Chyby Nové spojenie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »●Μ●Λ●Я●Ψ●Ķ●Λ●И●Ц●«, 12/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nemá cenu rozpisovať zdĺhavé úvody alebo niečo podobné. Problém je nasledovný: V pravidelných minútových intervaloch mi hra nahadzuje nové spojenie. Skúšal som 3 prehliadače, reset PC, čistenie PC, čistenie prehliadačov, preinštaloval som Flash player a výsledok? Intervaly vyhadzovania hry sa pozmenili z minúty na 30 sekúnd. Svoje heslo s nikým nezdielam. Internetom to nie je (iné hry a stránky mi fungujú bezchybne) Poslednú šancu mám tu, takže vás prosím o radu. Čím to môže byť alebo ako tento problém odstrániť?
    Ak sa to nepodarí vidím to po 5 rokoch hrania na GAME OVER :)
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Kedy to začalo robiť? Menil si niečo (PC, nastavenia PC, firewallu, antivirus ...) ?

    Je otázne či to robí aj na inom PC a inom serveri, problém môže byť po trase alebo u tvojho poskytovateľa, v nastavení siete ... možností je viac.

    Btw. router si resetoval?
     
  3. Router som resetoval, nepomohlo.. nič som nemenil.. robí to posledné 4 hodiny
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Skús prosím ťa čo som hovoril, iný server, iný PC.

    Btw. nahlasuješ technický problém a neuvedieš ID a server.
     
  5. Viem že problém je u mňa pretože nikto iný podobný problém nemá. Takže som nemyslel že by bolo potrebné ID a server... ale pre istotu:
    [​IMG]53193631 Server: CZ1
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Znovu sa pýtam, iný server a iné PC si skúšal?

    Btw. na serveri som bol a všetko OK.
     
  7. Korben

    Korben User

    Vlož sem trasovanie na DE1 a trasovanie na CZ1.
     
  8. Zistil som príčinu problému.. Zlyhal mi hlavný nulkový kábel v dome takže s ním zlyháva rozvodňa, zástrčky, čo má vplyv tiež na internet, ntb atd. Na DE mi to po pol hodine tiež začalo padať takže čo ma čaká na jar je prekopanie záhrady a búranie zástrčiek ))

    Vďaka vám za čas venovaný tejto téme.
     
  9. Korben

    Korben User

    Tak to nezávidím.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.