Nové aukcie- názory

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *_White-Tiger_*, 19/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahoj videl som tie nové aukcie a nedá mi to sa nevyjadriť možno sa budete ešte niekto chcieť vyjadriť. Tak najprv ja- No videl som dosť podľa mňa je to také zľahčovanie hry aké už nemôže byť ay každý deň mal niekto aegisku, citadelu+ designy toto ak tak by som zaradil do týždnového nie do denného diania aukcií, takto mi vychádza že človek sa môže snažiť koľko chce ael aj tak... proste vychádza mi to tak že každá nová lod bude furt dostupná v aukciách dúfal som v hlbke duši že to neurobia a nedajú tam nové lode ale dali a teraz už neexistuje jediná lod ktorá by sa dala len získať len za urko, takto budú mať lamky aegisov, citadelky atd... a tie designy na gola ako sorry aké vzácne všetko že iba v bedniach sa dalo získať a teraz? nič všetko v aukcií za novými aukciami som čakal ničo také ako draženie bední alebo skokov na mapy alebo zvätku určitého počtu ee, jediné čo tam je a malo by byť sú moduly inak som veľmi sklamaný, budem rád ked sa podelíte aj vy o názor dakujem
     
  2. Korben

    Korben User

    Dopredu upozorňujem, že ak sa tu objavia vulgárne a inak nevhodné príspevky, téma bude uzavretá a autor nevhodného príspevku patrične potrestaný.
     
    i.love.ban tohle ocenil(a).
  3. aukce mi příjde celkem OK, lodě typu aegis a citadel tam jsou nejspíše pro to aby je více dostali do hry, jediné co mi chybí je odpočet do konce aukce...čas se aktualizuje pouze když se aktualizuje stránka
     
  4. Korben

    Korben User

    M.a.r.t.i.n na test servery to nieje práve preto že čas aukcii je iný ako reálny.
     
    krtecek1998 tohle ocenil(a).
  5. Sid

    Sid Guest

    M.a.r.t.i.n toto by snad neměl být problém, podíváš se po přihození v pravo dolů na hodiny a vidíš kolik je.

    Větší problém osobně vidím v odezvě stránek.
     
  6. tak ono když už něco dělají tak by to mohlo být vyladěné...to je něco jako kdyby jsis koupil auto a neměl jsi tam anténu na radio a oni by ti řekli....šak máte smartphone ne? ten má radio v sobě

    mě to načítá docela vpohodě, taky možná záleží kdy jsi tam byl...je možné že jsem to stihl když tam byl ještě malý nápor lidí
     
  7. Korben

    Korben User

    Na čo myslíš že slúži testovací server ?
     
    »vojta« tohle ocenil(a).
  8. Sid

    Sid Guest

    M.a.r.t.i.n vzhledem k faktu, že se jedná o test server, pak je naprosto jasné, že se bude ještě vše dolaďovat, stejně jako mnou zmiňovaná odezva stránek, před chvílí se o mnoho zlepšila.

    Otázkou je, zda to bylo na základě kvality připojení k internetu nebo nějakým jiným vlivem.

    Já se na test server podíval, vyzkoušel jsem, jak to bude asi fungovat a uvolnil jsem místo nějakému dalšímu zájemci.
     
  9. Side zcela souhlasím, určitě si myslím že BP si na tom dal dost záležet a zatím to vypadá velice dobře

    Korben nějak jsem nepochopil účel/význam tvého příspěvku, to že to je testovací server vím a také jsem do feedbacku napsal to co jsem napsal zde že mi tam chybí odpočet
     
  10. Korben

    Korben User

    Napísal si -
    A na to som konkrétne reagoval, taktiež ti odpovedal na to aj kolega.
     
  11. já jsem ze Sidova postu pochopil že by mu bylo uplně jedno kdyby ve finální verzi ten odpočet nebyl, to že by to mělo být vyladěné jsem myslel ve finální verzi, mohl jsem to více rozvést aby to bylo jasnější ;-)
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Tak pozrel som sa na to aj ja, má to aj klady aj zápory.

    Tým, že do aukcie dali žiadúce predmety ako sú skill designy či multifunkčné lode nastane podľa mňa to, že sa budú jednoduchšie dražiť obyčajné predmety, t.j. boostre, munícia a podobne.

    Čo je naopak podľa mňa negatívum je to, že dané designy či lode už nebudú také unikátne - s čím ale osobne problém nemám, ja doprajem druhým :)

    Myslel som, že tam budú len všetky designy na všetky lode, nie, že tam budú aj lode (A, S, C). Je to ale raz za 24 hodín, takže sa necháme prekvapiť aký to bude mať úspech.

    Čo veľmi oceňujem je pridanie modulov do dražby čím sa znovu oživia stanice, moduly budú ľahko dostupné pre viacerých.
     
  13. Infinity

    Infinity User

    no, po dlouhe dobe mrknu na FB a tam koukam obrazky aukce a link na ofiko...

    po vraceni prehozene castky to byl asi logickej krok, kterej zase nepovede k sysleni miliard na vydrazeni 1 boosteru, aby to bylo na jistotu. Tudiz ok, proc ne.. :)

    ale jednu OT noticku si neodpustim :) pokud je ofiko prelozeno od BP, tak bych je na vasem miste pozadala, at to uz nedelaji, protoze polovina vet postrada smysl.. pokud to od BP neni, tak by to aspon nekdo mohl obcas zkouknout, jestli jsou vety smysluplny a ne "made by google".. vim ze do toho asi nemam co kecat, ale ...

    z tohoto nerozumim skoro nicemu :confused:
     
