Návrhy Nový design na Loď Goliath

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SK-*3mp3r0r*-MMO, 21/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete design Compiler?

  1. áno

    24.1%
  2. nie

    75.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pozor piloti! Už sme sa dokázali dostať do galaxie, odkiaľ na nás útočili lode podobné tým našim, nazvali sme ich ako novú špeciálnu firmu Saturn... Pár dní dozadu tajné oddiely firmiem MMO, EIC a VRU spojili svoje sily a vybudovali pár extrémne odolných lodí aegis, citadel a spearhead. Tieto lode mali namontované extrémne štíty proti silnej radiácii, aby sa mohli dostať za hranice známeho vesmíru. Skupina použila špeciálny warp a dostala sa až do neznámej galaxie... Po pár hodinách blúdenia tmavou časťou vesmíru narazili na červiu dieru, ktorá ich preniesla priamo na centrálnu časť firmy Saturn. Naše lode mali veľké šťastie, že sa k nim saturňáci chovali mierumilovne... Proti špeciálnym technológiam saturnu by totiž nemali najmenšiu šancu. Po 2 hodinovom vyjednávaní ich vodcovia saturnu vpustili priamo do svojej domovskej základne. Po 4 hodinovej debate o stavoch vo vesmíre a o problematike Firiem VRU, EIC, MMO a SATURN si naši zvedi získali u vodcov Saturnu dôvernejšie informácie... Zistili, že firmu saturn tiež trápili nájazdy pirátov... Ludia saturnu tiež vedia, že najvzácnejšia surovina, čo so sebou priniesli piráti, je palladium. Firma saturn si však dala záležať, aby zbieranie bolo čo najefektívnejšie. A vložili veľa úsilia do vývinu nového dizajnu, ktorý spravý zbieranie palladia omnoho efektívnejším. Vyvinuli desing, ktorý za suroviny, ktoré im darovali naši zvedovia (Konkrétne 126.000.000 Uridia) upravili do režimu, ktorý sa dá nainštalovať na loď Goliath. Je to zbrusu nový design Compiler! Saturn bol s veľkou finančnou odmenou spokojný a ako bonus prepravil špeciálnym warpom našich medzigalaktických zvedov naspäť na mapu 4-5, odtiaľ sa už naši zvedi dostali bez problémov do tajných centier firiem. Priniesli zo sebou z výpravy plány na nový desing, ktorý urobí revolúciu nad pirátmi a tak ako firma saturn, už nebudeme otrokmi smrtonosných nájazdov pirátov, ale staneme sa ich pánmi.


    DESIGN Compiler :

    Schopnosti a Vlastnosti designu: Normálne mapy
    Tento design je určený výhradne na mapu 5-3, takže na ostatných mapách nebude mať žiadny účinok!

    Schopnosti a vlastnosti designu: Mapa 5-3
    + 500 náklad
    + Špeciálny bonus, pri ktorom získate 1 Energiu do galaktických brán iba za 13 kúskov palládia
    + Na mape 5-3 môžete predať palladium kdekoľvek (Normálne zdroje:nie)

    + Na mape 5-3 spôsobujete NPC o 30% vyššie škody (Lasery, Rakety, Raketomet)

    Aktívna schopnosť: Mapa 5-3
    Schopnosť: Decreasing shield: - 200 štítu za sekundu. (Schopnosť sa dá kedykoľvek vypnúť a zapnúť, nemá cooldown)
    - schopnosť je aktívna, aj po vypnutí herného okna.
    - schopnosť vám nedovolí aktivovať logout.


    Farba designu: žlto-modrá (tvar podobný Designu Centaur)

    Pretože Firmy chcú na tomto designu aj zarobiť stratené uridium z transakcie saturnu, budú tento design uvádzať do obehu za cenu 50.000 uridia.
    Design v aukcii nebude!

