Návrhy Nové mapy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem nilakite2, 2/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete nové mapy a NPC?

  1. Áno

    63.4%
  2. Nie

    36.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nilakite2

    nilakite2 User

    Dobrý deň,
    priatelia chcel by som vidieť konečne aj nové mapy na DarkOrbite, pre hráčov z levelom +14
    Niektorý z nás sú už unavený z rovnakých máp, ktoré sú od roku 2006. Potrebujeme tiež začať robiť nové mapy s novými NPC, nové galaktické brány, nové dizajny pre lode, nové suroviny v skylabe, ktoré by sa dali tiež zbierať na nových mapách ako x-9, X-10, X-11 a X-12, to sú nové mapy s atraktívnym dizajnom a PVP. Hráči potrebujú nové mapy z Uber NPC a PVP mapy by mali byť 4-6, 4-7 a 4-8. DarkOrbit chce viac opatrení. Silno si myslím, že keď ľudia zistia, čo je nové tak bude na mapách určite viac ľudí ako teraz, tiež dúfam ,že pridajú vzrušujúce a nové udalosti, začnú lepšie akcie a portál invázie by bol náročnejšie než predtým. BigPoint by mohol vytvoriť launcher a spustiť hru cez DirectX 9, 10, 10.1, 11 a 12. BigPoint by mohol myslieť aj na tento nový projekt.
    Vďaka za čítanie. Dúfam, že správca tento nápad dá šéfovi (bigpoint)
    Prosím, priatelia hlasujte pre nové NPC s novými mapami.

    +Nové úlohy pre 21 level a viac
    +Nový nádych pre hru aby sme nemuseli furt behať po tých istých mapách
    +Úlohy pre klan
    +Viac hráčov keď spravíte kvalitné video z gameplayu a častejšie otvoríte test server
    +Hráči by mohli sami tvoriť mapy a pomocou ankety by ich bigpoint odsúhlasil
    +Launcher z pracovnej plochy by bol určite lepší ako nekonečné načítavanie cez prehliadač

    -Náročné pre normálneho hráča
    -Množstvo bugov ako vždy
    (Originál z DO ES fóra)[​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 2/5/15
  2. Spartakus

    Spartakus User

    K čemu nové mapy, když ne těch starých je minimum hráčů? Už tak najít na nich kořist je umění. Já nevím, patřím mezi tzv. Super elitu, ale rozhodně se nenudím... Nemám hotové všechny úkoly a hned tak mít nebudu. Nové brány do kterých bych investoval? Děkuji nechci. Navíc pořád se můžu zlepšovat v žebříčku. Ke všemu jsi nepřidal + a - pro hru. Dizajnů pro lodě je málo?? Sorry, ale tvůj návrh mi připadá jako špatný vtip.
     
    Naposledy upraveno: 2/5/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    Nove brany urcite nie a ani do dizajnov by som sa moc nepustal, je ich dost.

    Tiez hram dlho a nove mapy by som uvital, no tvoj navrh nie je ani navrh, len tam konstatujes a neuviedol si ziadnu tvoju myslienku, mal by si to upravit. ČTĚTE: Než přidáte nový návrh!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. baty77

    baty77 User

    Btw. neříkej mi, že ten obrázek je tvá práce.
     
  5. kludne by som navrh prepracoval a vytvoril nove mapy namiesto 5-3 s moznostou najst v boxoch npc palladium.;-
     
  6. nilakite2

    nilakite2 User

    Chlapci a čo tak si to dočítať do konca je tam napísané: Preložené zo Španielského fóra! :)
     
  7. Já sice hraji teprve 6 let, ale nenudí mě současné mapy. Někdy hra celkově. Lítám na nových a na dovolenou jezdím na starý mapy :D.
     
    -baghira2-, baty77 a Spartakus tohle ocenili.
  8. Spartakus

    Spartakus User

    Oromë| Je vůbec povolené aby ne dvou fórech byly stejné návrhy? Matně si pamatuji, že se tu kdysi jeden návrh kvůli tomu zamkl.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. mozna jo ale urcite to nepatri do sekce navrhy ;-D
     
  10. tez tu hru hraji dlouho a myslim ze nove mapy by byly supr x-5 a x-7 nudne mapy predelat je by nebylo na skodu.Bran je dost nechal bych je nove ukoly bych tez dal
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. baty77

    baty77 User

    Btw. proč je to v diskuzi? Toto je spíše návrh, ne?
     
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    Spartakus Teraz autor napisal, ze je to prelozene z ESP a dal aj odkaz na original, takze by som to nechal tak. Vtedy to bolo uzamknute z dovodu kopirovania, autor ten navrh vydaval za svoj a pritom ho cely zkopiroval.

