Nové aukcie- názory

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *_White-Tiger_*, 19/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Děkuji za odpověď. Pokud se budou v nové aukci také vracet kredity, za mě nezbývá než říci: spustit !!!:D A vydržím i týden nehrát, než by to doladili:D
     
  2. Sam si myslim ze neni nac cekat.Stejne jak to zapnou hra padne na kolena jako vzdy tak proc cekat a testovat neco co nikdo stejne netestuje.Lepsi spustit a ladit primo ve hre jak cekat na neco co se stejne stane.

    Jen at to zapnou tesim se na venomka a uz zadne hledani v bednach :D Ja je stejne nehledam ale nekdy me to laka i kdyz tu chut po nakupu ustojim.Infarkt u bedny ve ktere je jen munice uz nebude ma hrozba ;)
     
  3. můj názor? že jestli to zavedou tak to pokazí totálně uplně, dat dražit aegis,citadel apod. .. ne že bych je nechtěl, nemám ani aegis ani citadel, ale rozhodně nechci aby byli v aukci .. ani designy které se do teď dražit nedaly -_-
     
  4. Mno, to okno je super. Ale ty věci vůbec. Pokud to přijadi s těma věcma, končim i když jsem do teto hry nedal nemálo peněz..
     
  5. -Neptun-

    -Neptun- User

    Me to pride docela dobre no ty designy na gola OK ty jsou ve hre dost dluho.Aegis,citadel....ty jsou ve hre tak 1,5 roku take OK ale ty designy bych tam nedaval no ale co uz.Nejlepsi je ze je to tydenni takze to nebude met hned kazdy.
     
  6. Hra potrebuje hrace a lode tomu pomuzou.Nema smysl nedat lode do aukce kdyz je tam davno vse co do nich potrebujes.Tento stav byl ve hre vzdy co ja pamatuju a hralo se moc dobre.Pak prislo to ze lode se nedaji drazit stejne tak kabatky na ne a dnes se to jen zase pekne vrati vse zpet.Nestane se nic hrozneho pac stejne si ji poridi jen clovek ktery hraje a ne ten co se jednou za tyden naloguje.Bud rad ze je do aukce davaji alespon si dodelame ukoly na ne.Citadelu na mape skoro nepotkas a kdyz uz jsou v ukolech musi se dat poridit jinak se nikam neposuneme.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  7. -Neptun-, však 53x5 skill za rok navíc tuhle hru rozhodně nepoloží a ty aegisy atd., aspoň se budou dobře dělat úkoly na jejich sestřel:D. Navíc, ze začátku na ně flaxáči stejně nebudou mít dost kreditů:eek:
     
    Naposledy upraveno: 19/2/14
  8. Vite ja se obavam jen toho ze tu aukci zavedou do hry v patek :mad::mad::mad: a to vsichni znaji jak vec dopadne ze :) Ostatni je mi celkem fuk ale to cekani na neco noveho stejne nemam rad.
     
  9. -Neptun-

    -Neptun- User

    No sak asi tak :D ja su zvedavy klk se na to bude hazet na test serveru bylo max 305 mega co sem videl ale tam se nehraje takze na tech normal serverech to bude opravdu dost :D
     
  10. Ahoj mohl bych prosim poprosit o datum toho update drazby?? dekuji a jeste bych rad poprosil hodnou dusi pokud by mi zdelila adresu toho testaku dekuji :) a jinac to vitam jako dobre spestreni aspon nebudou nekteri radoby mazaci machrovat :)
     
  11. Par dni si pockej a zjistis to.Me zatim vadi jen to ze aukce ukazuje tu castku ktera tam zrovna je.Jestli tam tento faktor zustane tak aukci povazuju uz taky za docela srandovni hricku ve hre.Cekam na up ve hre a trepu se co bude.Nechaji li tam tu castku bude docela sranda drazit kdyz vim kolik tam presne je.
     
  12. -Neptun-

    -Neptun- User

    Toho se taky trochu bojim to by bylo na houby potom :)
     
  13. co? zjistim tu adresu test serveru? a neboj vim ze ta nova aukce je v patek me jde predevsim o adresu toho test serveru pac nevim jak se tam treba dostat kdyz je

    a odpoved na tvou otazku neboj to opravej to by pak bylo o nicem aby to ostatni videly kolik si tam dal kreditu
     
  14. »vojta«

    »vojta« User

    vlevo nahore klikni na obrazek zemekoule a vyber test server

    me by zajimalo, bude videt i na normalnich serverech kolik kdo prihazuje, nebo jestli to je jen na testovacim?
     
  15. Korben

    Korben User

    Podľa všetkého bude vidieť kto koľko do aukcie dal. Počítam že to budú padať iné ceny ako doteraz. :D
     
  16. »vojta«

    »vojta« User

    Spíš budou všichni přihazovat až pár vteřin před koncem :D

    Ty filtry tam teď sou skvělý, skvělá práce bp
     
  17. Skate

    Skate User

    Nova aukcia sa zda byt fajn teraz budu lode a dizajni dostupne takmer kazdemu co si nasetril mega kreditov alebo mu dopomoze klan.Je to dobry tah BP robi dobre kroky na prilakanie novich hracov. Ako tu vieceri spominali hraci budu lietat s novymi lodami takze nemusia byt full elit to sa hodi pre plnenie uloh :) Este sa mi paci na hernom klientovi video navod nastavenia adobe flash playeru a zda sa ze sa hracie okno naozaj rychlejsie nacitava.
     
  18. -Arcturus-

    -Arcturus- User

    nova aukce je fajn ale ty ceny by nemusely se davat at se neví kdo kolik daval aukce je přece o šteští nebo přece ne?
     
  19. simon1130

    simon1130 User

    Bude to super aspon bude čo strielat :p
     
    Naposledy upraveno: 19/2/14
  20. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Takze:
    1. celkova grafika a prehlednost ma u mne zatim 2+ (uvydime co zustane a co se zmneni)
    2.nacitani je opravdu nacitani, ne jak u soucasne aukce(netusim ci u mne nejde odpocet na test nebo je to jen nedoladene)
    3.dizajny na -G- a Vegu v aukci -bravo (porad lepsi jak loterie s bednama)
    4.sem zvedav jak bude vypadat aukce po MHH (zustane inventar stejny nebo se rozroste o specialni hracky? RSB ci EMP atd.)
    5.velice mne zatim zklamalo nepridani couldoun bustru ani do jedne aukce
    6.zobrazeni ceny a automaticke navyseni u meho prihozu je velke + (nekliknu alespon o nulu ci dve vic :D)
    7.zobrazeni castky bude dvojsecna vec -tim sem si jist
    8.nejak sem nevyspekuloval ci se bude vracet kredo z aukce(pokud ano cena poleti nahoru a to svetelnou rychlosti - k nasi skode)
    9.velice nestastna funkce k informacnim mailum -kazdej vi ze toto se zobrazuje jak komu (mysleno cas od prijeti po zobrazeni oznameni v hernim okne)
    10. mnozstvi zprav k mazani pokud to nepujde bloknout (pri vice aukcich at vyhranejch ci ne to bude kotel zprav k mazani)
     
    Naposledy upraveno: 19/2/14
    »vojta« tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.