Chyby Nový úkol : V mezích

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 6/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. ZOHAN

  ZOHAN User

  Požádal bych kompetentní osoby zde na foru(adminy), aby vznesli na BP dotaz, zda úkol : V mezích, je opravdu myšlen správně a opravdu mám jako lasery a rakety upgradovat promeriem?
  Ve vláknu Blacklight mi nikdo neodpověděl a příspěvek zapadnul. A nebo, ať nám vývojáři vysvětlí jejich záměr s tímto úkolem?
   
 2. Áno máš ich upgradovať promeriom. Práveže to spravili úplne prefíkane proti tým čo majú miliardu nabugovaného sepromu v laseroch a v raketách. Takže vďaka tejto misii nemôžu títo hráči robiť tieto misie.
   
  FrOg!_Is_Back_[SvK] a -baghira2- tohle ocenili.
 3. svi1

  svi1 User

  ***KRONUS*** a my co máme miliony poctivě naposílané se toho máme zbavit jen tak? :rolleyes:
   
  **rozárka** tohle ocenil(a).
 4. tak ten kdo hraje pravidelně a poctivě nemá žádne miliony sepromu na laserech

  je vystřílejte a budete mít misi ;)
   
 5. Arya

  Arya User

  ZOHAN, úkol je myšlen tak jak je zadán. Buď přijdeme o úkoly nebo o seprom. Nejsi sám koho to trápí.
   
  SAURUS tohle ocenil(a).
 6. ZOHAN

  ZOHAN User

  A toto je oficiální odpověď z BP, nebo jak to mám chápat?
   
 7. Arya

  Arya User

  ZOHAN, Oficiální je zadání úkolů od BP. Pokud by se něco měnilo, přišly by informace o tom.
   
 8. ZOHAN

  ZOHAN User

  Já chci po Vás, aby jste se na to oficiálně zeptali, jestli tam není chyba, když pořád něco opravují a upravují, nerfují a nový update je plný chyb i když probíhají restarty přez den.
  P.S. Je to opravdu tak těžké pochopit o co mi jde?
   
 9. Perňa

  Perňa User

  ZOHAN

  Vůbec nechápu co tady řešíš, úkol je prostě zadán tak jak je zadán, úkol je tam proto, aby donutili hráče co si seprom nabugovali se ho zbavit, samozřejmě, že to zasáhne i hráče kteří si ho naposílali poctivě, ale s tím už nic neuděláš, můžeš tu brečet a zakládat tady bezduché témata nebo se tomu prostě přizpůsobit a být ticho. Ten úkol už se měnit nebude, většina hráčů už ten seprom obětovala a vracet ho nebudou, smiř se s tím.
   
  ·вяησ· a -baghira2- tohle ocenili.
 10. ZOHAN

  ZOHAN User

  Nejsem ovce a evidentně na tebe platí má zásada, že by se optimisti (myslím tím ve hře samozřejmě) měli střílet přednostně ty bezduché téma.
  P.S. Ukaž mi, kde tady brečím, já jsem si myslel, že na foru se mohu zeptat na cokoli, co se týká hry a zvláště novinek v ní a ne držet pusu a krok jako hloupá ovce. #NOOFFENSIVE:p:p:p
   
 11. Perňa houbelec obětovali, myslíš, že se hráči jen tak pro zábavu BP zbaví několika milionů sepromu v laserech a raketách? naprostý souhlas se Zohanem. Tento úkol měl být na promerko nebo seprom. S nepoctivci mají zatočit jinak.

  Tak tohle beru jako dost nepovedený "ftip". Kde jsi přišel na to, že poctiví hráči nemohou mít miliony sepromu v laserech? Obviňovat poctivé hráče jen proto, že mají v laserech milion seprom, mně přijde hodně, ale hodně za čarou.
   
 12. MrKat2000

  MrKat2000 User

  Vzhľadom na to že je to nový update a teraz menili aj kalendár je dosť možné že stále môžu zmeniť aj tú misiu čiže tá otázka je úplne namieste a z pohľadu toho hráča čo má nejaký ten milión sepraku na delách neopýtať sa na to a nepočkať pár dní by bolo hlúpe.
   
  **rozárka** tohle ocenil(a).
 13. »†prchlik†« laskavě čti celý muj post -- ne jen část --je tam napsáno kdo hraje pravidelně ...

  ty jsi jak jeden z GE 1 --Ten se taky chlubí jak má miliony sepromu na laserech -problem je v tom že to zapne jednou za dva měsíce .

