Obdržel jsi ... Neobdržel som nič!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pᗣᗧ•••Nαrcis••, 18/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. [​IMG]160998322
    CZ3
    asi o ~8:40 som zabil BVK, napísalo mi to že som obdržal tych 500 u. a mega a pol k. ale vôbec sa mi to nepripísalo. Všimol som si to tak že v hernom okne som videl že mám nieco cez 23.300 u. a v okne Hangár som mal niečo cez 23.200u (lebo som ešte zabil jednu VK a malé).

    Rovnako som si počítal aj kredity, mal som v hangári 29 skoro 30 mega, a ked som si refreshol hangár po zabití bvk, tak som mal len niečo cez tých 30 mega.

    Dokonca aj v bilancí to je
    18.11. 08:38Zničil jsi loď vetřelců.+ 512 U.

    Edit: toto som mal pred refreshom:
    [​IMG]
    Teraz mam u. 23 430 (-128 vk) = 23 320, kde je tam tych 500 u?
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Pᗣᗧ•••Nαrcis•• a v tej bilancii nemáš náhodou aj nejaký odpočet urídia?

    Btw. na individuálne kompenzácie nemá hráč nárok.
     
  3. Nie nemám

    [​IMG]

    musím sa zmieriť s tým že som ho zabil zadarmo?
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Pokud to mas v bilanci ,tak si uridium obdrzel.
    Dal jsem si tu praci a ejhle, hrac je opet na omylu.
    Mas ted 230109215 kreditu a odecetl jsem v 8:41 a v 8:40 . A je to castka ,kterou jsi mel pred relognutim hlavniho menu :
    [​IMG]
    A uplne stejne to je i u uridia.

    Matematika je tezka vec a hlavne pro ty co neumi pocitat. Musis se smirit s tim ze s matematikou mas problemy a ne ze jsi strilel zadarmo.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem za zodpovedané.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.