Nový start

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Shigetora, 14/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Shigetora

    Shigetora User

    Zdravím.. vyplatí se ještě vůbec začít znovu hrát na nějakým serveru? Pokud vím tak už několik let nebyl nový server a už není možnost začít někde hrát aniž by tejpci nebyly 30 let před vámi.. Krom toho komunita hráčů je k pláči, 99,9% z nich jsou cenzúra co se cítěj drsně když sejmou flaxáče. Než mi začnete vypisovat jak to mají ted začátečníci lehký, že nevím jak to bylo před lety atp., já to vím. To co je ta hra teď už jsou jen pozůstatky, v týhle době už neni možný aby se sešlo 70 lidí na jednu mapu a šli lovit. To co se stalo s hrou za posledních pár let to bych tu bandu vývojářskejch vemen propleskal přes prdel, je vidět že je vůbec nezajímá jak to s hrou dopadne, kdyby se o to skutečně někdo zajímal, už dávno by byly sloučený servery kde hraje jen hrstka hráčů a jednou za čas by se vytvořil jeden globální server, přilákalo by to zpět lidi protože by viděli smysl v tom začít hrát znovu, že ještě mají šanci se umístit v žebříčku, už to není co dřív, že jsem přišel na mapu a byly tam hráči co to hráli s chutí, teď můžu stát na mapě celej den a potkám 2 hráče, to se teda netýká paládka, tam právě jezděj ty namyšlený prasata o kterých jsem už psal. Zajímalo by mě jestli je šance že se ta hra dá nějak dohromady nebo to půjde dál a dál to hajzlu a brzo to zanikne úplně. Úpřímně, nemám vůbec chut někde začít hrát od nuly protože bych u toho musel strávit několik tisíc hodin, což je úplně insane abych měl nějakou šanci proti těm co hrajou řadu let, a i kdybych si prošel těma tisícema hodin, kam se dostanu? Do bodu kdy jediná moje činnost bude dohádování se o tom kdo má lepší DMG atp., protože když jsem logl starý učet, v chatu fakt nebylo nic jinýho než že se řešilo kdo je lepší, kdo bere víc, kdo furt zdrhá na port a další kraviny. Takže se ptám, má smysl ještě týhle hře dát šanci nebo už je úplně v koncích?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/11/16
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Za prvé prestaň nadávať a vypisovať v tom nečitateľnom príspevku mnoho invektív a vulgarizmov na adresu druhých hráčov.
    Súhlasím, že táto hra ide do kopru, ale dalo sa to napísať aj omnoho slušnejšou a normálnejšou formou.

    Prečítaj si radšej diskusie: pozmeneni-ve-strileni-hracu-firma-vs-firma
    a zachrana-hodnosti-a-navratenie-jej-zmyslu

    Pochop vždy sa nájdu nemorálni jedinci spomedzi FEG alebo UFE, ktorí budú svojím zlomyseľným spôsobom druhým kaziť hru. Skôr je to paralela s realitou. Tuším že na tom sa zhodneme; že s tým my dvaja asi sotva pohneme, aj keby sme tu vypisovali ktovie aké expresívne invektíva na adresu tých nečestných nemorálnych jedincov (individuí), ktorí aj tak budú škodiť svedomitým a poctivým hráčom. S tým bohužiaľ nič neurobíme.
     
    Naposledy upraveno: 14/11/16
    bohemia a Korben tohle ocenili.
  3. Korben

    Korben User

    Si si istý že píšeš na správne fórum? Fórum farmy je inde, ale neviem či tam majú aj dobytok. No v skratke, ak sa na hru necítiš, tak to nehraj. Nechápem prečo sa niekto tlačí do nejakej hry a hra sa mu nepáči. Jednoducho zabudni na DO a nájdi si niečo iné. :rolleyes:
     
  4. Tiež tomu nerozumiem nič sa mu v hre nepáči ani jedno pozitivum tak načo sa nato vôbec pýta ,možno ten príspevok dal len na zamyslenie sa ale to mal tie neslušnosti vynechať potom by to mohlo mať zmysel .
     
  5. Borat

    Borat User

    Občas stačí, že sa nad tým sam zamysliš a netreba to písať na fórum. Na každú otázku si si dal aj odpoveď a tie nadávky si odpusti nabudúce.

    A všetkému sa dá dať druhá šanca len treba chcieť ;)

    Ja tu nevidím nič k ďalšej diskusií a preto to uzatváram.

    Lock.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.