  A nepiš tu nějaké nesmysly o obvinování poctivých hráču --jsem psal dvě možnosti --napiš mi tu třetí jak jde získat a nacpat do lodě tolik sepromu .
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 14. Perňa

  Perňa User

  ZOHAN

  Mlčet jako hloupá ovce, tohle je naposled co reaguju na jakýkoliv tvůj příspěvěk, první se podívej na fórum co tady děláš ty, jenom útočíš do každého postu co napíše baghira jak malé děcko (tomuto ty říkáš nemlčet jako hloupá ovce) a každému normálnímu člověku jsi naprosto k smíchu. Já nejsem optimista, já jsem realista v tom je rozdíl, nesouhlasím se vším co udělá bigpoint, ale když zapojím mozek tak mi asi dojde, že když je tam mise už druhý den ve hře a na GE1 vím o spoutu hráčích co se zbavili 5 a více mega sepromu, tak se ta mise rušit ani vracet nebude. Pokud umíš počítat tak víš, že když si uděláš full nové lasery, tak si na blacklight mapě uděláš takovou farmu surovin, že se ti miliony sepromu vrátí brzo.

  »†prchlik†«

  V pohodě pokud hrajete pro zábavu, tak si tam ten seprom klidně nechce, ale až Vám budou hráči kopat RSB 300 000, tak si pak nestěžujte ;)
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 15. ZOHAN

  ZOHAN User

  Třeba má někdo více účtů a naše svatá trpělivost se proto kumuluje právě proto?
  Opravdu dát do takového úkolu, který začíná sérii dalších 59-ti úkolů takový nesmysl? Pochopil bych, kdyby to byl nějaký závěrečný epický, ale oželet 60 úkolů?
   
 16. ZOHAN seprom přesypat promeriem je blbost... navíc střílíš se sepromem...to bych nedělal fakt...

  pokud to jako přehodíš ...tak na promerium klobouk dolů...a ten úkol je blbost...

  Když přesun sepronu stojí 875 uri se slevou a vyrabí se težko no ...to je giga ztráta...nevím jak máš seprom...

  A tohle by asi přehodil "blázen"..
   
  bhagira22, _mnemonic_ a -baghira2- tohle ocenili.
 17. ZOHAN

  ZOHAN User

  Perňo? A na čem budeš střílet tu farmu s novými lasery? Na promeriu? A kde budeš brát uridium, když :
  Požadavky:seprom v montáži?
  10 000 Uridium
  60 Mindfire Cerebrum
  2 200 Rinusk
  600 Blacklight Trace
   
 18. Perňa

  Perňa User

  Laserů mám 10 a ty mapy jsem hrál dnes a včera dohromady tak 16 hodin, Traceru mám 2000 a spoluhráči kteří mají už od včerejška hotové všechny lasery (10), tak mají Traceru 7000 a rinusku 15 000+, stříleli to ručně a tohle vše na 10ti laserech, počítal jsem DMG při full laserech 50% boosteru a té nové munici a DMG bude 350 000 v normálu a až 750 000 každých 5 sekund a to potom ty NPC budou padat jak nic. Na to aby mi padl box z těch NPC mi stačí promerko a job-100, skupina s boostery (a to ani nemám zeus, letouny na 16 levelu, profil pilota na NPC), při sleváku tato munice stojí 0.35 U a bere 3,5x do NPC, kterou si kupuju a zjišťuji, že pokud máš full skupinu s boosterama, tak ani moc neproděláš. Většina lepších hráčů má munice dost a střílí se tím co je, pokud munici nemáš musíš si ji něják sehnat (nejlépe JOB-100)
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 19. -baghira2-

  -baghira2- User

  Někdo tu naříká již od prvního postu. Ani nevím proč.
  Seprom již stratil svou hodnotu, odteď co je natrvalo v montáži.

  Munice JOB-100 je také trvalo v obchodě, ale proti tomu, se ani jednou neozval.
   
  Platan a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
 20. Kdybych četl jen kus tvého postu, tak ho nebudu citovat celý. Jsem hráč, který hraje pravidelně a poctivě. A i přesto se mi podařilo naakumulovat nějaké množství sepromu v laserech. Takže jsem žádné nesmysly nepsal. Zkrátka jsi daným výrokem obvinil i slušné hráče a basta. Z tvých postů jsem se nedočetl ani jednu možnost jak se vybavit sepromem v lodi. Ale tu třetí ti napíšu. Výroba skylab - přesun do lodi - přesun do laserů nebo raket. Stačí ti to takto?

  Jak jsi došel na to, že budou hráči s RSB kopat 300.000? To dělo má poškození 210. Ani s dělem poškození 212+5 nikdo nekopne 300.000 s RSB. A také nejsem blázen, abych hrál 8 a více hodin denně. Nakonec až si uděláte úkoly, tak ty mapy budou vymetené a všichni zase zalezou do bran
   
  **rozárka** a Sebo4577 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.