Nova brana

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Nuel.Dennis, 20/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den.Pry se chysta nejaka nova Brana a ukoly??Pise se o tom pry na anglickem foru.
     
  2. A nejake dalsi informace nejsou??Prijde mi HODNE zvlastni ze uz nejakou dobu se tady predem na foru o nicem nedoctu...ale ctu to od lidi co hrajou ne zahranicnich servrech.Too se s vama BP nebavi?? :D
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    Nuel.Dennis vsetky tie informacie vyniesol von jeden hrac z ENG fora, zatial na forach nemame oznam k akcii, az dojde komplet FAQ, tak ho zverejnime.

    Akcia zacina dnes po polnoci.
     
    *eagel* tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

    Nuel.Dennis, Akcia je od zajtra a čas na vyhodenie FAQ je do dnešnej polnoci, tak že ak sa informácie pripravia a máme povolenie ich zverejniť, tak ich zverejníme. To že na inom fóre nedokážu dodržať info v tajnosti, my nemôžeme.
     
    Gahan a Little_Tali tohle ocenili.
  5. Nooo chapu a dekuji za odpoved :D Zlehka nezavidim tuhle praci. Osobne me toci ze o akci nic nevim...ze se neco kona vim jen z doslechu na FB..a ze stale nevim proc nedostavam bonus.Vim ze jste udali co slo a poslali to dal....ale je to neskutecne otravny.Coz doufam chapete.Ale dik za snahu a odpoved.
     
  6. ak chces vice info... chod na forum USA tak info o akci jsou.... ADMINI ty jsou od toho aby dodrzovali pravidla ohledne akci a pomahaly novacku ne od toho aby ti udelali prijemnou hru to musis ty sam
     
  7. Ok.Dik za odpoved a drzte se.Jeste jedna prosba..nemuzete se optat jak to vypada s nedostavanim bonus na email??Chapu ze tyhle otazky vas UZ tocej...ale na druhou stranu napsat ze stale nic nevime by stacilo :D :D
     
  8. vosinoha1

    vosinoha1 User

    nechci být hnidopich ale informování BP ohledně akcí je mizerný akce začíná za 4 hodiny a info nikde a není to jen tahle akce jak se člověk má připravit ? třeba nová brána jak bude vypadat kolik npc případná odměna za tuhle neinformovanost má ode mě BP palec dolu


    edit : koukám na ofiko oznámení a tam nic není ale po projetí fóra a popisu akcí jsem našel co jsem chtěl . ještě budu hnidopich korbene chtělo by to dát někam kde to je viditelný hned na hlavní stránce fora vem si že sem přijde nováček a chce se něco dozvědět o akci a aby to našel tak musí opravdu projet forum předpokládám že nikoho nenapadne se rovnou podívat na POPISY-GLOSÁŘ


    zde je příklad toho sem psal

    http://prntscr.com/8irgk8
     
    Naposledy upraveno: 21/9/15
    -=[ЯΞVΞRS785]=- a Little_Tali tohle ocenili.
  9. Korben

    Korben User

    Gahan a Little_Tali tohle ocenili.
  10. Sentiero

    Sentiero User

    vosinoha1 a jak se chceš připravovat? Miliony sepromu si stejně nenaposíláš a lf-4 nebo havocy taky nenasbíráš :rolleyes: A ostatní můžeš klidně udělat v průběhu akce.
     
  11. Hmm vypadá to zajímavě, konečně změna :D A nabídky ohledně PETa, žeby konečně PET desing? :D
     
  12. tak co jste spokojeni a dejte pokoj a bonusy prijdou az zacne akce :)
     
  13. No tak zase jsem z akce ne moc nadšený. Úlohy snad nebudou během akce na obtížnosti, ale slibovaná nová brána, která má být samozřejmě nikde není.Dál ty nabídky pro PETky jsou nic moc, já už se radoval, že by konečně mohli přidat PET desing :(. A k těm agresivním PETům, no co bych na to řekl, otravná NPCéčka co se ani nevyplatí zabíjet. Jediný co se snad vyplatí jsou ty boxy.
     
  14. branu postaviš plnenim úloh akcie,tak ako tomu bolo na vianoce minulý rok.už splnenim prvej ulohy pre nižšie levely sa na 3-4 pre VRU začina niečo rysovať-zhruba v strede mapy.tak isto to bude aj pre ine firmy na ich mapách.Chce to trochu trpezlivosti.Hodnotoť akciu hneď prvý deň je asi trochu predčasné.NPC akcie niesu na všetkých mapach,takže záleži na tebe kde budeš lietať.
     
  15. Jak se to dnes vidí s FAQ na akci? Hádám že asi dnes nebude když ani en a de forum nic nemají :/
    Samozřejmě jestli ce jako FAQ bere to co psal nahoře korben tak jo.. nebo máme čekat ještě rozšířenější??
     
  16. Korben

    Korben User

    Čo by si viac chcel ? To je všetko čo sme k akcii dostali. Podrobný plán nebude :)
     
    Gahan tohle ocenil(a).
  17. No já myslel neco ve smyslu rozepsaného jako parasite tide... nebo aspon info o ten pet npc popř. kdy bude brána ( je toho zaspamovaný celý chat) ... :D a takový to info :D
    BTW: jj chápu to :D vy za to nemužete co se od Bp dostane s tím se pracuje... meli dát víc informací no :)
     
  18. TRIXT

    TRIXT User

    V rámci akce jsou kromě jiného poskytovány slevy na součásti PET včetně paliva a navíc jsou k dispozici v prodeji i speciální balíčky s PET, mechanismy a protokoly za zajímavé ceny. Bohužel zde není uvedeno, jakého levelu jsou tyto protokoly a mechanismy. Dá se to zjistit?

    Prosba na moderátory: Možná by se mohl upravit název vlákna, neb se tu diskutuje o celé akci na PET.
     
  19. svi1

    svi1 User

    TRIXT zatim co mi padly mechanismy tak jsou vesměs level 1. Nemyslím si úplně, že by davali trojkové (i když bych se tentokrát strašně rád mýlil).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.