Nyx ikona.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Drift1, 31/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Drift1

    Drift1 User

    Zdravím vás...mám dotaz..v poslední době přijedu k nyxu s tím že si navolím ukoly..jenže tam stojí hráč který asi odpočívá a nemužu to otevřít pouze vždy nakliknu daného hráče...opraví/upraví to někdy?...pro štouraly:-dnes jsem byl na x-1,x-4,x-5,x-8 a měl jsem štěstí na stejný problém hned 4x.D:
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Drift1 to je opravdu smůla, tohle se mi ještě nestalo abych nemohl přijmout úkol na žádné stanici :D Zkoušel jsi klikat i na úplné okraje toho tlačítka? Občas se tam kousíček na který kliknout jde objeví :) Bohužel, tady na fóru nemáme jak vyřešit a šance že se ti taková situace bude opakovat častěji je docela malá, navíc hráč který tam vysedává buď odletí nebo ho tl po nějaké době samo odloguje. :)
     
  3. Korben

    Korben User

    Tak toto je opäť problém myšlienkových pochodov niektorých hráčov. Taký hráči boli a budú.
    Dosť často sa nam stávalo , že keď sme išli brániť mapy, tak pár spoluhráčov prehliadalo mapy a ostatný strážili porty. No a mnoho krát sa stalo , že lodička si nám skočila do portu a ostala presne v strede. Tak že nám znemožnila zakliknúť hráča ihneď ako sa portol a bol v maske.
    Čo sme robili ? Klikli sme toho hráča a klikali na tlačítko strelby. Danému hráčovi vyskakovala zóna a buď mu docvaklo že tam nemá čo robiť a uhol , alebo tam trčal a len čo sa pohol od portu , tak skončil na základni. Druhý krát to už neurobil. :) Časom automaticky všetci hráči vedeli, že v porte nemá nikto ostávať.
    Tak šup a začnite s tréningom :D
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Drift1, taky řešení, to co ti poradil kolega, nebo rovnou napiš hráči do chatu ať kousek poodletí. :) (Mne se kdysi stalo, ze jsme takhle na jednoho hrace co stal uprostred portu klikali, a pak se chudák bál vyletět páč si myslel že ho sestřelíme.. :D)
     
    Korben tohle ocenil(a).
  5. *nohafuc*

    *nohafuc* User

    Moje řeč.Stojíš tam kde nemáš? Tak to řeknu tatínkovi a on ti vyhlásí válku.:D No a je po problému.Však oni se to naučej.;)
     
  6. Drift1

    Drift1 User

    Díky za odpovědi..došlo mu aspoň si přečíst zprávu tak mi udělal radost jeden na x-5...:D
     
  7. s timi poratami so sa taky setkal ale ne ako lovec ale ako ta blokata v strede. asi 8 hračov okolo mňa bolo a furt ma chceli prepadnut a ja si hovorim že sa radšej nepojnem oni by ma instant kilnuli a pak si všimnem že podomnou sa odoči o 180° a pak si všimnem že niekdo podomnou vubec je tak sa posunem asi o meter ďalej
     
  8. kapacita

    kapacita User

    Zdravím vás,na Nyxu je zóna neútočení takže naklikávání nepomůže.Zbývá jen hráči napsat do skupiny nebo na chat.Hraju na GE je tu velmi velký počet cizích hráčů všech národností,a když je hráč ve skupině s někým jiným tak není moc možností jak ho upozornit,aby poodletěl.Nápadá mne jenom lítat dokla jak blázen aby si mne všiml,nebo letět na druhý Nyx a doufat ,že tam taky nikdo nestojí.
     
  9. Korben

    Korben User

    kapacita Pri klikaní na streľbu, hráčovi vyskakuje text o zóne neútočenia.
     
  10. no hold neovlivnime hračov keď ide o parkovanie keď si chcu tam parkovať tak nech si tam parrkuju je to ich vec :D
    je vtipne hlavne keď spoluhráč blokuje port a neviedia hrači naklikať napr. gola z vru ja sa pozeram rád na takich blaznov ktori sa otačaju okolo toho vzorne zaparkovaneho hrača a ani ho nepohnu :D
     
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    NotDragonCZ spíš než všechno ostatní si myslím že to je od takovýchto hráčů provokace, osobně kdyby se mi tohle stalo, tak si počkám až vyletí, a pošlu ho zase zpátky nebo vyhlásím válku. ;) Myslím že rad jak si s takovými hráči 'poradit' už tu bylo víc než dost, naneštěstí je to vše co naděláme. Nic dalšího k řešení tu nevidím, proto uzavírám.
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.