Nový server

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •Blazebit•ĐS™, 9/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Chcem sa spýtať či sa náhodou teoreticky neplánuje v dalekej budúcnosti otvoriť neaký nový server.. DO som hrával v minulosti a teraz ked som starši ma to opäť láka,ale na každom servery maju prvý hrači velmi vela skusenosti a dobehnuť ich je prakticky nemožné..Nový server by bola nová šanca pre hráčov,nové výzvy,každý by chcel byť prvý..Teraz ma napadlo že keby sa spustí nový server tak by to mohlo byť napríklad Česko 4,pretože servery Globalna Europa - tych je vela,pričom české su len 3.. Takysto a zahranične servery su niektore až 5 - 6 serverov..Stačí mi odpoved,či je aspoň teoretická šanca že by sa niekedy (o rok,o dva) mohol spustiť nový server...

    Díki ;)
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Jasně, už teď nemůžeš skoro zavadit o loď a bude se zakládat další nový server...

    Neblázni chlape :)
     
  3. Zeus

    Zeus Guest

    Ne zatím se neuvažuje o dalším serveru.Myslím,že 3 servery je až až.

    Vyřešeno,uzamčeno,LOCK !!
     
  4. Korben

    Korben User

    Táto sekcia je vyhradená na diskusie k FAQ.

    Presunuté.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.