Novinky o dnešní herní aktualizaci

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Belgam, 15/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Belgam

  Belgam Guest

  Ahoj piloti.

  Rádi vám oznamujeme, že systém nových misí byl dnes spuštěn. Je k dispozici více než 200 nových náročných misí od nejnižší úrovně až po 20 level. Mějte prosím na paměti, že jsme resetovali rankbody za všechny staré úkoly s cílem zajistit spravedlivý systém pro všechny, včetně nových hráčů, kteří nemají již možnost udělat staré mise. I když, starý systém nebyl spolehlivý, což znamená že některým se body započítávaly a některým ne. Od této chvíle se budou všechny mise počítat do rankbodů všem. Samozřejmě že budete moci dělat všechny úkoly až na vaší úroveň levelu.

  Kromě toho chceme, abyste věděli, že jsme změnili chování lodí, které jsou zničeny v radiační zóně. Po zničení v radiační zóně se již nebude zobrazovat cargo box. Tento krok byl nutný, aby se zabránilo hráčům zneužívání k získávání sepromu z těchto cargo boxů.

  Kalendář akcí na interní domovské stránce nyní zobrazuje všechny existující herní události, takže nemusíte navštěvovat fórum aby jste byli informováni o všech připravovaných akcích.

  Dále jsme upravili některé vizuální vylepšení robota opravy a frakce postav. Přihlašte se do hry a přesvědčte se sami.


  Přejeme vám spoustu zábavy s novými misemi a těšíme se na vaší odezvu na našem foru hry.

  Váš DarkOrbit tým.
   
 2. Belgam

  Belgam Guest

  Ahoj piloti.

  Upozornujeme ze na stare ulohy mate cas priblizne do poloviny brezna. Na smazani starych uloh, Vas upozornime tyden dopredu.

  Váš DarkOrbit tým.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.