Návrhy Nová hra aj bez internetu-hra podobna monopoly-Darkorbit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -_-NtriX-_-, 14/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

chcete hru :D

  1. ááááááááááááááááááno

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  2. áááááno

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. áááááámožno

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. heh iný nazov ma nenapadol :)
    no tak dobrý deň chcel by som napisať o tom čo som vymyslel
    1.šlo by o hru v ktorej hádžete kocky a hráte hru ako monopoly ale hra je darkorbit
    2.v hre by ste mali svoju kartičku ako vašej lode a kupovali by ste si lode a ptm si do nich dávaly výbavu ... uprgrade ...pet ... :D
    3.tak isto su tam ulohy zvyčajne vpravo hore a vľavo dole pirátske bedny :)
    4.Na otvorenie piratskej bedne potrebujete kľuč ktory je v obchode ako hra by vyzerala to nemám fotku spravil som ju ale kvoli kamaratstvu ktoré sa zrutilo som ju hodil do koša :( :D
    5.a výherca by bol jasné že ten kto ma najviac výbavy a najvačší dmg :)
    Predpokladane hranie:2-3 hodiny
    Predpokladaná cena:35 eur-40 eur :)
    1. Jaka pozitiva z toho pro hrace:nová zabavka napríklad ked mate zakazany pc tak sa zabavíte hrou a hned bude vám lepšie :)
    klan:no asi žiadne :D jedine že by sme boli v buducnu a nejaky virtualny klan a to moc si myslím :D
    BP:ZISK :D a nový hrači ktory by sa mohli vdaka tomu dostať spať k hre :)

    2. Jaky to bude mit dopad na vyvazenost hry a hratelnost.
    -žiadny dopad to mať nebude :)

    3. Jaka negativa z toho pro hrace:podla mna žiadne :D
    klan:žiadne :D
    BP:spravanie tej hry ale ked som to dokázal ja tak ah :D isto aj oni :D
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  2. Ježkovy voči, co to je za otázky v anketě?
    Jinak on dneska ještě někdo (kromě malých dětí s rodiči a zarytých doupětystů) hraje deskové hry?
     
  3. :D no tak neviem ja dieťa niesom a často po večeroch spity hrame deskové hry :) cmuq :)
     
  4. Korben

    Korben User

    -_-NtriX-_- Toto má byť akože návrh ? o_O

    Uzavreté, LOCk.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    A "Niiiiieeeeeeeeeeee" máš kde? :D

    Na pobavenie fajn, ako návrh totálny prepadák. Základom presadenia (hocičoho) je prezentácia veci, toto prezentuje len o tom, že človek trpí nutkaním písať za každým druhým slovom smajlíka.
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Nepražilo u vás dnes náhodou moc sluníčko na hlavičku? :D Ale musím uznat žes pobavil.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.