    Plusy: +
    + Omnoho väčšia aktivita hráčov...
    + Väčšia šanca pre neplatiacich hráčov byť opäť po dlhm úsilí porovnateľný s hráčmi platiacimi.
    + znovuoživenie mapy 5-3
    + pre BP: odmena v peniazoch od lenivších hráčov :)


    Mínusy: -
    BP: trocha programovania
    Hráči: naozaj neviem...


    Do hodnotenia hráči! Či tento design bude uvedený na trh záleží len na vás!
    Tak neváhajte a hlasujte! Plány na design už máme :)
     
    †Roman»the«Legenđ† tohle ocenil(a).
  2. Tak cena by musela bejt cca 300K Uček
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Toto beriem ako vtip, 50 000 je veľmi, veľmi málo keď obyčajné designy (dražiteľné) stoja 100 000U nehovoriac o schopnostiach, -200 štítu je kvôli hmle, aby ste to tam mohli zase odstaviť, že ;)

    A 30% do DMG? To mám s 2 boostrami, formáciou a designom a ty to chceš dať do 1 designu? :D
     
  4. áno kubino, chcem to takto... najprv som rozmýšlal nad cenou 25.000 uridia, to sa zdalo málo... aj tak si predstav že si na mieste obyčajného hráča, čo neplatí... musí nazbierať ako slabučký hráč 50.000 uridia na tento design, 50.000 na peta a ešte dačo na mechanizmy a palivo... to je tak 130.000 uridia a to je podmienka aby mohol začiatočník začat paládiovať... to sa mi zdá ako dosť vela... tak mi tu nepindajte že to je moc málo :D:D

    PS: 30% do dmg je iba na npc, aby tam slabých golikov neničili kombinácia 1 saboteur + 1 anihilator...
    PPS: teraz sa dajú dražiť designy ktoré stoja síce 100.000 u. ale hráč ich VYDRAŽÍ ... a to je otázka pár milionov... a toto by človek musel postaviť betu a hrať chvilku na cuboch aby si tento design kupil, tak nevidim v cene zadrhel.... alebo to má stáť zase milióny uridia alebo 1000-ky € pre bigpoint ako to je s LF-4? myslím si že s toho už majú zárobkov až až takže dávam do hry návrh, nie dalšiu predraženú blbosť...
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    SK-*3mp3r0r*-MMO lenže to by mal tento design na mape 5-3 potom každý :) Cena musí byť úmerná designom s porovnateľnými výhodami, nie z brucha capnúť nízku cenu pre slabých hráčov. Slabý hráč má makať na tom, aby slabý nebol nehovoriac o tom, že pravidelne stretávam Aegisov na účtoch s úrovňou, že keď som bol na takej ja mal som Vegu a šetril na gola ;)

    Anihilátora točím s Nostromom čo má 8 Flax tak mi prosím nehovor, že to zničí Gola. Nehovoriac o tom, že pri hre máš sedieť a vtedy ťa NPC nepukne.
     
  6. každý má svoj názor.... a oto mi kludne aj ide, aby tento design bol dost dobrý nato, aby ho každý nosil... ja som nehovoril, že anihilátor .... povedal som skupina ( aspon anihil a saboter) a to už neutočiš len tak ked slaby goli bere 2000 x1 a este nečo...


    Tento design nezlepší pramo hráča... asi ste to zle pochopili... áno kubino máš pravdu, každý musí na sebe makať... ale toto ho priamo nezlepší... toto mu len trocha ulahčí zlepšenie... a nehovor mi že 50.000 urka je málo.... 50.000 je to na takýto bonus design... ale to v tejto drahej hre nič skoro nerieši, zabúdaš, že hráči musia to paladko nazbierať, prejsť bránu, niekedy aj 30 zet aby mal konecne havoky.... a to ani nespomínam naše oblúbené lf-4 ktorá ma 1 sprostý laser v priemere hodnotu Gigantických 300.000 uridia... ako to nechápem, zničilo to hru a vy odpískate takýto design :D:D
     
    Naposledy upraveno: 21/3/14
    Warho18 tohle ocenil(a).
  7. Zafod

    Zafod User

    Přišel jsem, přečetl jsem, zděsil jsem se :D.

