Nove spojenie problem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *HA-FA-NEK*, 8/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. možete mi niekto výsvetlit prečo mi stale piše nove spojenie? a dám to klidne aj 20x zapnut a vypnut a stale nič a robý to viacerým ludom na servery cz1. a je to posledneho updatu resp. resetu servera.
     
    **Horor** tohle ocenil(a).
  2. Treba počkať na riešenie určite o tom vedia keď to robí viacerým hráčom serveru :)
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Problémy se hrou prosím nahlašte přesně jak mají být, jinak nemůžeme nic hlásit. Zkusil jsem se proletět na cz1, a žádné problémy se spojením jsem nepozoroval. I fakt že sem napíše jen pár hráčů, neukazuje na globální problém.
    Ohlašování technických problémů ve hře
     
  4. alemne to omedzuje hru! a nemožem sa ani len hýbat lodov a už mam nove spojenie nikdy mi to nerobilo, až teraz ked boll ten reset, už som s toho zufaly.
     
  5. Cheap

    Cheap User

    Problém so spojením máš len v darkorbite ? Môže to byť pomalý internet, poprípade skús iný prehliadač.
     
  6. ano len v darkorbite internet mam rýchly a ani nevipadava a nikdy som to predtým nemal! začalo to predevčirem ako bol ten reset servera :(
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    *HA-FA-NEK* chápu že to je nepříjemné, proto ti píšu ať vyplníš hlášení, ať to můžeme předat dále na BP. Ale samo se nic nevyřeší, je potřeba pro to něco udělat. Pokud nebudou hráči, kteří mají problém, spolupracovat, tak se nikam nedostaneme a můžou jen dále naříkat.
     
  8. Ja mám niečo podobné ale s tým, že mi nejde tak rýchlo načítať hlavnú stránku. Proste keď dám login do hry tak do načítava takých 3-5 min. dá mi čisto bielu stránku, potom mi to hodí niečo čo neviem čo je (niečo ako error ale error to nie je) následne mi to hodí krížik :D. Keď dám znova stránku tak ma bez problémov prihlási. Toto mám stále ale viem, že problémy s internetom mám. :D
     
  9. Marvine ja sa v tom fore moc nevyznám nemužeš to udelat zamne?
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    *§*♫_♫-ARGON-♫_♫*§* Bohuzial nie si sam... hras cz server? Tento problem zaznamenavame na niektorych serveroch ako napr. cz3, dokonca aj mne tam obcas vyhodi bielu stranku.

    Mala rada ako to rychlo spustit, klikni cca 10x za sebou rychlo na obnovu stranky, potom to naskoci.

    *HA-FA-NEK* Prosim ta, za teba tu nikto nic nemoze vyplnit, my nevieme detaily o tvojom nete, pc, nastaveniach a podobne. Bohuzail musis to vyplnit sam.

    Mas vsetky aktualizacie? Aky pouzivas prehliadac? Mas povolenu javu? Pouzivas cleaner? Urob si testy pripojenia a daj na im sem, http://www.speedtest.net, http://www.pingtest.net
     
  11. Áno hrám na cz1. Myslel som si, že je chyba u mňa. Ale nejak mi to nevadí. Hlavné je, že sa to načíta. :D
     
  12. Tak po prvé Slovensko vlastný server nemá.
    Po druhé ako čítam tvoje príspevky tak snazis sa provokovať ale je to zbytočné. Ak nemáš k tejto téme čo povedať | poradiť tak nekomentuj.

    Prepáčte za OT
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User


    Altlantis Na cz serveroch robia hanbu skor reci typu ake si tu predviedol ty. A, ze ich je tam pozehnane.... Takze nez napises nieco dalsie, poriadne si to rozmysli.

    Obe OT mazem
     
  14. nerešme deti, :) mna skor zaujma prečo mi stale skače nove spojenie. od toho minuleho resetu servera.
     
  15. Taky mám ten stejný problém. Po napsání na podporu jsem byl přesměrován na sekci se zpětnou vazbou, kde jsem také poté napsal. Stačí jen čekat, snad to k něčemu bude, když už mi tak mrhá zdvojnásobovač na boxy, který mi nikdo neproplatí.:) Akorát zbytečné aktulizace a upgrady hry, když není opraveno vše předtím. Ano vím, česká podpora za to nemůže.:)
     
  16. **Horor**

    **Horor** User

    Také mám stejný problém, myslím, že mi to začalo od čtvrtka nebo pátka na cz1. Stává se mi to bud při nalogování do hry a nebo když jen portnu.
     
  17. -morris73-

    -morris73- User

    Taky mám stejný problém, jen na CZ1...
     
  18. Altlantis

    Altlantis User

    Zkuste si udělat testy připojení, zda je máte v pořádku.Já tam kdysi chybu měl a taky mi to nešlo.

    |Oromë| jasný vím proč mi to píšeš.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.