Nová formace - strom

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *×BossMentos×*, 21/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co si o tomto návrhu myslíte ?

  1. Souhlasím

    100.0%
  2. Nesouhlasím

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nová formace
    Ahoj dnes před pár minutami mě napadla zajímavá věc
    jak už všichni známe existuje slavná formace která se prodává o halowenu a to netopír.
    Napadlo mě že by bylo dobré a zajíme kdyby existovala formace storm.
    učinky jsem bohužel nevymyslel , ale chtěl bych se poradit s dalšími uživateli fora
    obrázek formace by byl jednodůchý za pár minut ho přispěji na forum
    Tato formace by byla ke koupi dne 24.12 a 25.12 nebo po dobu Vánočních svátků

    [​IMG]

    omlouvám se je to trošku odflakle ale snažil jsem se no 9 letounků by mělo tvořit pravidelný trojuhelník ( popřípadě zakladna bude kratší) a 10. letounek by byl svisle za vrcholem trojuhelníku
     
  2. Korben

    Korben User

    To mám chápať tak že ty si vymyslel formáciu a nevieš na čo bude ? To si robíš srandu , nie ? Tomu ty hovoríš prepracovaný návrh ? Žiadne pozitíva ani negatíva, ani cena, jednoducho len obrázok formácie.

    Ja som vymyslel auto na vodu ale ešte neviem ako to auto ta voda bude poháňať ale auto som už vymyslel.:rolleyes:

    Tak že sa poraď s hráčmi v hre a keď budeš mať návrh poriadne prepracovaný tak si môžeš návrh podať znova.



    Návrh je neprepracovaný a nespĺňa pravidla.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.