Nové misie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥, 8/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Čaute, Hľadal som, ale akosi som nenašiel :D

    Kedy sa mi aktivujú tie nové úlohy čo sú po tom update? Niektorí mi písali keď dokončím úlohu na sabotérov, ale tú úlohu mám už dávno dokončenú ako aj ostatné piráty, tak neviem kde mám hľadať a ako sa dostať k novým úlohám. Vedel by mi niekto poradiť?

    Za odpoveď ďakujem
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Myslíš zrejme tieto:
    screen https://gyazo.com/97b308f44a218aa80aa9200b9b8497f0

    Ako vidíš, sú v riadiacom centrume pod normálnými misiami.
    Musíš kvôli tomu prelistovať celý zoznam úloh, pokiaľ nenarazíš na
    level, ktorý si ako posledný dokončil. A pod ním, už by to malo byť.

    P.S.: Práve takto, sa mi ich podarilo nájsť.
    Pokiaľ tvrdíš, že si tú úlohu na saboteurov už splnil; tak tie nové misie
    by mali byť pod týmto levelom, pod ktorý tá úloha na saboteurov patrí.

    Prvé misie na pirátov začínajú 16 lvl. Prelistovanie všetkých úloh
    od lvl. 16 po lvl. 24, je jednoducho základ. Bez toho ich nenájdeš.

    Tie úlohy tam sú. Len ich musíš nájsť. Riadiace centrum a normálne misie.
    Poctivo prezri misiu po misii, to neexistuje, aby tam neboli. Len to chce čas.
     
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  3. Sapo667

    Sapo667 User

    misie ... 100 rinusku za 2 min ok dal som z velkeho bosa co kope za 140k
    100 trace ok dal som na 3 ivnoke sice na 2x ale spravil som
    ale 1000 rinusku za 10 min? ... dajte mi cislo na toho co robil ulohy potrebujem jeho dilera :D
     
  4. Nové mise se otevírají postupně. Tyto jsou zamčené protože si ještě nesplnil předešlé.
     
  5. Na chate dnes niektorí písali, že je potreba vyhodiť seprom z lode a dať promerko, to je pravda alebo si iba robili srandu?

    Niektorí známy písali, že ich to pustilo spraviť len tie dve misie a ďalšie sa im neodomkli aj napriek tomu, že majú lvl 24. Vrátil som sa k hre po cca 5 mesiacoch a je tu veľa zmeného tak som trocha stratený v tomto :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Ze začátku máš otevřené dvě mise, po jejich dokončení se ti zobrazí další dvě, a takto to jde postupně. S promeriem si z tebe dělali srandu, ale jeden z pozdějších úkolů vyžaduje pro splnění upgrade laserů a raket promeriem.

    24. level je potřeba až na další mise kde je třeba lovit na nepřátelské Blacklight mapě, přístup na vlastní BL mapu je od 17. levelu a přístup k cizí firmě od 24. levelu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Ahaa, tak už tomu rozumiem, vďaka za vysvetlenie
     
  8. V tom případě se omlouvám za špatné informace, měl jsem za to, že tato mise je třetí :).

    Několik misí už mám za sebou a protože jsou celkem rychlé nepamtuji si je přesně :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. V pohode, neni sa začo omlouvat, sme len ľudia...takže vysvetlené už mám, môžete LOCK. Ďakujem
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Arya

    Arya User

    Téma tedy uzamykám a přeji hodně štěstí ve hře :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.