    Obdivuji moderátory, že je tento nereálný návrh ještě otevřený. Barevná hudba návrhu, taky dobrá. Znám knihu Padesát odstínů šedi, tady bych použil Padesát odstínů modři. Naštěstí jsem středně barvoslepej.

    V jiném tématu autor napsal:
    Právě jsi splnil obě dvě kritéria [​IMG] [​IMG] .

    Pár otázek a poznámek:
    žlutá 1) 5 schopností (počítáme-li i náklad), za poloviční cenu oproti skill designu? Není to málo?

    červená 2) skill design má náklad vyšší jen o sto, tady celých 500?

    modrá 3) jen jednu? Přidal bych, vždyť GG jsou dnes tak drahé...

    bílá 4) ty zdroje bych také nechal prodávat. Ať už si nikdo nekupuje letounek na prodej rudy, ani mech do PETa.

    černá 5) od starých dob DO, máme navíc: seprom, rsb, raketomet, nové rakety, kamikadze aj. Autor zde chce ještě přidat 30% DMG, fakt mazec. Jak dlouho bude trvat střelba na jedno NPC, 5 nebo 6 vteřin?

    zelená 6) nezrušila se náhodou z nějakého důvodu funkce mlhoviny? Mno i když... já bych to ještě vylepšil. Připiš tam ještě automatický login na mapu po sestřelu, formou opravy na místě s 10ti minutovou ochranou. Pompézní hra u které se nemusí sedět, opravdová zábava budoucnosti (tý jo, tohle by se dalo ještě ,,rozvinout,, :D).

    růžová 7) firmy jo...? Hráči ne? Aha.

    návrat k tradici, bílá 8) proč ne? A já ho tam chci, dup, dup...

    bílá 9) jistě, hlavně při schopnosti pod bodem 6.

    bílá 10) chceš být jako platící hráč? Tak si prostě zaplať.

    bílá 11) ona je mrtvá? To tvrdí hráč, který rok nehrál?

    bílá 12) ale jdi ty brepto.

    bílá 13) trochu? Pán tomu asi hodně rozumí.

    bílá 14) přečti si můj post, jistě nějaký najdeš.



    Fakt sorry, víc barev neznám. Pokud jsem nějakou popletl, se omlouvám, je to tou barvoslepostí.

    Když už nic, autor mě pobavil :D.


    Btw: ano, na té fotce je filmová podoba Zafoda, ve skutečnosti vypadám mnohem lépe [​IMG] .
     
    Rob75366 a Spartakus tohle ocenili.
  8. Hm, to tu ještě nebylo :D Zmizely botky z paládka a chceš tam dát tohle. Dobrý..Za mě neeeeeee. :D
     
  9. By som Vám zrušil to paladium a nie ešte taketo somariny sem dávat, radčšej bežte na normalne mapy nech je čo strielat a nie odstavene lodičky na tom trapnom paladku.
     
