Návrhy Obchod s ostatními hráči

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem _GreenDeath_, 23/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jak hodnotíte tento nápad ? Chtěli by jste to ?

  1. Ano

  2. Ne

  3. Je to hloupost

Vícenásobné hlasování je povoleno.
Výsledky jsou viditelné až po hlasování
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Napadlo mě, že by možná bylo dobré kdyby se dalo obchodovat i s ostatními hráči. Tím myslím, že by hráč mohl prodávat nebo vyměňovat svoje přebytečné vybavení ostatním hráčům, třeba jen těm ktereré má v přátelích. Ovšem asi by to vedlo k enormnímu navíšení hráču se skoro full lodí a minimálním hracím časem.
     
  2. Drift1

    Drift1 User

    A každý by šel hned do havoce,hercula a LF4 :D :D nevím,pokud dají do montáže později i rozborku nadbytečných předmětu tak to bude k ničemu...a je tam daleko více neskutečných věcí které by hned našli využití pro podváděče:D
     
  3. svi1

    svi1 User

    _GreenDeath_ takové podobné návrhy se zde objevují s železnou pravidelností a nevedou nikam. Toto je hodně zneužitelné. Proto ze mě rozhodně ne.
    Návrh je dle mě nepropracovaný a chybí Ti tam požadované věci.
    Možná zkus mrknout na
    ČTĚTE: Než přidáte nový návrh!
     
  4. Jupiter33

    Jupiter33 User

    takové návrhy už tu byli dávno před tímto a neprošel žádný, protože se to dá snadno zneužít a za mě ne
    navíc návrh není propracovaný a chybí ti tam hodně věcí( třeba pro a proti)
    navíc mi to připomíná kecání v hospodě nad sklenicí piva:D
     
  5. Ten návrh tu už byl a dokonce propracovaný. Navíc se mi zezačátku ani nezdála anketa (že můžeš zaškrtnout více možností), ale nakonec jsem to využil pro to, abych mohl dát "Ne" i "Je to hloupost" :D Zkrátka se to dá lehce zneužít pro okamžitý full účet.
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    Tato vec nikdy nemoze prejst, niektore full ucty maju stovky LF4 laserov a viacere hangare plne havoc a hercules, zneuzivalo by sa to.

    Navrh nie je ani prepracovany a nesplna pravidla, nez zalozis dalsi navrh, prejdi si prosim ČTĚTE: Než přidáte nový návrh!

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.