Nový začátek, co a jak

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem IsostaR**, 19/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Presne tak. ide to dobre, ako po masle. Len tak ďalej.
    Takýmto tempom budeš čoskoro FE. K apisu a 10 LF4 Ti Gratulujem.

    Viac rád zrejme nepotrebuješ. Tzn. že už vieš ako na to. :);)
    Na rade sú kappy a full herkul, ak si trúfaš rúbať omnoho vyššie.
    Pokým plánuješ mať, omnoho vyššie ambície.

    P.S.:
    S full herkulmi aj Hádes pôjde dať v pohode, ak máš okolo seba v klane takých, čo Ťa nezradia. :cool:
    Blíži sa hodina výhodných upgradov, tento piatok od 19:00h. Najprv stíhačky (prednostne apisa),
    potom štíty a na záver LF-4. Postupom času. Apis na 16 úrovni s Herkulom, Ti bude veľmi výbornou
    oporou v bráne Hádes proti Emperor npc. Za predpokladu, ak budeš úplne full Herkul i v irisoch.

    Nakoľko Ti z Hádes môžu padnúť ďalšie cenné LF4, ktoré Ti postupne úplne zmenia rozmer palebnej sily.
    Čo sa odzrkadlí pri boji proti nepriateľským lodiam. SB: Kvantová Optika I. aj Kvantová Optka II, Ti
    potom budú ešte lepšou podporou, nakoľko budeš strieľať hrubými lasermi s veľmi slušným poškodením.
     
    Naposledy upraveno: 9/3/17
  2. klikaj za U 55/spin a máš pohode ešte rýchlejšie :D ale ako vraviš tak rob kappy teraz a učko tak 60/40 brány/drony by som osobne dával :D Herkuly dostaneš tiež rýchlo, ja som ich spravil skor ako havocy napr. na tomto
     
  3. IsostaR**

    IsostaR** User

    Okej :D akorát jsem se chtěl zeptat jak s klíčema? Z kappy a hedesky to není vůbec tak dobrý jako ze zety a na zeuse mám asi 10 dílů. Mám i nějaký U vrážet tam?
     
  4. Borat

    Borat User

    No pokiaľ by bola zľava od bp na kľúče a mal by si kúpený zlavovy balíček tak oplatí sa kúpiť pár kľúčov pokiaľ sa ti nechce točiť zety aj keď si full havoc.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. zeta je v tomto ohlade strašne dobrá brána, troška sa to spomalí ak už si full havoc, kedže je lepšie sa potom sústredit na iné brány,ja osobne by som nekupoval kluče za U aj ked je zlava, ale isto sprav aspon Epsilon cez double gg, pretože to máš 2 LF4 zadarmo na prvý krát, ak si ju už spravil tak ostaň pri kappach
     
  6. Ak chces zacni na GA1 pomozem ti ;-) Globalna Amerika 1 EIC ;-)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.