  10. citat predchadzajuceho postu odstraneny

    Vieš matres ta hra je tak extrémne drahá, že palladko bol najlepší spôsob ako si zarobit na poondiate predrazene lasery... A nie každý hráč má na to,, aby do toho vrážal x-tisícov ako ty a tvoj spolok maniakov.. Respektíve, mám na to... ale radšej pojdem za 50 eur desat krat do baru, ako to poslat do internetovej hry, (ktorá má v názve Free (ako to ma už od BP x-krat pobavilo)) aby sa mi prípadne zobrazili 3 nové ,,žlté´´ laseríky na obrazovke... to je tak pre starých maniakov a starých mládencov.... Akože BP spravil s najlepšej hry na prehliadači, najdrahšiu hru na svete.... Preto vznikli programy, preto vznikajú takéto návrhy... lebo ludí ta hra moc baví, no nie na tolko aby namiesto nového auta si poslali na full-golika... a budete sa s tým musieť vysporiadať :) , že budú vznikať aj podla vás blbé návrhy, lebo vy si radšej pošlete 200€, než by ste sa na 2 týždne odstavili na palladko.... Matres stačí ak BP prestrelí nejakú novinku... ak by hra zdražela o polovicu, už by celá padla....
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/3/14
    Warho18 a Peter_Quincy_Taggert tohle ocenili.
  11. nikto ta nenúti aby si si posielal vipracovať sa môžeš aj bez toho aby si poslal čobi len 1euro.Ja poznám vela hráčou čo do toho nevrazili nič a teraz po 2-3 rokoch su full elitki a na paladko skoro vôbec nechodia farmia npc a tak sa postupne vipracovali.
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  12. simon1130

    simon1130 User

    Tiež si myslim že paladium by im malo zakazat :) , tento návrk je onicom . Aspon ich tam chodim pukat na to pala :) za mna NEEEEE
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    SK-*3mp3r0r*-MMO ty máš obhajovať a diskutovať o návrhu nie tu riešiť či máš na to alebo chceš vkladať do hry peniaze. Ako bolo povedané, nikto ťa nenúti je to každého voľba a hrať sa dá aj bez investícii. Trvá to, ale dá sa hrať.

    Osobne som nedávno začal hrať novú hru kde pomer za cenu hernej meny s predmetom, kt. si za to kúpiš je podstatne horší ako v DO. Za 2 týždne hry som dosiahol skoro max lvl čo sa dá výbavu mám porovnateľnú s platičmi, nedal som tam ani cent, jednoducho miesto zaplatenia si za predmet som danú mapu otočil 50 krát a dostal som tú vec.

    Ja som nepovedal, že ten návrh nechcem podporiť lebo mi nezáleží na neplatičoch, avšak ak dáš návrh musíš (teda mal by si) ho spraviť trošku reálny, nie sem nahodiť čísla ako 30% DMG či veci ako -200 štítu. Ty si v podstate spravil legálneho bota vo forme designu. Ja osobne som pri začiatku pirátskych máp tiež bol na palladku, občas som to aj odstavil ale každých 10 min som musel klikať na mapu, ale väčšinu času som to zbieral ručne + PET a brány som staval. Prečo by mal niekto stavať brány keď nehrá?

    Btw. ešte taká technická, načo ti je 30% DMG keď teoreticky kto bude mať tento design pri PC nesedí ako tomu bolo pri hmle?
     
  14. za takovej návrh bych banoval :D NE
     
  15. Znovuoživení mapy 5-3? :DD tam je snad nejvíc hráčů na celým serveru, promin NE
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  16. jako musíte uznat ze jsi stím dal praci ale navrh fakt spatnej to preci nejde Kolego .-)
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  17. Logan

    Logan User

    -prepac musel som...

    SK-*3mp3r0r*-MMO predchadzajuce posty necitujeme, citat zmazany a k navrhu viac menej nie je co dodat uz Ti tu bolo vsetko napisane :D
    Len sa opytam, vzhladom vysledku ankety, nechces navrh radsej uzavriet :rolleyes:
     
  18. Spousta hráčů chce pořád jen nějaká ulehčení, ale o čem pak ta hra bude? Hra má být přiměřeně těžká, protože právě jen proto že je v ní něco obtížné získat se to získat snažíme.
     
  19. petre quici, skvelej postreh, ale vezmi si ako tá hra bola ťažká ... full golik si bol za 2.5 mega uridia... a to bolo tak rok hrania... a teraz to je kolko 50-100 mega? :D:D akože to už je nad ludske sily sa stať full bez posielania...
     
  20. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    tohle neni navrh to je akorat tak dobry vtip konecne udelali neco s temi afkery na PLD a ty je chces tahat spatky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.