Obcházení brány LoW

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem F3N0M3NikJedeBOMBY, 30/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Formes

    Formes User

    Kdo a proč mi smazal můj post bez udání důvodu?
     
  2. Borat

    Borat User

  3. obávám se, že nebyl dostatečně "vypíchnutý" ten HLAVNÍ problém : vzájemné střílení se ve skupině
    to by přeci nemělo jít NIKDE, nebo se pletu ?
    - jediná výjimka v míchanici VRUxEICxMMO je kami u peta na pety "soupeřů".........
    ovšem kami už v LOW dávno používat nelze, ne ?

    takže - podle mě - se asi opravdu jedná o "chybu", která by měla být opravená :)

    všimněte si, že NEŘEŠIM morálku atd., jsou to jen shrnutá fakta ;)
     
  4. svi1

    svi1 User

    *exRozárka*
    Já vím, že to tady lidi zaplevelili nesmysly a citáty atd, ale toto je v prvním příspěvku. Tedy jsem rád, že neřešíš morálku, ale fakta jsou trošičku jiné.
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    unudenej CZ3 netreba bat moc vazne, tam su to mozno silne ucty, no inde na globakach by s nimi hraci rychlo zamietli.... ;)

    *exRozárka* O akom strielani v skupine rozpravas? Hrac nebol v skupne ked ho zostrelili, zo skupiny bol predtim vyhodeni.

    O ziadnu chybu nejde, je to len primitivizmus hracov, je to na vasu zodpovednost s kym pojdete do skupiny a s kym nie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Jupiter33

    Jupiter33 User

    Ano, já se stím setkal, jed z hráčů vru(moje firma) a ještě jeden z eic semnou dělali LOW a když jsme byli u century falcona tak už jsem jen uviděl jejich lasery jak do mě střílí a pak už nic. toto by se mělo trestat když vás napadne a zabije hráč vlastní firmy a je
    Ano jak psal Baghira2 je to nečestné, zbabělé atd... Nic horšího neexistuje a nejhorší je že se pak tito hráči na chatu vychlubují že mě puknul v LOWce a že si nechal celou kořist. Navíc u map typu low si mají členové skupiny pomáhat- vždyt je těžká
    Navíc lidstvo vždycky má(mělo) sklony k podvádění, vraždění, lhaní atd... tím se odlišujeme od zvířat.
     
    Naposledy upraveno: 9/1/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    A nebyl to náhodou ZOHAN? Pokud vím, on je toho schopen.
    Ani jednou sem mu nestřelil do cuby, battleraye, ice meteorita, hitace nebo demanera.
    A cizí boxy nikdy nekradu. Mám je pořád vypnuté.
    Ale ani to mu nebránilo v tom, aby mě u Icy rupnul a ještě se vysmíval o tom, tady na fóru:
    spektralni-kopi-ii. #10

    Nic není horšího nežli jet do Low brány s takýmito nemorálnymi jedinci.

    Jednou sem v Low bráně byl. Na GE6. Stalo se to jednou, když nepřátel (eic) chtěl sestřelit jednoho z našich (vru). Zasáhnul sem a nepřítele sestrělil. Pak se vrátil s jinou lodí a znovu útočil na stejného hráče. Znovu sem ho sestřelil, i když měl lepší loď. Pak ten hráč, kterému sem pomohl; pozval mě do skupiny. Přijal sem i když sem měl pochybnosti o tom, co z toho bude. Přidali se k němu do skupiny
    i silnější FE hráči z vlastní firmy. A společně sme šli do Low. Byli moc ochotní, když útočili Low npc. Na závěr, když zůstal jenom Century Falcon dostal sem od něj ránu a skončil sem na 3-1. Pak sem s promériem v rychlosti letěl spět na 3-3 do Low. A počkali na mě pokud nepřiletím, až pak všychny společně sme ho sundali. Tehdy sem na GE6, díky nim získal titul Sokolník.

    A proč sem se k tomu opět tolik rozepsal? V skrátce, kvůli tomu, že právě tak si představuji spolupráci, ochotu a ohleduplnost spoluhráčů
    v bráně Low. Moc si toho dosud vážim.

    P.S.: Neumím si představit proč na mě byli tehdy opravdu hodní. Jediné vysvětlení by možná bylo, že měli TS; kde jim ten hráč, kterému sem pomohl od nepřítele napsal, vemte ho so sebou do Low, pomůže nám. Tímto spůsobem mi zrejmě chtěl poděkovat za opakovanú záchranu své lodě. Alespoň díky tomu vím, že jsou i hodní hráči, kteří si toho opravdu váži a poznají vděčnost.

    Z toho plynie poučenie: Dobré sa dobrým opláca. & Kto chce páchať zlo, palicu (výhovorku) si na druhého vždy nájde.
     
    Naposledy upraveno: 9/1/17
    Jupiter33 tohle ocenil(a).
  8. Jupiter33

    Jupiter33 User

    Ne ZOHAN to nebyl byl to nějaký vychloubač se svým kámošem na cz3 a nejhorší bylo že jsem ho znal a hrál jsem sním 3 měsíce, a pak me takhle u falcona pukne a vzápětí se směje v chatu jak me zradil, zabil a sebral mi kořist. A svého kámoše který byl s námy, tak toho taky puknul.

    Píšu to tady proto, aby jste si dávali pozor na takovéto hráče kteří jsou mravně zaostalí, zvlášt na cz3 je jich jako smetí a to je důvod proč tam taky nehraju:cool:. Jak už jsem psal: lidstvo má sklony k těmto věcem, a já jsem rád že v darkorbit se najdou i hodní a přátelští hráči.

    Vždycky se našlo pár lidí kteří byli hodní a pomáhali, ovšem poslední dobou v této hře přibývá podvodníků( nejvíce na cz3)
    A i když těch podvodníků je hodně, nejde se i hodně dobrých hráčů. Já na ně denně narážím na cz1- tam jsou hodní a spolehliví hráči
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. za tyhle tipy lidi stejnak muze jen a jen BP kam nasmerovali tuto hru .Pamatujete zacatzek kdyz nas delalo cubikona 30 nikdo vas nestrilel ze jen jeho boje byly ferove atd jenze vsechno dobre se pokazí. Dnes je to jen o tom co si koupis a ne o tom co si vydelas hraním proto jsou tady takove lidi
     
    Jupiter33 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Už sa tu navzájom osočujete a pod. Ak Vám niekto robí v LOW zle tým, že vás strieľa tak si musíte najsť jednoducho niekoho iného, nemôžete zas očakávať, že sa už nebude dať strieľať nikde nikto. Sme v akčnej hre.

    Považujem za vyriešené
    LOCK
     
    Formes a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.