Návrhy Nový design na Loď Goliath

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SK-*3mp3r0r*-MMO, 21/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete design Compiler?

  1. áno

    24.1%
  2. nie

    75.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zafod

    Zafod User

    Mohl by jsi mi prosím své tvrzení podložit nějakým přesným výpočtem? Děkuji. Já tvrdím, že zde jen plácáš chorboplodné výmysly svého nešťastného mozečku. To co jsi napsal, jsi upravil ,,ke svému obrazu,,. Ono se totiž navýšilo dmg, dále se
    zavedl skylab, raketomet..., dnes se vydělává daleko víc (ale to se do tvé ,,teorie,, nehodí, že).

    Btw: musím ti také poděkovat za zodpovězní otázek, evidentně jsi návrh jel z ,,voleje,, a nic dalšího k tomu nemáš.
    Jako sorry, jsem sice starej, ale vím co dělám. Netvrdím, že jsem si nic nekoupil. Ale co vím tak by ze mě BP nezbohatlo. Vypíchnul jsem ze tvého postu třetinu slov a z nich jen vidím že prostě závidíš, závidíš těm co si mohou něco koupit, páč ty na to prostě jen nemáš a to tě sejří...

    Hra totiž není drahá, dokonce není ani extrémně drahá. Ha je zdarma...
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  2. ok zafodíku, rád ti to prepočítam:

    JE ROK 2010:
    Cena účtu: 31 LF-3 310.000 u.
    Generátory: Full shield + Nejake shieldy a pohony: 200.000 učka
    Irisy: Zaokruhlim to na 50.000 ( cca na prve 3, ostatne vyhrazim, ak teda vydrazim aj nejake stity a lf-3 a irisy nie, potom sa cena v Ucku nachadza v laseroch atd...)
    Skill designy: 1.250.000, no s nimi hráč hrať nemusel, tak poväčšine si hráči kúpili jeden, zaokrúhlim na 250.000 u.
    Raketomet: vydrazil:
    Full profil pilota (hrube lasery): 700.000u. (zbytok vydraziť..)
    takže cena: 310.000+200.000+50.000+250.000+700.000= cca 1.5 mega uri, s touto výbavou sa dobrý hráč vedel vyrovnať fegom, ale mohol toho viac vydražiť, čiže cena full učtu sa pohybovala od mega po 2.5, ak hrač chcel mať lepší profil alebo viac skill...
    ROK 2010: 1.000.000 - 2.500.000 uridia


    Je rok 2010
    LF-3 = 200.000 ( uz nieje tak tazke drazit + padaju z bedni)
    B-02 = cca 150.000 ( tiež drazba a bedne...)
    Irisy: 50.000u.
    Profil : 700.000u.
    A DOSTAVAME SA K PROBLÉMOM :D
    35 LF-4 = 35*300.000 (priemerná cena) = 10.500.000 uridia :)
    Apis a zeus: 300.000 uridia ( lebo s bedni padnu dieliky, zlava)
    FULL Havoky: 30 zet ( priemer ) * 150.000 uridia (cena postavenia)= 4.500.000 uri
    FULL HERCULY: cca 30 KAPP * 150.000 uridia... = 4.500.000 uri
    Upgrady: 60.000 * (35 laserov + raketomet + 20 stitov + 10 Let) = cca 4.000.000 uri
    Nejake tie hangar haly + Nove lode = dalsich 1.000.000 uri
    Odpočítam 2.200.000 uri ( bedne zo zet) a 5 * 300.000 ( 5 lf-4 za kapp)
    A ešte PET: Minimalne 400.000 uri do nho padne...
    A MÁME TU, PODLA ZAFODA ÚŽASNÝ ROK 2013-14: 26.300.000-3.700.000
    ROK 2014: OD 20.000.000 uri do 22.600.000 URIDIA

    zafodíku, teraz neviem kto tu má ,,chorboplodné výmysly svého nešťastného mozečku´´
    PS: pouvažuj nad tým mojko :D
     
  3. Zafod

    Zafod User

    Počkej, počkej. Co to jedeš? Chceš mít elitní loď, nebo mít ve hře úplně vše? Ty si ani neuvědomuješ v čem je vlastně rozdíl mezi dnešním a starým DO. Dnes si můžeš vybrat cestu jakou se tvůj účet a tvá hra bude ubírat. Pro kvalitní hru ti stačí jeden hangár, pár LF4 navíc a havoc (jasně že i irisky, lf3 apod.).

