Nova brana

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Nuel.Dennis, 20/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Drift1

    Drift1 User

  2. Z obyčejného ne, musí to být boss nebo uber.
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    DeadlyMageCZ: Občas padne i z obyčejného NPC. Není to nic vyloučeného. I mně se to stalo.
     
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ano je to o pravdepodobnosti,ze z uber je najvacsia pravdepodobnost,ze padne booster na hodku,z bossky je ta pravdepodobnost nizsia a z klasickeho NPC velmi nizka,ale je :) Co sa tyka tych uloh,tak myslel som si,ze posledny den bude ta epicka,ale tou mysleli asi tu branu s krasnou odmenou ;)
     
  5. Tak o padání boosteru nebo logdisku z klasického NPC jsem nikdy neslyšel, natož abych to někdy viděl.
     
  6. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    mne padol booster z protegita a aj z interceptora.
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄ Nie, z kazdeho NPC moze padnut booster a to platilo aj pre PETky.

    Tak isto aj logdisky padaju z NPC, dnes mi napr. padlo 6 logdiskov, 4 z uber krys a 2 z boss kristalina.
     
  9. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No a já jsem zjistil, že mám v hangáru Peta, asi mi pad z boxíku akce, ani nevím jak ho mám dlouho. Nejspíše od soboty kdy mi začalo i padat najednou "palivo pro tvého peta".
    No a tak jsem ho vzal na mapu ať si taky zalítá :)
     
  10. Selendix

    Selendix User

    Jen takový detail, co jsem si všiml.
    Proč za sestřelené P.E.T. z proběhnuté akce Útok zabijáckých P.E.T. nejsou body v žebříčku?
     
  11. TRIXT

    TRIXT User

    Selendix: BP nastavil odměny tak, že za P.E.T. byly vysoké BZ, čest a uridium, ale žádné přímé RB. Již se to tu probíralo. Bylo na hráčích co budou dělat.
     
  12. nyní už asi vím proč tak vysoké BZ z petíku :D šance dát slabším šanci aby si udělaly pet na 8 lvl a mohly mít kamu lvl3,prootže ta nová GG co sem zkusil na testu bude neudělatelná bez kami :D
     
  13. Je to rozhodně těžší než to vypadalo, poprvé budu mít vítr ze Streunerů :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.