Nova brana

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Nuel.Dennis, 20/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hummel no, protože si člověk nikdy nemůže být jistý, co je myšleno vážně a co ne, tak tady je odpověď - protože, například, je na získání dílků určitá procentuální šance a ty jsi prostě měl smůlu...
     
  2. a nebo dostal dílek kterých u má maximum
     
  3. hummel

    hummel User

    To som nevedel že to je na percentualnu šanci, som myslel že to dostane každý a zvlášť ked je to pri takejto akcii... potom som mal 2krát smolu :(:D
     
  4. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Tak musím BP pochválit (a to jsem docela rád,protože málokdy je zač je pochválit)...brána ve spojitosti s ukolem mě potěšila:) jednoduché GG a slušná odměna..za obě dohromady skoro 40 tisíc urka...časbran na obě cca 45 minut...bez kami a x1kou a cca 2-3 tisícedvojek:) takže náklady skoro žádné:)
    Jen tak dál BP.-)
     
    Little_Tali tohle ocenil(a).
  5. Nevím, jestli už o tom všichni ví, ale PET NPC jsou teď v seznamu ve výpočtu hodnosti, takže se za ně dostávají i rankingové body.
     
  6. PaiMei

    PaiMei User

    V seznamu jsou, ale u kolonky "Body za sestřelení" je nula. Počítá to jenom kusy. Toto je od začátku.
     
  7. Překvapila mě podivné rozdělení absorbce štítu u některých NPC. Třeba PET Veteran měl i když jsem měl motýla tak odhadem 90%, zatímco alfa měla nějakých 15- 20%, také s motýlem.
     
  8. Ono to bude tím že pet veteran v podstate stit nemá ne?.o)
     
  9. Přidám pohled řekněme středně silného hráče (Lvl 20, 22 LF4, Full Havoc, 3x Hercules). Easy brána - taková odpočinková "pětiminutovka". Hard - ta už trvala déle, všechno jsem poctivě dostřílel, 1x jsem rupnul (to když v poněkud ošemetné situaci přišla manželka a mermomocí chtěla se mnou komunikovat :)). Celkem dobrá zábava, odměna slušná, za Easy jsem dostal dílek na Kronos (za Hard ne). Jen mě zarazil obdržený mechanizmus do P.E.T. (Obdržen předmět: Kombo mechanismus opravy lodě). Očekával bych vyšší Lvl, než zase 1. Těhle mechanizmů jsem od začátku Eventu našel v boxech už 19 :rolleyes:. Ale, jak jsem psal výše, zbytek odměny v porovnání s vynaloženým úsilím byl uspokojivý.
     
  10. Ak si nechám bránu bude sa dať prejsť aj zajtra?
     
  11. dadadadinka15 a přitom by stačilo mrknout jenom pár příspěvků dozadu, ale to ne...
     
  12. okej tak dík a ktomu že sem nečetl neměl jsem čas na čtení ale dík :)
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ono samotna uloha bude dostupna do konca eventu, no ked uz sa vam objavia brany tak tie by tam mali zostat aj po skonceni akcie.
     
  14. Kde mám pro všechno na světě najít ty NPC do dnešního questu, tedy PET Veteran? Na mapách to nikde nelítá, tedy aspoň ne tudy kudy lítám já.
     
  15. svi1

    svi1 User

    4-5
     
  16. To mě nenapadlo, děkuju. Myslel jsem, že celou tuhle akci nebudu na tuhle pro mě prokletou mapu lízt. Hádám, že jsem se spletl.
     
  17. ahojte chcela by som sa opytat kde najdem toho alpha peta okrem brany lebo mi treba k oceneniu (uspechy sekcii) dakujem
     
  18. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ***Miacska*** nikde jinde nez v brane se alfa PET nevyskytuje.
     
  19. Caute chtěl jsem se zeptat zda někdo neví kolik na alpha v hardu HP a štítu ? Jelikož sem ji střílel snad 20 minut saby a x4
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.