Nový Pushing systém (05.09.2013)

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Korben, 12/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Korben

  Korben User

  Ahoj vesmírní piloti,

  jsme přesvědčeni, že když jsou boti pryč, můžeme změnit také způsob, jakým pracuje náš PUSHING systém. Nyní už se postih za pushing nebude provádět zpětnou kontrolou a sankcí pro hráče, který měl příliš mnoho sestřelů jednou za měsíc. Teď bude fungovat Systém klesajících výnosů. Čest a zkušenosti obdržené za sestřel stejného hráče bude od třetího sestřelu pomalu klesat po každém novém zabití. Klesat bude až k nule.
  Takže, od zítřejšího týdenního restartu nebude pro silné hráče stát za to příliš často lovit slabší hráče a budou si muset hledat nové výzvy pro získání cti a zkušeností.

  Váš DarkOrbit tým.
   
 2. Korben

  Korben User

  Takhle nový systém funguje:
  • Pokud hráč obdrží body cti a zkušenosti ze zabití stejného hráče více, než 3x v jednom dni (jeden den znamená od 00:00 do 23:59 hodin času serveru) množství cti a bodů zkušenosti se sníží po každém dalším zabití stejného hráče.
  • Po třetím zabití každý další sestřel obdržíte o 15% méně ze základního počtu bodů cti a zkušenosti. Takže pokud základní hodnota obdržená za sestřel byla 100, po 4. zabití stejného hráče vyhraná hodnota bude 85, po 5. sestřelu 70 a tak dále až nebudete dostávat nic.
  • Když hodnota cti obdržené za sestřel hráče dosáhne 0, nebudou za tohoto hráče nadále přidělovány ani rankingové body.
  • V 00:00:00 času serveru se počítadlo sestřelů vynuluje.

  Doufám, že vám toto pomůže. Těšíme se na zpětnou vazbu.

  RickDekard.

   
  SANI.SVK tohle ocenil(a).
 3. Korben

  Korben User

  Ahoj piloti

  oznámení v Home má chybu (to není po 3 sestřelech, ale ve skutečnosti po 5), a také jsme zapomněli zmínit zvláštní pravidlo pro případy, kdy jste ve válce.

  Pravidla jsou zde:
  • Pokud hráč obdrží body cti a zkušeností z usmrcení stejného hráče více než 5 krát v jednom dni ( jeden den od 0:00 do 23:59 hodin, čas serveru ) výše cti a BZ je snížena každým novým usmrcením stejného hráče.
  • Po pátém zabití, bude každé nové usmrcení sníženo o 15% cti a zkušeností. Takže, pokud výchozí hodnota usmrcení jednoho hráče byla 100 % s 6. usmrcením stejného hráče bude hodnota snížena na 85% cti a BZ , přičemž sedmé usmrcení bude 70% z cti a BZ, a tak dále až po dosažení 0.
  • Když odměna za usmrcení hráče dosáhne nuly,nebudou se nadale přidávat body do žebříčku hodnosti (RB).
  • Počítadlo usmrcení se vynuluje když server dosahne 00:00:00 hodin.
  • Nicméně, pokud je hráč ve válce system se spustí po 10 sestřelech místo 5.

  BR, RickDekard
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku