Občas nenačíta stránku darkorbit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem lukskywalker415, 27/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kubino

    Kubino Guest

    Ja sa nechcem hrať na múdreho, ale aj si pozeráte, kde aký router neodpovedá (symbol *) ? Ak má niekto problém ešte pred frankfurtom nemôže problém považovať za rovnaký ako u toho, kt. má problém v routroch frankfurtu či DDoS subnetoch.

    Inak mne osobne to cez frankfurt ani nelezie a skúšal som to na viacerých sieťach či PC. Ako to tak pozerám vo vašich testoch videl by som spojitosť medzi trasovaním cez fraknfurt a chybou prolexic.

    Kto má problém pred prolexic/frankfurt skúsil by som pingovať priamo IP routra kde je problém. Pingovať prolexic vám nepôjde takže kto má chybu tam nič viac nezistí.

    Btw. hráč vegaence má trasovanie čisté, tam bude problém niekde inde, si myslím.
     
  2. baty77

    baty77 User

    Tak jsem nainstaloval Firefox... A voila, funguje... Takže všem, co to nezkoušeli, doporučuji firefox (ne výkonem, ale funkčností)...
     
  3. Ahojte, mne to stále pretrváva, problém cz2, iné servery mi idu bez problémov.
    Môj test je v príslušnej teme. Iba video môjho problému

    Video zmazané.

    verím že tento problém sa vyrieší :( ako bežia mi boxy a zľava apremko hoc sa priihlásm a môžem hrať raz za čas nemôžem to využévať plnohodnotne,

    čo som pochopil tak s tým nič neurobíme len čakať.
     
  4. Korben

    Korben User

    TheWeirdOne Nepchaj to video do každej témy , je to zbytočne a už to začína byť ako spam.
     
  5. Mám dotaz: včera večer jsem se odhlásil na serveru GA5, a pak mi to psalo, že stránka neexistuje, takže jsem se nemohl přihlásit na české servery. Počkal jsem a ráno to už naskočilo. Pokud by se mi to ještě stalo, jaký je správný postup řešení? Myslím, že kdybych psal na fóru nebo na podporu z nově založeného účtu o pomoc, tak bych byl ještě potrestán za multiúčet, nebo se mýlím?
     
  6. Korben

    Korben User

    Cruenta†Ultionem Pri rozumnom vysvetlení, multiúčet akceptujeme. Ani TheWeirdOne nedostal ban. V prípade ak sa ti nejde prihlásiť , respektíve ti píše že stránka nejestvuje , alebo ti naskakuje biele okno a nefunguje to ani po tom ako si vymazal históriu prehliadača, tak treba v prvom rade urobiť trasovanie, no neviem či to u teba ide, ale toto treba robiť v čase chyby.

    Písať na podporu je zbytočné. Testy potrebujeme tu na fóre. Ak sa má niečo riešiť, tak musia hráči spolupracovať.
    Mne napríklad cz server nerobí žiadne problémy, vlastne ak nieje globálny problém, tak sa prihlásim vždy.

    Za problémy , ktoré sú, sa môžeme poďakovať DDOS. Jednoducho pravdepodobne niekomu ochrana proti DDOS , blokuje prístup k serverom. Čo by mohlo byť presnou príčinou , tak to zatiaľ nevieme.

    Zistite si o tom niečo , informácii je plný internet.
     
  7. A administrátor by mě dokázal přepnout server z GA5 na CZ1-3 ? Myslím, že už to tu jeden hráč kdysi řešil, měl permaban a potřeboval přepnout na server, kde ho neměl a byl odkázán na podporu...
    Včera jsem si udělal na GA5 speed test, ping a docela dobrý, dával jsem to na NY, ani trasování neukázalo žádné hvězdičky. Jestli chceš, udělám ti ping a speed na linuxu, tam mi to pořád nejde. (teď už pár dní jedu na W7U)
     
  8. Korben

    Korben User

    Áno dokázal, ale to si musíš napísať na podporu hry.

    Tebe to ide na windowse a na linuxe to nejde ?
     
  9. Ano, na lubuntu se nemůžu přihlásit, na windows 7 ultimate ano (až na ten včerejší večer s tím americkým serverem). Používám chrome (Verze 39.0.2171.71 m Google Chrome je aktuální) v obou případech, ve W7 mám pro jistotu i operu a firefox :D, ale moc je nepoužívám. Aktualizace dělám přes avast, na W7 mi ukazuje, že je vše aktuální. Lubuntu má pro chrome ty omezení, že tam ani java, flash nedostaneš novější... Všude čistím po 1-2 hodinách, aktualizuji.
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Mne to príde, že prolexic kontroluje zariadenie, kt. sa chce spojiť s daným serverom a filtruje to open source OS, OS bez licencie či cracknuté/čierne verzie OS z hľadiska bezpečnosti. Je to len domnienka.
     
  11. S těmi open source OS souhlasím, možná i se špatně cracknuté OS (ty týpci si tam někdy dávali do OS zadní vrátka), ale víc ti nenapíšu :D. Osobně si myslím, že to nějak souvisí se zastaralou javou a flash, ale to by se nedalo přihlásit vůbec, a jedna linuxačka tu včera psala, že se po 5 hodinách přihlásila. Já to tak dlouho nezkoušel, na to nemám nervy.
    To jsem zvědav, co to bude dělat, až vyjdou W10. Zkoušel to někdo s OS chromium, jestli hra půjde, bylo by to řešení.
     
