Návrhy Nové získavanie paladia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *UNSEEN*THREAT*, 9/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

?

  1. áno dobrý nápad

    53.2%
  2. nie chcelo by to upravu

    46.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. martin144

    martin144 User

    tolik paladka by nenazbírali s cargo . no záleží jako kolik by toho s cargo padalo a dal bych treba i do krystalonu jinaak budou pirati narvaný. no jestli to kvuli tomu neprestanou hraci hrat :D :D :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Kde je napsané že by zrušili paladko jen by přibyla možnost jak jej získat, a rozhoně bych uvítal kdyby to bylo ve všech NPC ne jenom v piratech nevím proč ale piratské mapy mi neskutečně lagují.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. »vojta«

    »vojta« User

    v prvním postě
    takže by šlo získávat jen z npc, takže by jedna možnost na získání sice přibyla, avšak jediná dosud funkční by ubyla.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. baty77

    baty77 User

    a to je právě dobře, ne?... ne jako teď, kdy si večer to zapíchnete a ráno máte 200 EE což je tak čtvrt brány, k tomu když jdete do práce/školy a zapíchnete to, dalších 200 EE, večer znovu píchnete a ráno zase 200 EE, před odchodem za denní živností zase zapíchnete a odpoledne máte havoc, trochu snadný... podle mě je střílení pirátů za účelem zisku palla dost, ale dost dobrý návrh, sám jsem takovej plánoval, ale byl jsi rychlejší... nevadí, jsem rád, že někdo konečně předložil rozumný návrh... tento návrh se mi líbí, akorát bych možná mlhovinu nezmenšoval, spíš bych tam dal omezení tak 1500 palla(100 EE)/den... akorát teď jak nad tím přemýšlím, tak by to asi dost vytížilo mapu 5-2... ale to už je jen malý detail... dost dobrý návrh, přeji, aby prošel...
     
  5. Loupežník_EL_NIŇO ked ti to laguje tak si zníž grafiku alebo si vypni pozadia :)
    a dať paladko do všetkých npc by bola poriadna hlúposť to by sa tá hra mohla premenovať na paladium orbit a po druhé využili by sa všetky 3 mapy nie len 5-3

    a martin144 prečo do kristalonov ved už nie dosť veľká farma že za jedného kristalona spolu s cagom máš okolo pol mega k. a anechápem prečo by boli ´´narvaný´´ved by mohli ziskavať paladko so všetký 3 máp a nie len s jednej skôr teras sú tam ´´narvaný´´. -_-´
     
    Naposledy upraveno: 10/1/14
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. zasa rozum -_- a teraz mohli brat PLD ? do levelu 12 ... tak proste by to bolo od dostiahnutia levelu 12 ..
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    Zdravím,
    tento nápad se mi docela líbí..
    Souhlasila bych s tím,aby se paladko omezilo(ale ne aby se mlhovina s paladkem zrušila úplně) a bylo by i v npc.

    Jenže když z battlerey dostane hráč nejvíce palladka tak všichni budou opět lítat na 5-3 a zase bude většina hráčů na jedné mapě,kde budou střílet slabší,aby jim to nepobrali.
    Takže by nebylo do věci tohle nějak omezit např.: čím silnější npc tím více palladka ale zároveň menší pravděpodobnost, že v cargo boxu palladko bude.

    Btw: nejlepší na tomto návrhu je slovo hmlovina/hmlovyna.To se tak chytlo,že to píší skoro všichni :D
     
    bhagira22, -baghira2- a -Arcturus- tohle ocenili.
  8. len že druhé npc s ktorého bude padať najviac paladka bude anihilator a ten j na všetkých troch mapách
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. featron

    featron User

    Podla mňa by skôr prospelo paládium skrývať po mapách, že by si nestal na mieste ale musel by si chodiť po všetkých mapách a zbierať. Proste aby boli poroztrusovane nie po veľa ale na všetkých horných mapách
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Sentiero

    Sentiero User

    Ano právě,že je na všech třech mapách,takže není důvod být jen na 5-3

    featron: To jako že bychom ho měli hledat a dávat emp abychom ho vůbec našli nebo jak?
    Vlastně to není špatnej nápad,kdyby sběr paládka byl takto zploplatněný spousta hráčů by ho nesbírala že :D

    Kdyby paladko bylo na všech horních mapách tak by pirátský mapy nebyly až zas tak vzácný. Jde právě o to že pirátský mapy se vyznačují píratama a paladkem.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. featron

    featron User

    nie ja som myslel ze by si to zbieral ako bonusove boxy
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Elwinek

    Elwinek User

    ano dalsi dite ktere jen taha npc do mlhoviny sory ale flaxaci by tam nemeli co delat
     
  13. dobry napad za mna mas ano :)
    a paladium by som dal iba do piratov do obycajnych NPC nie,hra by bola akcnejsia podla mna a nestal by kazdy na 5-3 a zapajali by sa vsetky firmy to by bolo ozivenie hry

    dalej niekto pisal,ze BP malo zamer aby sa o paladium bojovalo,ale pred tym si paladium mohol ziskat s kargoboxu,teraz nie,toto je ten dovod preco je to pre hracov(lovcov) neatraktivne miesto a este teraz ked su tam vacsinou aktivny hraci ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. ja dám áno. "Ale" preco by palladko nemohlo padat z piratskych NPC plus s boss NPC(nie Uber). myslim že by sa tým oživili všetky mapy, nie len pirátske. Koniec koncov o to ti v podstate šlo nie?
     
  15. to ano,ale vezmi si taky boss krystalon na x-7 by ho mali ty isty a takto by sa kazdy trepal na 5-1,2,3 a su na to aj ulohy po 100hracov atd. teraz ked si vo firme kt. ma 5-3 pod kontrolou malo kedy stretnes nejakeho hraca z nepriatelskej firmi
    a urcite by viac hracov zacalo uvazovat o PU ucte kedze opravy na porte budu zadarmo :) takze nebude to len o tom paladiu podla mna :D + pouzivanie kmz atd.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. marko zabudas na mapu 4 5 kde su tiez boss npc vo vysokych mnozstvach.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. tak to radsej do uber este ked uz tak,boss mas vsade
    ale zas nemozme chciet vsade paladko,to by BP prerobilo isto
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. nikde nebolo pisane o mnozstve . ale palladium takmer na kazdej mape sposobi ze takmer na kazdej mape budu hraci a predpokladam ze o to autorovi v navrhu slo.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Moj nazor je ano ale ja by som to trochu upravil a to tak ze kazda firma ma svoj portal na piratske mapy dakze aby kazda firma mala svoju mapu na paladium a ine firmi by na nu nemohli chodit
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Kubino

    Kubino Guest

    _-G-Force-_ tvoj návrh spôsobí to, že tam zalezú všetci a už vôbec nebude koho strieľať. Ja viem, že ty hru vidíš ako farmu ale predsa je to bojová hra.

    Návrh má práveže naopak priviesť hráčov na mapy.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.