    Jak jsi přišel na to, že k tomu musíš mít jak všechny Herculy tak všechny LF4 aj? Já jsem vlk samotář, lítám na cizí kde mě celkem nenávidí, když doletím na 4-5, jsem lovná zvěř, páč je sejřím tím jak do nich jdu. Zahraji si kvalitně, dobře a hlavně se u toho bavím (těch 12 LF4 co mám, mi na to úplně stačí).
    Hangárů mám 7, obsazených 6, elitní výbavu jen na svém G, ostatní lodě jen využívám jak potřebuji, ale naprosto v klidu se bez nich obejdu. Herculy v lodi nepotřebuji, chci vysoké DMG, ne štíty (ty mám na útočné cfg jen 2). GG díky raketometu, sepromu, kami, designům aj. je dnes procházka růžovým sadem (nemluvě o tom, že bývala doba kdy jsi celou GG musel dělat na jeden zátah, bez možnosti jejího opuštění po jednotlivé vlně).

    Klan či skupka, parta lidí co si pomáhají, tj dnešní DO. Proto je zde opravář Aegis, který ostatní může opravit. Pevnost Citadel, který označí cíl a přesměruje palbu. Spearhead, kterému jsem ještě nepřišel na chuť a vidím v něm jen průzkumníka. Avšak pár vyvolených s ním u nás dokážou nadělat pěknou paseku, právě díky jeho rychlosti.
    Jde jen o to že se všema těma loděma, nemůžeš lítat najednou.

    Ano jsou hráči kteří vše opravdu mají, kteří mě odpálí snad i dřív než je vidím, nicméně to nic nemění na tom, že i já si najdu jejich slabou chvilku a mám je v deníku. Ten pocit pak za ty sestřely stojí.

    Pokud chceš mít vše, farmením na to budeš vydělávat opravdu dlouho, spíš na to ani nevyděláš páč přijde zase něco nového. Nicméně pokud si najedeš parťáky a to správné NPC, dokážeš vydělat opravdu dost.
    Jednoduše, pokud chceš mít vše tak si to zaplať. Copak v reálném životě mít vše můžeš? Pokud na to máš tak si koupíš skoro vše, ale kolik takových je? Promiň ale tvé myšlenky patří do dřívější doby. Ještě aby jsi nám zde nechtěl BP znárodnit. Všechno všem...

    Ten výpočet co jsi dodal, je úplně přesně dle tvého gusta. Bohužel jsi v něm opomenul zrevidovat časy sestřelů NPC, daleko větší jednoduchost sestřelů a možnost vydělat dalo více uri než tomu bylo dříve. Ono předtím v tom tvém úžasném roce, jsi totiž cubikona jen tak sám nesestřelil. Ten výpočet který jsi dodal, prostě není objektivní.
    A ty barvičky v něm, ty si prostě nedáš pokoj že? :D

    Nečitelný nicku, já naprosto přesně vím kdo zde má choroboplodné výmysly, nenuť mě to prosím opakovat.
    Přiznej prostě že jsi tím návrhem trochu ustřelil a že návrh je naprosto mimo realitu. Pokud tohle dokážeš přiznat, já přehodnotím svůj názor na tvůj mozek.


    Btw: když o tom tak uvažuji, nejsem tvůj ;)

    Jo a řvi si prosím na někoho jiného.
     
    Naposledy upraveno: 23/3/14
  4. OK, zafod, k mojmu menu... SK-*3mp3r0r*-MMO .... neviem kto to nevie prečítať... ale pre takého človeka ako ty, čo má problém vidieť dobre farby okrem čiernej a bielej to problém naozaj môže byť... takže :
    SK = že som slovák
    -* = okrasa
    3 = to je písmenko E
    0 = to je písmenko O
    3mp3r0r = Emperor = to znamená po anglicky Cisár alebo dobyvateľ
    *- = okrasa
    MMO = som z firmy mmo (pre príklad som tam mal predtým EIC)
    takže teraz ti to preložím do češtiny, aby si to pochopil

