Chyby Nový úkol : V mezích

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 6/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►

    uznej sám ,že jsem taky naštvaný ,když budu muset přehodit 60 000 střel na sepromu promerkem co ted mám .

    Beru to jako srandičku tvuj post :) Ber i tak muj :) .
     
  2. V tom je ten celý problém. Na těch nových jsem byl s jiným účtem, vystřílel jsem tam polovinu bílé a neuchvátilo mě to. Tenhle účet tam pěkně dlouho nepáchne, alespoň, dokud semprom nevystřílím. Tady chce každý hned všechno. Mamíí já to chci... No a já si počkám. Jestli mě budou botaři sestřelovat centurionem nebo cyborgem, nevidím jako rozdíl.
     
    ·вяησ· a -baghira2- tohle ocenili.
  3. **rozárka** tě nikde nenapadla a žádnou urážku na tvůj názor jsem nenašel. Problém mnoha lidí je, že jsou moc vztahovační a slova si přebírají špatně.
    A to, že se zeptáme a ozveme, přece není zakázané. Kdybychom přistupovali k problémům tvým stylem "...prostě s tím nic nenadělají .... ", tak se moc nepohneme. To bychom ještě žili v jeskyni. Ale aspoň bychom se tu nehádali kolem DO.....;):D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Prosím vás lze nějak zjistit jestli náš český tým adminu a moderátorů podal podnět na BP ke změně v úkolu v Mezích ?
     
  5. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    To už asi měnit nebudou, znevýhodnili by hráče kteří se s těžkým srdcem už sepromu v lodi tím úkolem zbavili ...
     
    leosacek a -baghira2- tohle ocenili.
  6. *Firefox1* víš kolik se toho zde ve hře měnilo, i když se tvrdilo, že s tím už BP nehne? Pokaždé byl někdo zvýhodněn a někdo jen zabrečel. Já doufám, že to změní. Jak jsem psal dříve, klidně ať to změní na úkol, dej 1 promerium do laserů a raket nebo odstřel 50 ubersibů.
     
    *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.
  7. nezmění.. proč by to menili? v ukole neni podminka že to maš udělat do konce prosince... nevidim duvod nic menit a uber sibu si užiješ víc jak dost, v tech novych ukolech :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. No_Mercy_CZ a já zase vidím důvod proč to měnit. Už se to tu probíralo několikrát, tak to nebudu psát znova. Mi je jedno jestli to budou ubersiby, nebo uberkrysy. Prostě jde o to, aby úkol upravili tak, abychom ho mohli splnit i bez degradace sepromu v laserech a raketách.
     
  9. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Nevěřím, že ho upraví a tak nečekám. Zhodnotil jsem + / - úkolu a nakonec ho z těžkým srdcem přijal, bez něj se bohužel nedostaneš k dalším úkolům. V neděli jsem něco salv vystřílel na zetách, včera udělal Rinusky a mám prvního Promethea a v lodi prt :( Stálo mě to přes 800mil. poctivě vyrobených laser./raket. a teď si dám nějaký čas pohov něž zas něco nastřádám.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Zloduch™

    Zloduch™ User

    To jsi jako podstivě naposílal 800 mega střel jo? 800k bych ti věřil, ale 800 mega asi ne hele :)
     
  11. leosacek

    leosacek User

    Proč ne? Fire nehrál tak 4 roky, pamatuju ho z map už hoodně dávno, a pokud aktivně posílal .. klidně to možný je :D. A už neotravujte se změnou úkolu, taky jsem to přijal a už mám asi 6 laserů (a ano, vyplatí se .. dmg jako lf4 + jednou za 5 vteřin 2x větší pecka .. na ty nový npc ještě lepší) a kdo řekne, že ty mapy jsou nanic tak je ehm ehm, protože 15k RSB za 4k U a ty nový surky je fakt fajn, já to vyrobil už 2x a jsem dost spokojen.
     
  12. asi moc nechapeš.. ale nikdo te k tomu nenutí,mužeš ten ukol udelat až po tom co to vystriliš...
     