  12. Ja mam win8 aktualizovan na win 8.1 zakoupen primo s notasem a problemy sem mel take. Od vcerejsiho restartu nekdy odpo.zatim hlavni stranka jeste nespadla i kdyz ty hvezdicky pri trasovani u radku prolexic stale mam. Tema stale sleduji,tak uvidim jestli to vydrzi i pres vikend.
     
  13. Deborka[TVL] Včerejšek bych nebral jako běžný stav, byla botuser kontrola a neptej se mě jak, ale na hře to vždycky poznám :D. Zrovna jsem se zkoušel přihlásit na linuxu a nejde to stále :(, ale jen na chrome, firefox na linuxu funguje lépe než na windows !
    http://www.speedtest.net/my-result/3962607961
    [​IMG]

    Jak jsem jen na tohle mohl zapomenout nechápu.
     
    Naposledy upraveno: 5/12/14
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Deborka[TVL]

    to že to ide na windowse ešte nič neznamená, možno máš v PC malware, kt. ten systém detekuje (ďalšia domnienka). Fakt netuším ale niekde chyba bude lebo napr. kde som to skúsil nikde problém nebol, dokonca na českej IP som to skúšal. Mne ale píše aj iný koncový server ako ľudom, kt. majú problém, t.j. fakt či nejde o OS či softvér, kt. jednoducho neprejde cez filter - a za to si zodpovedá sám hráč z čoho to púšťa.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  15. Našel jsem pro uživatele linuxu (i windows) doplněk prohlížeče: IP Adress and Domain Information, kde se dá suprově dělat trasování (i nefukčního) serveru a ping.
     
    oops.eu, »vojta« a Zafod tohle ocenili.
  16. Kubino,chces tim rict,ze pokud si zakoupim v obchode notebok "v mem pripade lenovo" s original OS a pouze ho zapnu tak to jeste neni zaruka toho ,ze je v nem vse original a proto nemuzu projit pres nejaky filtr?
     
  17. Belgam

    Belgam Guest

    Tohle kolega nepsal, ale muzes mit v pc nejaky malware,vir a pak uz je problem. Ten te dokaze presmerovat jinam nebo delat neplechu.

    Cruenta†Ultionem to beres podle toho ze bylo ofiko? Nebo patris k tem zazracnym lidem jako jeden hrac co ma info od jineho hrace,ktery zas ma info od nekoho z BP. Musim se tomu smat,kdyz Vam dava informace,ktere nejsou vubec pravdive.
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Deborka[TVL] nikde si nepísal či ide o včera zakúpený alebo niekoľko mesačný NTB, čítať myšlienky neviem. Ešte raz si prečítaj čo som písal a prídeš na to čo som ti chcel povedať. Ja viem, že za každú cenu chcete spochybniť čo napíše moderátor ale ja aspoň niečo hľadám a venujem sa problému, nepíšem len na fórum "nejde mi to" ako niektorí :)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  19. Belgame, tak určitě nemám žádné zaručené informace, dokonce se nepotkáme na chatu hry, skype, TS. To nepoužívám. Mám okolo sebe v práci spoustu chytrých lidí, IT pracovníky nevyjímaje. Některé věci mohu konzultovat s profesionály, kteří se tím živí, na to nepotřebuji 10-leté děti z chatu.
    Ve windows můžu mít nějaké svinstvo, to ano, ale tady mi hra jde. Poprosím tě, vyjmenuj mi nějaké viry v lunuxovém OS.
    Osobně to řeším tak, že když se mi DO nenačítá v lubuntu (kde jinak hraji plynule), přepnu na windows a už ne tak plynule hraji dál. :D
    Botuser kontrolu poznám na plynulosti hry. Nechci to podrobně rozepisovat, aby to nevyužili ti, co si to pouští. Možná i pro to si nabyl dojmu, že tady šířím nějaké "zaručené" informace od Bůh ví koho. Můj HW je na hraně, seká se to víc. Může to být jen pocit, ale jestli máš dobrou mašinu, nepoznáš to. A kdyby se dělaly botuser kontroly 2x denně, budu na 100% pro.
    Kubino, a za tvou snahu ti také děkuji, tak nějak tuším, že tomu rozumíš :D.
     
    Naposledy upraveno: 6/12/14
  20. TRIXT

    TRIXT User

    Domnívám se, že server, přes který jde komunikace nemůže prostřednictvím prohlížeče ani flashplayeru dostávat takové informace, aby byl schopen posoudit, zda je licence OS platná či nikoliv. Někde ale určitě bude zakopaný pes. Např. v práci se přihlásím ráno. Během dopoledne mi spadne spojení a již se nepřipojím před odpoledním odchodem domů (tím pádem se nedostanu ani na fórum, pokud mi vyprší relace). Kdybych se nepřipojil vůbec, tipoval bych to na problém blokovaní portů. Z bezpečnostních důvodů máme většinu portů blokovánu. Po ránu se ale připojím, takže tím to asi nebude. Systém prolexic, přes který připojení jde, bude kontrolovat něco jiného. Možná to bude souviset s tím, že v práci používáme proxy server a ten mohou používat i někteří poskytovatelé. Opravdu ale nevím.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.