    SK-*3mp3r0r*-MMO = Slovák-*Císař*-MMO vole :D

    Zafod, možno to je otázka náhody, ale ja mám na svojom účte tiež presne 12 lf-4 , takže viem aké to je... môžem mať v denníku obávaného Full hráča, no zvyčajne to je otázka presily, náhody alebo toho, že na ňho skočím zo všetkým naraz a on má prázdne štíty a nemá cooldown na EMP, ISH .... Ale skús si ho vyzvať na vs... není skoro žiadna šanca... ako niekedy sa podarí, ale ked idem na vs so svojim full dmg, tak okolo 50.000 x4 a on tam dojde, má dmg 60.000 x4, o 100.000 hp, viac a ešte o 200.000 štítu na každej konfe viac, tak to jednotucho nejde... to nerátam, že premium hráč ti šupne kamikaze a striela rakety 2x rýchlejšie ako ja...

    Áno zafod, táto hra je o rozvíjaní, ale kedysi rozvíjanie trvalo okolo roka, ak si pochopil princíp farmenia... ale táto hra je momentálne nastavená tak že sa človek rozvýja 3 a pol roka a potom mu prasknu nervy a zaplatí... to je systém BigPointu..


    PS: Zafode zafode.... ja aj ty máme vysokú inteligenciu a som si istý, že by sme si mohli argumentovať na túto tému aj niekolko týždnov... lenže ja tu môžem hovoriť otvorene ale ty si bohužial pod ,,prísahou´´ BigPointu a nemôžeš ich v ničom kritizovať... viem, že túto hernú situáciu vidíš podobne ako ja, len ty nemôžeš napísať svoj názor, lebo si admin... tak isto keby som ja vytvoril hru, tak si ju budem obhajovať... Tak radšej uzavri toto téma, lebo by ma tu ešte niečo vyprovokovalo a náhodou by som dostal ban na forko, o to nestojím... Veľa šťastia s bojovaním s 12 LF-4 proti full hráčom, ktorý vďaka cashom budú jednoducho vždy lepší ako my...
    Tešilo ma, dobre sme si poargumentovali...

    A na koniec, až ma zdesilo, kolko hráčov dalo disslike tomuto...
     
  5. Zafod

    Zafod User

    Dík za vysvětlení tvého nicku, já tam prostě vidím hatmatilku. Sám zastávám názor, že v jednochuosti je síla. Ale to je každého věc ;).

    Barvy vidím všechny, trochu jsem s tebou laškoval a rád tuhle frázi používám, jelikož mi to za mého mládí řekla jedna paní doktorka. Ta barevná hudba je prostě děs. Ještě kdyby jsi tak zvolil jednu barvu na zvýrazňování.

    To že hra je jinde nepopírám. Nicméně máš stále šanci hrát bez placení. Skupina aj. ti to umožňuje velice dobře. Je na každém jak bude hrát, tohle nemá cenu dál rozebírat ;).
    Souboj nemusíš vyhrát, už jen proto že nemáš tolik zkušeností jako oni. Neznamená to že jsi horší hráč, jen nejsi třeba tak dobře připraven a samozřejmě že má i třeba víc možností (díky výbavě apod.). Ale tady je jedinec jako prd, jen trochu zasmradí. Musíš jít s partou a uvidíš že i ten nejlepší může být sestřelen během chvilky.

    Většinou toho co jsme napsali, vlastně neřešíme návrh. Přiznej že jsi přestřelil, že je návrh nereálný a tak trochu nesmyslný. Prostě odvolej ,,Galileo,, a já tě nebudu dál ukřižovávat :D.

    Disslike nevím, ale ne je zde zatím 42x :D.


    Btw: čeče já nejsem v mod. týmu už skoro rok. Jak jsi přišel na to že jsem mod? Jak jsi přišel na to že mod nemůže napsat svůj názor? Nikdy jsem za éru svého moderování nedostal příkaz od BP, jak mám psát a jaké názory na fóru mám prezentovat! Že nemohu BP kritizovat? Projdi si mé posty na starém fóru, hlavně je ale přečti. Člověče, teď jsi mě opět pobavil, chlape tj za 5 bludišťáků :D. A já mám problémy s barvou a nepřečtu tvůj nick :D.

    User:
    Zafod Osvícený autor
    Moderátor:
    Kubino S-Moderator Team Darkorbit
    Administrátor:
    Korben Board Administrator Team Darkorbit
    TL (GA):
    Belgam Team Leader Team Darkorbit
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    Takze panove si tu delaji OT a navrh je zamknut.

    Priste oba body.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.