nový systém odmien

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem darkorbit15, 26/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobry den

    viem ze teraz sa darkorbit snazi ziskat vela hracov ale ja mam napad darkorbit hrava priblizne 85 milionov ludi ale aktivna je len polovica alebo dokonca stvrtina z toho takze mam navrh na novy system odmien ktory by mohol pritiahnut starych uz neaktivnich hracov ale taktiez poskytnut sancu a dôvod hrat darkorbit aj terajsim hracom

    takze môj napad je takyto :

    1.odmeny by sa zvysili z 5 dnovych na 7 dnove
    2.

    prvy den by sa dostavalo:

    1000 lcb-10,10 000 kreditov, 1 logdisk, jedna extra energia
    2. den:
    200 mcb-25, 1 poukazka na skok, 2 logdisky a 2 extra energie
    3. den:
    200 mcb-50, 1 poukazka na opravu, 3 logdisky 3extra energie
    4. den:
    200 sab-100, 100 000 kreditov, 4 logdisky a 4 extra energie
    5.den:
    200 rsb ,10% boster skusenosti, 5 logdisk, 5 extra energie
    6. den:
    1000 pet paliva, 20 uber-100, 1000 uridium, 7 logdisk, 7 extra energie

    a tak by sa po 7. dni striedalo na 1. den x2 (prvy tyzden vsetko normalne 2. tyden - 1. x 2 potom 3. tyzdem - 2. x2 atd.

    toto by bolo velmi vyhodne pre aktivnych hracov ale vratilo by to aj viacerych starsich hracov
     
  2. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    Dobre to je, uridium by mohlo byt lebo za 5 dni dostanem aj ta 1000 len to 200 rsb to by som zmenil na rakety nejaké, to by urcite nepovolili a booster by mohol byt ale aký typ to neviem, a 20 uber-100 to by som zmenil na Helstorm - 2 a tie logdisky su prehnane za mňa mozu byt ale neviem čo by to schválili :) ;)

    A mal si dať hlasovanie.
     
  3. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    chybi ti hlasovani a dalsi podminky pro pridani navrhu prvni moderator co to uvidi ti to zavre

    a ten bonus za sedmy den sem nejak hodne nepochopil co si tim myslel nehlede na prehnanost odmen
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.