Nova brana

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Nuel.Dennis, 20/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    ►ρяοvοкατεця◄†vяц† 2 mega HP 3,5 mega stitu co si pametam z brany.

    Nie je to nic tazke, jedna znama je flaxac a dala aj tazku branu bez straty zivota. ;)

    Kolega uz pisal, ze problem s uspechomje hlaseny, zostava len pockat na opravu.
     
  2. Nová brána bola super, ja som sa rupnúť nenchal tak som si Alfu poctivo dal.
    A bolo to fajn, keď mi chvíľku trvalo než som došiel na to že tá Alfa vypúšťa alfy donekonečna :D

    A v easy mi bolo tých Decoyov až ľúto strieľať :')

    9/10 akcia je super (aj keď, hľadať Veteran alebo Pack leader na 4-5 je ako za trest :D )
     
  3. TheBlackfire62 až na to, že Boss Alpha ty malý Alphy nevypuštěl pořád, ale jenom 3 vlny;)
     
  4. Ak som nedostal úspech že som zničil Alfu v čom je problém?
     
  5. Korben

    Korben User

    Skús si prečítať príspevok ktorý napísal |Oromë|
     
  6. Aha prepáč vďaka :)
     
  7. Tak sem si ty brany tez proletel,o easy asi ani nema cenu rikat,hard dobra,jak se rika lepsi nez dratem do oka(10min.a bylo vymalovano). Jen cekam kdy uz BP udela opravdu hardcore branu,aby se proste jen tak nedala proletet a kazdy vni aspon parkrat rupnul. Neco jako otevrit mapu ???, a ukol sundej si sveho cubikona.(i kdyz tohle by asi uz bylo moc):).
     
  8. Mě spíš zajímá, jaký bude finální úkol této akce. Napadlo mě, jestli třeba neotevřou tu bránu znova, ale s větší obtížností. To si myslím,, že by mohla být celkem sranda. Pro mě to zase takový čajíček nebyl, jelikož jsem sotva full elite, ale těžší bránu bych uvítal, samozřejmě také lepší odměnu.
     
  9. 35 000 uridia bola pre teba mala odmena? :)
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    DeadlyMageCZ Tak to asi nie, brany uz boli a dalsia v akcii nebude. :)

    Predpokladam posledna uloha bude mat najatraktivnejsiu odmenu, asi nieco okolo 8.000U-9.000U. Nic extra by som ale necakal.
     
  11. No me jde spis o tu obtiznost nez o odmenu,zajimave by treba bylo kdyby u toho alfa peta,vylitlo komplet henjno doprovodu a on se zastitoval,to uz by mozna bylo trochu hard(200-300k na ranu s rychlosti aspon stejnou jako boss)snad priste to trochu nasponuji.
     
  12. Deborka[TVL] ale zase si musíš uvědomit, že to bylo určené pro hráče od levelu 14. Aby mělo smysl udělat takhle obtížnou bránu, muselo by se levelové omezení rozšířit ještě např. na 14-18 a 18+...
     
  13. PaiMei

    PaiMei User

    Já bych pro hráče nad lvl 20 dal mapu s crazy cubikonem. A bylo by.
     
  14. mapu s crazy cubikonem ? :D to je dobrý nápad,obzvlášť pak na cz2,se najde nějaký pitomec,co ty cubi kropí x4,aby znich nikdo nic neměl :D když už nová mapa,tak od lvl 21 a dát tam boss cubikon,který by šli udělat jen ve skupině o 4-8 lidí a ti lidi by museli být na stejné mapě,jinak to zase bude jen samá očurávka jako se nyní dá očurat Low Gate a že to spousta hráču na cz2 dělá a jestě se tím všude chlubí jak se dá očurat BP,stačí mít 2 další malý účty naskákat tam a nechat je rupnout a už si tu Lowku udělá dotyčný solo,aniž by se cokoli stalo,takže BP by měl Low znova přepracovat,aby se to Low GG nedala udělat,když někdo rupne,tudíž kdo chce zadní vrátky si vždy najde
     
  15. pecko

    pecko User

    neviete kde najdem P.E.T. Berserker?
     
  16. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  17. |Oromë|

    |Oromë| User

    †The*Phantom*Menace† Za podobnu vec v novej lowke boli uz bez varovania stopnute ucty, tkze casom sa to urcite stane znova, je to otazka casu keby to BP bude opat kontrolovat a dany hraci budu bez uctov...

    Bolo by dobre sa vratit spet k akcii, toto je uz dost odveci.
     
  18. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Pre porovnanie - čo je asi ťažšie? PET brána (hard) alebo zeta?
     
  19. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Enriqe-XXX to zalezi dost na dostupne vybave. Pokud mas premium, peta s kamikadze a dost stitu, tak je tezka verze brany vicemene banalni zalezitost. Takto jsem pet branu delal i ja, takze nevim jak tezke je ji udelat tocenim jednoho NPC po druhem..
    Ale pro alespon nejake srovnani, maximalni DMG ktere mi v PET brane priletlo, bylo cca. 180.000. V Zete je to tusim 'jen' neco okolo 50.000 v posledni vlne. :)
     
    Enriqe-XXX tohle ocenil(a).
  20. sokolik31

    sokolik31 User

    Já kamikadze nemám, takže jsem všechny ty PETíky tahal po jednom, ale i tak to trvalo max 20-30 minut (plný lasery + motýl). Velkou výhodou je to, že mají PETi krátký dostřel, takže ti nezpůsobí moc velké poškození. No a v porovnání se Zetou mi přišla o dost jednoduší (Zeta taky není těžká, ale je tam více vln a odolnější NPC).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.