Nova brana

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Nuel.Dennis, 20/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *pursuer*

    *pursuer* User

    ►ρяοvοкατεця◄†vяц† -aj odpoved na OT je OT,kedze na upozornovanie je tu moderator,ci admin ;)


    Co sa tyka tej PET brany a celej akcie,tak si myslim,ze to je velmi pekne ozivenie hry aj ked len na 2 tyzdne.No dufajme,ze taketo akcie sa budu velmi casto opakovat,lebo to pritiahne nie len novych hracov,ale aj tych,co uz DO nedrvili ako kedysi,co je aj moj pripad,pretoze prave tieto rozne akcie ma opat prilakali hravat aktivne a nie len raz za cas.Som zvedavy aku podobnu akciu vymyslia nabuduce,ale nebol by som proti,keby zas nieco s PETkami :)
     
    †Rikardos† tohle ocenil(a).
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Zbytecny post smazany.

    No to neni zdaleka vse, jestli se hned nezacnes ridit pravidly prispivani na forum. Pak uz k tomu prijde jedine ban za spam a porusovani pravidel.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/10/15
  3. Ahojte,neviete preco uz ukazuje len jednu branu?pred par dnami som vzal tu ulohu a ukazalo mi dve brany lahku aj tazku,ale odlozil som to na neskor a robil ine akciovky a teraz mi ukazuje uz len tazku :/
     
  4. Spartakus

    Spartakus User

    Tak tahle akce mě celkově dost baví. :) Mrzí mě, že nebyly v době, když jsem se hrou začínal. Protože nováček, pokud na to jde chytře tak si zatraceně nahrabe. :) Jak SAR 2, tak UBR100, xenomit a spousty dalších vychytávek. :) Lítáním na x1 a x2 by se zásobil na několik měsíců dopředu (za předpokladu, že by nedělal levely).
     
  5. sufuzky

    sufuzky User

    Takže ohodnotenie odomna: Boxiky nádhera nazbieraných za týžden okolo 12k uberiek :). Mechanizmov ktore pojdem predávam okolo 150 kusov ani sa to nedá spočítať, padanie EE niekedy aj zo 80-150 kusov za hodinu takže brány sa stavali vo vysokom tempe. Brány: 1. Ľahká za asi 3 minutý čakal som aspon 10 minút. 2. Ťažká za pol hodinu ale celkom zábavné a odmena okolo 30k U. Dieli do kronosi nepadli ani z jednej. Ne petov som moc nemal čas ale ako som si ich robil do úloh tak tá odmena k nezaplateniu. Úlohy: včera som dokončil všetky ešte z minulého týždna čo som mal čakal som približne 10k u a niake bs ale pozerám zárobok skoro 30k ked som spočítal odmenu za npc. A k zľavám asi to najlepšie kúpil som full protokoli na zber za polovičnú cenu (ak rátame že som mal aj zľavák) okrem toho formácie som nakúpil atd. spočítal som si to dokopi som minul okolo 750k u ale v normále by ma to stálo cez 1 mega, zatial naj akcia od bp... :D :rolleyes:
     
    Λрø_ıѕ_Psycђø a PaiMei tohle ocenili.
  6. *pursuer*

    *pursuer* User

    †Rikardos† - asi ako opravili ten achiev,tak odstranili sucasne s nim lahku branu,ktora bola dostupna aj pre 14+ lvl.Ale necham vyjadrit kompetentnych,ci to je chyba a budu tieto brany este pridelene hracom,ktory to nestihli do achievu spravit.
     
    †Rikardos† tohle ocenil(a).
  7. Spartakus

    Spartakus User

    Od posledního úkolu jsem teda čekal víc. Docela nuda, až na pár soubojů s hráči... Na jednu stranu jsem rád, že akce dneska končí a počet lodí na mapách se vrátí k ,,normálu´´. Bude se líp lovit. 1:4 mě nebaví. :D
     
  8. SauronL

    SauronL User

    Po zvyseni odmeny pet akce ujde, da se pekne vydelat na 4-5 , a ten exp je taky pekny.
    Pet brany az prilis lehke, ale ocenuji neco noveho.
    Questy mohly byt trochu tezsi aby clovek lital trochu vic po mape. Takhle jen ceka na dalsi den kdyz ten quest splni za 3 minuty.

    Jedine co mi na akci opravdu vadi je achievement ktery se neda splnit. "Spln vsechny ukoly lehke".

    Mohli misto toho oboji spojit a dat tam : Spln vsechny eventove mise.
    A achievement by byl hotovy at uz delate ty slabsi ci silnejsi mise.
    Docela mi vadi ze pridali achievement ktery se neda splnit. Je to jako s tim achievementem ohledne tutorialu.

    Kdyz uz pridaji achievement tak by mel kazdy sanci ho dostat.
     
    PaiMei tohle ocenil(a).
  9. Moje hodnotenie... úplne super akcia i keď ma trocha sklamalo že na každý deň len jedna misia čakal som poriadny nával aspoň 5/10 misíí denne ale to bude asi tým že hrám trocha nad limit :rolleyes: samozrejme odmeny z úloh ohľadom U boli fajn veľká odmena za málo roboty to isté aj brány no keď som skočil do téj ťažkéj vlny tak som sa pri téj 3 vlne kde sa vyrútilo asi 5000 petov skoro... no proste ako keď na toaleťák spravíte jemým ťahom vzorku toho nugátového potešenia :D ale odmena stála za to (ďakujme bohu že máme v dnešnéj dobe kamikadze :cool:) dúfam že takýchto eventov bude v budúcnosti ešte mnoho :)
     
    sufuzky tohle ocenil(a).
  10. Kristo

    Kristo User

    Moje hodnocení .. hard úkoly a hard brána jedna velká nuda ! Jinak navýšená odměna za petky + bonus box paráda

    [​IMG]
     
    sufuzky a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  11. Ta akce končí dnes nebo zítra?
     
  12. Kristo

    Kristo User

    Myslím že by akce měla končit dnes ve 23:59
     
  13. Aha, to už se slevy na letouny asi nedočkám.
     
  14. Je tu este niekto taky,komu ukazalo len tazku branu a lahku nie?Tym padom prisiel o moznost ziskat casti do kronosky a odmeny ako ja. :/
     
  15. Drift1

    Drift1 User

    Moje hodnocení akce?suprová ale pár výtek by bylo.První jsou boxy a peti-nevěděl jsem co dělat dřív.Druhá jsou mechanizmy-jsou za ně kredity :D třetí věc je ta že navýšily odměny později ale aspoň se hráč připraví na druhou akci lépe.Vydělal jsem si dost plněním ukolu i střílením...jsem spokojen...
     
  16. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Tak nač je toto vlákno?!?! na PET akci nebo na novou GG , nějak se tu v tom ztrácm...:-/
     
  17. Rob75366

    Rob75366 User

    Pro mě naprosto skvělá akce. Z boxíků jsem si nasyslil zásoby tak na půl roku a poslední den jsem postoupil na level 14, takže se mně odemkly i těžké mise. Ta hard brána byla pro mně s mojí výbavou (goliath, 5 lf3, 2 lf4, 5 flaxů) křest ohněm, ale nakonec jsem to po třech nekonečných hodinách tahání petek zvládl bez rupnutí a za tu odměnu to určitě stálo :D. Tato akce se BP určitě povedla.
     
    *Firefox1* tohle ocenil(a).
  18. Spartakus

    Spartakus User

  19. Dnes jsem udělal titul ,,Traper,, tím, že jsem ničil destroyery... při posledním do titulu jsem obdržel štítový booster není to chyba?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.