    Radsej by som to nechal v diskusii, nie je to skutocny navrh, skor sa tam len polemizuje nad novymi mapami.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ja neviem,ale moc by som sa nehrnul na nove mapy,lebo cim viac map,tym mensie pokrytie hracov na nich a potom uz fakt bude obtiazne vobec najst niekoho pri love.Uz teraz prelietavam mapami a normalne mam stastie,az na niekoho vobec narazim :rolleyes: mapy zyvaju prazdnotou,mozno este na takej x-6 sem su na cubach.No ked vasa firma ´´vlastni´´ pld,tak potom polka servera prestupi k vam a nie je moc co lovit.Nove mapy suhlasim pridat len ked sa odstrani surovina paladium ;) Privital by som nove ulohy,tych nie je nikdy dost a hlavne denne ulohy by som privital nove podla lvlov,lebo tie,co mame robit,tak ako 22.lvl ma zabijat lordakie....mali by sa dat vziat ulohy aj na 1-8 od lvlu 18 a vyssie napriklad a samozrejme narocnejsie s lepsimi odmenami.Taktiez by som zlepsil PVP akcie,lebo tie co su,to je strasne o nicom,nech sa na mna nik nehneva..na TDM cakam aj hodinu a nic.Sektor control nas logne a nahaname jedneho golika 5 a ked ho dame dalsi nepride.Bola spravena obrovska chyba,ze pridavali stale nove a nove servery a odpisali sa tym,lebo na niektorych je mrtvo uz a ledva sa tam raz za cas cosi deje.Zial akcii moze byt kolko chce,ked vacsina trci na PLD :)
     
    -baghira2-, †Rikardos† a sumec67 tohle ocenili.
  14. sumec67

    sumec67 User

    Ano veľa máp je prázdnych,čo keby BP zlúčil 1-3 servery do hromady,napr.CZ1-3 a vznikol by jeden CZ server.Možno by mapy boli plnšie a hra zaujímavejšia.Ale toto je len úvaha.
     
  15. *pursuer*

    *pursuer* User

    sumec67 - uz sa tu o tom velakrat pisalo,ze zlucovanie serverov zial nie je technicky mozne.Inak by to uz podla mna aj spravili a neboli by CZ 1 2 3,ale len CZ a taktiez GE 1 2 3 4 5 6 7 ale len jeden,lenze to by zas mohlo byt nefer pre hracov,ktori zacali hrat na najnovsom servery prave kvoli tomu,ze sa len rozbiehal,no neviem jak sa toto bude riesit,ale jedno je iste,ze servery a nie len mapy zyvaju prazdnotou a hra to velmi malo hracov,najma na starsich serveroch.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    *pursuer* Hracov je stale dost, len su zalezeni v branach a na paladku. Preco je zrazu na kazdom SB 50 lodi? a demaner?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. *pursuer*

    *pursuer* User

    |Oromë| - neviem na ktorom servery hrajes,ale tam kde ja hram,tak na SB tolko lodi zial nie je,Max tak do 20.Ano raz za cas tam zavita viac,aj to len preto,ze ich na pld vystrielali a cihaju tam lovci.To,ze su hraci na PLD nie je pre mna vyhra,kedze ako som vyssie pisal moja firma to ´´vlastni´´ a svojich nebudem strielat do minus cti.Samozrejme pre hracov dalsich dvoch firiem je to raj na odstreli,ale stale sa dostavame na kamen urazu,co je pld :) a nezmenime to.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    *pursuer* Hram na globalke a videl som co sa dialo na demaner akcii, napraskanych 10 lodi na kazdom porte a cakali na npc, SB to iste. Predpokladam, ze hras na CZ? Tam je to celkovo slabsie, ale vsade sa najde dost hracov, len normalne mapy maju onicom zarobok a preto su prazdne.

    Hraci su len pozaliezani v branach, na paladku a na PVP boxoch, staci jedna atraktivna akcia a zrazu je vsade plno. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. *pursuer*

    *pursuer* User

    |Oromë| - tak napriklad na GE1 mam tiez maly ucet a to je nieco celkom ine kolko je tam hracov.Skoda,ze tolko serverov vytvorili,mohlo byt na mapach veselsie :) Fakt som zvedavy,co za novinky chystaju a ako sa to bude dalej odvijat,no maju nelahku ulohu.Ja tom hram uz vyse 5 rokov,tak im verim,ze ked si poradili s tymi,co porusovali pravidla,tak vyriesia aj tuto situaciu a budeme svedkami este velkych zmien a dalsich veci pridanych do hry ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Drift1

    Drift1 User

    Aktualizace a nápady- příště to přihraj sem,co se týká návrhu jsem vždy pro něco nové.Lepší rozlet a rozhled by neuškodil s novým dobrodružstvím.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.