    »●TITΛИUS™●« tohle ocenil(a).
  14. CwoOok

    CwoOok User

    Zdravím,
    tak jsem to také shlédnul.
    A jakožto "začínající" hráč co ještě nemá nahráno. Bych to neviděl tak černě jak je to píše zakladatel vlákna.
    Já jsem rád když se mi podaří sehnat na štít do aukce dnes /as trvá to/. A kupuji cca.2 štíty za U /sehnané pouze ve hře/ a 1 v aukci.
    Tím chci říci, že co se týče lodí /denní aukce/, tak si dovolím tvrdit, že několik prvních měsíců to budou svými cenami stejně držet "staří mazáci" a to samé i designy.
    A argumenty, že ty lodě již máte? - asi toto: už znám par těch, kteří mají více hal a více lodí, takže je stále do čeho investovat.
    Krom toho je tu stále dost věcí, na které je U potřeba. /PET, opravy, muni. /

    Navíc ve výsledku to dle mě bude živější hraní.

    Např. nyní když vylétnu do naší 3,či 4 mapy hned je u mě full gola, či aegiska s 10letouny a puštěným PETEM, která mě hned sundá. /ani nic nedělám mého Leonka daj hned,ale v poho je to hra/,ale časem i já takovou loďku můžu mít.
    A souboje už nebudou tak jednoznačné, ale rozhodne to, kdo umí lépe ovládání a kdo zrovinka bude nabušenej sepromem a boostrama.

    A to si myslím, že by mohlo potěšit i ty "staré mazáky", protože teď kde se objeví tam to jen vystříli. /to je snad nemůže ani bavit/

    Závěrem:
    Z pohledu "začínajícího" je to výborné.

    PS:
    A krom toho na aukcích to postavit nejde,osobně mám stále 3/4 věcí za U, protože na aukce nemám keše.
     
  15. Hru znicilo paladko a to ze vrati do aukce nove lode je jen dobre.Zase trosicku BP umazne tu propast kterou si zacalo paladkem kopat.Za ty roky co hraju DO uz me neba stale doplacet na nove veci ve hre.Zacal jsem zastavat postoj neutracet a cekat na nove veci ktere mi BP samo predhodi.Aukce bude fajn a je mi jedno ze ji pouziju jen na Citadelu (Citadelu nepotrebuju ale v hangaru ji chci) a par dresu pro goldu.Sam za sebe se na ni tesim i kdyz jak jsem se tak koukal pouziju ji jen 7x a slus.K ostatnimu nema cenu zde zatim vice psat protoze zajimave toto tema bude teprve pri samotnem zavedeni aukce do hry.Jsem rad ze se mi povedlo dostat na testak a vim co me ceka ale i tam diky tomu ze clovek ma stejnou castku jako kazdej kdo se tam dostane nemam co testovat.Hraju jinde a tunit lod na testaku a setrit tam urcite nebudu za to mi to nestoji.Cekal jsem ze se clovek naloguje dostane hromadu kreda a bude testovat aukce ale tak to neni a tim jsem na testaku i skoncil.Rad prenecham herni pole tem co si chteji na testaku mastit ego a aukce je vubec nezajimaji.Budu diky temto snazivcum pri spusteni ocekavat zase jen kupu dalsich problemu ktere se dali resit testem ale diky zoufalcum co toci jen brany se tak nestane.Testak ma dostat jen hrac ktery ma na hre zajem a ne kazdy kdo se na nej stihne zalogovat kdyz je moznost.
    Tesim se jak si zase zdarma poridim to na co ostatni drou pri toceni NPC i kdyz dnes uz skoro nikdo netoci protoze se parkuje jinde a vse jde bez prace ze.Me takova hra neba a kdyz mi BP da moznost poridit si taky neco skoro zdarma jsem rad a cekam co bude dal.
     
    {-FΣNIIX-} tohle ocenil(a).
  16. Crystal

    Crystal User

    no kamenom urazu na moduloch nie je ich dostupnost.....ja ich mam dost na 3 aj 4 zakladne...ale ich oprava je sialena....mozno bude trosku viac zakladni.....ale len trosku

    cize pokial neznizia opravu, meteory budu stale prazdne

    dalej k aukcii...ja som spokojny....vydrazim si aegisku a dizajn na nu a to je vsetko :)

    kreditov mam kopec takze to nebude problem

    skilly drazit nebudem pokial nebudu lacne...lebo su skoro nanic :)
     
  17. Tak jsem na to taky juknul,no spohledu hrace ktery si musel na vse nasetrit a koupit,protoze desingy z beden nepadaly(aspon tedy me) a aegis,citadela a spearhead a jejich desingy se dali jen koupit se mi novinka moc nezamlouva,ale co s tim nadelam. To uz tam mohly rovnou vrazit i lf4 ktere me vysly na nekolik milionu urka nez to clovek nasetril. A podle meho tento nazor bude mit vic elit hracu co stim meli spoustu prace a hodin letani na to vse vydelat.
     
  18. Modulu at si daji do hry kolik jen chteji.Dnes kazdy kdo ma urko jej nacpe do LF4 ci do kabatku pro drony a ne jinam.Tim myslim Up modulu ktery clovek musi udelat kdyz chce stanici udrzet.Pridani modulu beru jako dobre v pripade ze nebudou v bednach a ti co bedny hledaji v nich najdou vice jinych veci jak tyto veci pro stanice ktere stejne nepouzijeme.
     
  19. I já si vše kupoval, a nová aukce mi naprosto nevadí. Už se těším na její spuštění. Jen jsem na ten server nakoukl, abych viděl, jak to bude vypadat a zajímá mě hlavně, jestli se po prohrané aukci budou vracet kredity nebo ne, děkuji za jednoduchou odpověď.
     
  20. Sid

    Sid Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.