Obcas nic nepadne z NPC

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *pursuer*, 9/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *pursuer*

    *pursuer* User

    Robi to este niekomu,ze po zostreleni NPC mu nepadne ani naklad ani šuter ani debna?Schvalne som sa skusil odhlasit a znovu prihlasit a nic tam nebolo.Hlavne pri uber mordonoch mi to robilo,skoro z kazdeho druheho mi nic nepadlo.Ak s tym ma viac hracov problemy,tak zrejme by sa to malo hlasit.
     
  2. Ale ano, i mě to dělá. Beru to jako bezvýznamnou chybu. 1:50
     
    Naposledy upraveno: 9/12/16
    *pursuer* tohle ocenil(a).
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Jo ide pravdepodobne o chybu o ktorej sa vie už dosť dlho, ale neni tak podstatná na vyriešenie. Sa mi to aj tak stane raz za 500 zostrelov NPC asi.

    Máš ešte nejaké otázky?
     
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    Mne sa to praveze stalo velmi casto(hlavne uber mordoni).Skuste to otestovat pri uber mordonoch a uber sibelonitoch pripadne.Z nich ma to sice tak nehneva bo mukozy mam par tisic,ale srot sa mi zide.Nuz ked sa o tom vie,tak nemam viac otazok.
     
  5. Nevim jak u uber, ale i ostatnich npc to dela napr. u VK. Vi se o tom uz dost dlouho a dost dlouho se to asi nevyresi jako vetsina mensich chyb ve hre. :D
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.