Zpetná vazba nová lod mimesis

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem sinorix, 1/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sinorix

    sinorix User

    Dobrý den chtěl bych se zeptat či ta mimesis je správně udělaná ja použiju schopnost a ty štíty ubývaj tak rychle že se mi nevyplatí ani dát na kruhu mi to bere 130 k štítu to je ještě horší než kdyby sem ji nepoužil takhle mě daj pak na par ran... takže ta schopnost bere asi 10 % štítu za sekundu to je ještě horší než dvojté kolo ... opravdu to takhle bylo zamýšleno ? :D
    sice pěkné 25% dmg 25% rychlost přidá ale ty štíty zmizne tak rychle že u té lodky se nevyplatí ani ta schopnost používat
    dam třeba kruh pak přepnu vrtačku ale i tak mi to jde rychle dolu cca 50-60 k štítu za sekundu ja bych to trochu upravil protože se mi zda že to je zlodějina... 450 oleje tu šetřím 3 měsíce pak zkusím tu lodku a to je takový hnus ani ta schopnost teleportovací není vychytaná skočím a hodí mě to ještě dal od portu a ten hráč mě dojede a zabije... prostě nesmysná lodka očekával sem víc od toho.......
    i to dvojité kolo a motýl je lepší !! :D
    nejradši bych tu lod vyměnil !!! :/ tohle je fakt hnus 450 oleje 3 měsíce šetřit ... a pak tohle....
    chtělo by ji to trochu upravit.... za takovou cenu taková blbost....
    doufám že už pracujete na její upravení
    je to pomale .... no prostě hroznéééééééééééé fuj nejhorší lodka na DO i ten phenex je lepší ...
    třeba kde je ta schopka jak se mohu proměnit v NPC to sem tam čekal... :/
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. pepouch

    pepouch User

    Jde zase jen o zvyk,přestup ze starýho golíka na tatranku byl taky trochu šok.
    Dopadne to třeba stejně,bude stát v hangáru.
    Ale pořídím si ji taky,vše se má vyzkoušet.A jako vždy časem se to třeba zlepší.
     
  3. sinorix Podle mě tato loď má co do sebe jen se s ní musíš naučit:rolleyes: a ta schopnost když ji zapneš na formaci motýl bude ti to brát třeba 45 000 štítů za sekundu:( ale je to pořád lepší než kdyby ti soupeř mixoval za 200 000:D pak by si věděl že oproti tomu kolik bere soupeř tak 45 000 štítů za sekundu je paráda navíc po zapnutí schopnosti se ti rapidně zvýší dmg a kdyby náhodou si prohrával:rolleyes: tak je tam schopnost že můžeš skočit na té mapě kde si o kousek dál.:)
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    sinorix má úplnú pravdu. Loď Mimesis je absolútne nepoužiteľná a naozaj o ničom.
    Nielenže je neskutočne pomalá, ale ešte ju aj teleportuje just opačným smerom. Zlatý Phoenix oproti nej.
    - Mimesis bola prvá loď, ktorú som testoval na testovacom serveri a osobne ma nesmierne veľmi sklamala
    a to na plnej čiare. Pomalá, neschopná, schopnosť meniť sa na npc vôbec žiadna, a schopnosť skoku kdekoľvek,
    prakticky nulová. Miesto toho, aby ma od súpera oddialila, práveže naopak opačným smerom a bližšie k nemu.

    Horšia loď na darku od mimesisu prakticky neexistuje, ak do toho nerátam ešte pomalejšieho bigboye.
    Dobrá tak akurát na šrot, keby sa dala za to aspoň zameniť priamo v montáži. A bolo by po tejto patálii.
    Ak už. A v živote, ju na darku, ani len jediný raz ju nepoužiť! Iba ak, na vlastné riziko!! :mad:

    Mimesis za tých 400 ks oleja v zásade, nikomu nedoporučujem aby si ju vôbec niekedy obstaral.
    Z tejto trojice Cyborg, Hammerclaw a Mimesis; je jednoznačne najlepší a najsilnejší práve Cyborg.

    Samotný Hammerclaw je síce silná opravárenská loď, ale nie dostatočne. Avšak niekoľko hammerclawov
    + zopár aegisiek už však dokážu veľa, ak spolupracujú týmovo ako skupina. Hodia sa ako do karantény,
    tak aj do Hádes; ak dokážu úspešne všetci spoločne a navzájom spolupracovať ako jeden tým. :);)

    P.S.: Na mimesis som zanevrel hneď od prvej chvíle, čo ma totálne sklamala. Už nikdy viac.
    Ani ako náhrada či loď v zálohe, nestojí vôbec za nič. Ani za tú zlámanú grešli. A propustit! :mad:

    Keby ju išlo predať, tak okamžite a s radosťou od úľavy, že som sa jej už konečne zbavil. ;)
     
    Naposledy upraveno: 2/7/17
  5. Warden

    Warden User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.