Nové forum

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Gelda, 12/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Gelda

    Gelda User

    Zdravím vás... Poprvé přispívám na nové forum tak snad hned něco nezmrším ale mám dotaz a myslím si celkem věcný :)

    Ze starého fora jsem byl zvyklý že několik lidí denně žádalo o unban a nebo o ban na někoho za chování na chatu... Příslušnou sekci k tomu určenou jsem bez problému našel ale k mému překvapení je už od začátku prázdná :)

    Skoro se mi nechce věřit že všichni hráči jsou tak slušní že této služby dosud nebylo třeba...

    Sám vím o hráči ¯ºČяażγ»Semtex¤¹6ℓvℓ který dostal ban na chat na serveru CZ3. Na globalu ve hře jsem se dozvěděl že už ho nemá a po mém dotazu " jakto ? " mi moderátor/ka odpověděla " třeba číst forum " . Já bych si to rád přečetl ale skutečně tam nic není :-D

    Mohu se zeptat jak je to možné a kde se tyto věci dají dohledat prosím ?

    Děkuji za radu a Vaši pomoc, Gelda.
     
    FrostCZE99 tohle ocenil(a).
  2. Leon

    Leon Guest

    To je jednoduché. Tato sekce není prázdná, funguje stále. Jen je trochu změna. Vložené žádosti vidí pouze ten kdo vkládá a moderátor. Každý hráč vidí pouze svou vloženou žádost.
     
  3. Korben

    Korben User

    Gelda táto otázka patrý do sekcie
    Diskuzní koutek a tam je aj téma ktorá má rovnaký názov, tak že ťa poprosím aby si prispieval tam.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.