    ·вяησ· a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Perňa

    Perňa User

    *Firefox1*


    Skylab dává za hodinu 189 sepromu, za jeden den to je 4536 sepromu = 45360 střel/raket

    800 000 000 / 45360 = 17636 dnů = 48 let

    Možná, že za komunismu toho sepromu bylo víc, ale jinak mi to příjde nereálné :D:D
     
    -baghira2- a No_Mercy_CZ tohle ocenili.
  14. Třeba umí cestovat v čase o_Oo_O
     
    -baghira2- a No_Mercy_CZ tohle ocenili.
  15. Avira221

    Avira221 User

    Firefox.
    A presne kvôli takým hlúpym ... ľuďom ako si ty, dali tento ukol.
    Že naposielal ručne 800 mega sepromu. A pritom nepremýšľa čo vôbec píše.
    Rýchla matika :
    Za mesiac to je 1.400.000 +-. Čiže 16.000.000 +- za rok.
    Myslím že to Perňa vypočítal dokonalo, tam už není čo dodať.
     
  16. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Sorry že jsem vás rozohnil :) měl jsem tam před nedělníma Zetama přes milión, takže po nich to bylo přes 800tis. Tak to jsem fakt přepísk :rolleyes::rolleyes::rolleyes: A Leosáčkovi, čauky hraju stále ale už ne tak aktivně jak dřív ;)
    Perňa dobře jsi to spočítal, jak jsem napsal - sek jsem se. Ale přesto kdyby ta hra už existovala dříve tak těch 48let vzhledem k mému věku by réalné bylo ;)
     
    Naposledy upraveno: 18/12/18
  17. No_Mercy_CZ no to je zbytečná debata s »†prchlik†« .....on prostě nepochopí ,že si ten seprom muže vystřílet bez nějake degradace jak píše a ukol si udělat třeba za rok :rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 18/12/18
  18. No_Mercy_CZ a ·вяησ· právě naopak. NIC jste nepochopili vy. Tak Vám to ještě jednou zopakuji. BP hodí úkol, kterým se slušným hráčům plivne do tváře, protože si s botkami neumí poradit. Ostatně sami uvedli, že to byl záměr proti botkám. V tom vidím zásadní problém. A vy pořád melete jenom o tom, že to mám vystřílet.
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    Co je na tom špatné, si seprom vystřílet?
    Vždyť se dá po splnění tohto úkolu, postupom času naposílat znovu.

    Ze začátku to síce budě bolet, ale nic jiného, nám bohužel nezbývá.
    Vidno, že v BP, vůbec o tom nepřemýšleli. Opravdu, škoda slov.

    Proto není důvod k rozepře mezi hráči No_Mercy_CZ, ·вяησ· a »†prchlik†«
    Na tom se snad zhodneme. Stejně se vezeme na té jisté lodi i když nám BP
    tím plivnul přímo do tváře. Změníme to? Jistě, že ne.
    Ať je mír mezi Váma.
    - Myslím, že již stačilo. Pořád by ste dookola opakovali jenom to samé. :rolleyes:

    P.S.:
    Avira221 buď tak laskava a neurážej zde hráče *Firefox1*, že je hloupý.
    I kůň má štyri nohy a také, raz může zakopnout. Vždyť sme jenom lidé.
     
    Naposledy upraveno: 19/12/18
  20. -baghira2- na vystřílení sepromu není nic špatného. A ano dá se naposílat znova. Ale hráči, co si to pomalinku nasyslili, tak do toho investovali kopu času a já jakbysmet. Nejsem hráč 24/7 a když u toho sedím, tak chci aby to frčelo. A ze zásady, já se nechci smířit s tím,
    .
    Já jsem klidný člověk a jak jsi zde prolezl forum, tak víš, jak na věci reaguji. Někdy jsem dal BP palec nahoru a někdy dolů. Ale tohle není ani na palec dolů. Tohle byla ze strany BP kulka mezi oči všem hráčům, kteří hrají poctivě, pravidelně a ještě přispívají, protože tím jasně deklarovali, že s botkami nic nedělají a dle všeho ani nic dělat nechtějí. To mě na tom pálí a to je to, co mě dožralo.
    Jinak na to prdím, udělám jednu lajnu daných úkolů, které mohu přijmout a druhá lajna mi bude zamčená, a budu věřit, že je nás hodně, komu toto vadí a BP udělá v tomto směru korekci.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.