Nový Booster?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem coolmen, 25/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. coolmen

    coolmen User

    Ahoj on byl pridan novy booster?Mám B01, B02,MUL a pak zase B01 dohromady 80 procent štítu.Padl mi z umk a ze jsem ho dostal bylo psane anglicky,normal to píše česky...........Aha uz jsem to nasel v jinim vlaknu ale stejne je tam psane 10 procent.Me to dalo 25.Platí to na hodinu ale realneho casu.A pry to tak ani BP nechtelo.
     
    Naposledy upraveno: 25/10/17
  2. Warden

    Warden User

    coolmen: Ano, se zavedením kalendáře byly zavedeny i nové typy boosterů, které lze získat z NPC. BP skutečně nechtělo, aby tyto boostery vypadávaly i z NPC, ale je možné, že to ve hře ponechají. Bohužel prozatím, jsou boostery špatně pojmenované a dostávají jména běžných boosterů, což je chyba. Pojmenování bude časem opraveno a bude vypadat následovně:
    • HP-DBL - zvyšuje HP o 10%
    • SHD-DBL - zvyšuje štít o 10%
    • DMG-DBL - zvyšuje poškození o 5%
    • DMG-DBL - zvyšuje poškození o 5% a členům skupiny o 2,5%
    • CD-DBL - zkracuje cooldovn o 5%
    • HON-DBL - zvyšuje zisk cti o 10%
    • EP-DBL - zvyšuje zisk bodů zkušenosti o 25%
    A opravdu běží v reálném čase, takže jakmile je člověk získá, mě by je co nejlépe využít.

    Máš k tomu ještě nějaký dotaz?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. coolmen

    coolmen User

    Ne nemám další dotazy.Děkuji.
     
  4. Warden

    Warden User

    V tom případě téma uzavírám a držím palce, ať na ty boostery máš štěstí. ;)

    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.