Obecná poznámka

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pucikocour, 29/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pucikocour

    Pucikocour User

    Zdravím,
    krásné pilotky a méně krásné piloty, původně jsem se na něco chtěl zeptat, ale vím že našimi nadřízenými je tohle téma tabu, tak se nezeptám. Přece hry BP jsou naprosto fér a žádné kulišárny se zde nedějí, i když díky sloučení serverů nám trochu přibylo lidí, co jednak neumí zdravit a jednak nám daleko víc vysávají různými sw mapy.

    Ale zde přichází na řadu ona Obecná poznámka - kde soudruzi ze SSSR udělali chybu.

    Normálně zde ten "neexistující" prográmek je už nejmíň 8 let, ale za tu dobu se soudruzi v SSSR nepoučili a ten vysavač sbírá pouze kulaté boxíky, co známe všichni. Navíc daný programátor musel být vtipálek nebo v sobě měl 3 láhve vodky, protože jinak by to nelítalo z rohu do rohu.
    (až nějakému rudému tohle dojde a v masku si počká na lince levý horní port spodní pravý port nebo horní pravý, dolní levý), tak bude mít nejvíc sestřelů na mapě, ale podstatné je, že ten vysavač je naprogramovaný pouze na sběr klasických, kulatých boxíků a ty dnešní, co vypadají jako bojky s přehledem vynechává. (koukám na to již 3 hodiny na 1-2 a ještě vysavač nevzal bójku)

    Někde jsem zde zahlédl článek o tom že BP měsíčně ruší 1000 takových upravených účtů.
    Ono by místo rušení účtů bohatě na nějaký čas stačilo kdyby BP změnil tvar boxíků, protože než IT sovětský programátor vystřízliví ze svých 6 lahví vodky a dojde mu, že to neplní co má.......v pohodě uplyne cca 5 let a to zde již budeme vystřílení navzájem.


    Hezký den přeje Nejukecanější kocour z původního cz1
     
    Naposledy upraveno: 29/11/19
  2. Drift1

    Drift1 User

    Počtení dobré. Pokud jsem pochopil pointu tak by si spíše měl tento výklad předělat dle pravidel do sekce nápadů.
     
  3. Pucikocour

    Pucikocour User

    Alkohol mám zakázaný a ruský IT programátor nejsem, mě bohatě stačí, že sbírám, co tam sběrači nechají a nemohu si stěžovat.
    (sice fyzičtí sběrači mi také lezou na nervy)...nesmím se rozčilovat....., ale naštěstí min padá dost. ;)

    Výhodou těchto neexistujících sběračů je to, že dobře tu mapu pročistí a ušetří mě čas hledáním bójek.
     
    Naposledy upraveno: 29/11/19
  4. Pucikocour, už máme glasnosť, o botech a programech tu mluvit můžeš, nicméně s tím tady nikdo nic neudělá. Ti co můžou udělat, sedí Bůh ví kde, a mezi nimi a námi je Saimon,ta má na věc velice svérázný názor. Už skončil Raziel, Korben, a tři admini, co to neskousli. Já budu končit 28. 12. 2019 na desáté výročí založení prvního účtu v DO. Dobré datum, doporučuji.
     
    Naposledy upraveno: 29/11/19
  5. MINNORIT

    MINNORIT User

    a 29.12.2019 rano zase naloguješ :p to poznam moj bratm rad žartuje že prestane fajčit ale len na 10 minut :D:D:D:D
     
  6. Admiral_, Maryko, zákony za 26 let u policie docela znám. Ještě chvíli jdi do mě, a to co tebou provedli v BP ti bude připadat jako dětská pohádka ve školce. I my umíme být zlí, ale taky tě umíme najít, což BP nemá potřebu, takže važ slova.

    MINNORIT, jsem rozhodnut. Dokud nebude klient a budou masivně boti, nebudu.
     
  7. nechci se zastavat ale proc vam to tak vadi berte to tak jako spestereni hryaspon strilite co se nebrani nebo neutika ne
     
  8. Y*o*D*i*A*k* to můžu jí dělat na jatka. V 2010 jsem se s protivníkem střílel i 2 minuty, než jeden z nás pukl, a když jsem to byl já, ocenil jsem ho v chatu za dobrý boj. Dneska puk na jednu, dvě salvy. Ten rozdíl ve výbavě je moc velký.
     
  9. Pucikocour

    Pucikocour User

    Minno, to je jak já - nesmím se rozčilovat, nesmím chlastat, nesmím nic sladkého, ženské mi už nic neříkají a kdysi jsem se zařekl, že tuhle kravinu již nebudu hrát a jsem zde, doufám, že jen na návštěvě a pak zas odejdu. Jen jsem neměl s kým kecat, což zde jde skvěle.

    A soukromě - jsem rád, že zde byl Admin co neplácal a nezastával kraviny BP tak, jak jeden jmenovaný ve Tvém příspěvku. Zajímavé bylo, že až po mým argumentech nic dál nekomentoval a já ve svém příspěvku z cca před 2 let jsem měl pravdu.

    https://board-cs.darkorbit.com/threads/jak-jsem-cekal-na-situaci.110761/#post-929044
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Dík příteli za zastání. Znamená to pro mě mnoho. Ještě že jeden člen Policie ČR tady existuje. ;)
    Svá slova dodržím. Protože spravedlnost a čestnost, kterou tady prezentuješ; si skutečně vážim.
     
  11. Pucikocour

    Pucikocour User

    Nechci se zastávat, ale třeba jde i o to, že zde mám hromadu kamarádů co se snažili a vlastní pílí se k něčemu dopracovali. Neberu sebe, já jsem jiná kategorie, ale ber třeba ty, co si koupí 2x, poctivě tam lítají a sbírají a někdo si jen stáhne ruský sw a je jedno, zda je ve škole, nebo spí a ono mu to sbírá........bezpracně a bez snahy.
    Však podobné je to teď když si můžeš koupit Cyborga. Když to začalo, všichni honili krystaly a snažili se, teď dojde bambula, co rodiče vypláznou 1400 nebo kolik a má Cyborga. Pak stojím v masku na 1-2 a koukám, když doletí rudý, jak na portě stojí 6 cyborgů a ani se nehnou.
    Dřív bylo, že kocour, tedy já nahlásil někde rudého a hned se přes chat zeptalo 5-6 lidí kde jsem a zda mám klik. A Minnorit je tak jediný kdo mě zde zná - možná že by ti mohl potvrdit, že jsem byl nejlepší navigační kocour na serveru cz1.
    (kdysi jsem si k tomu dělal čárky, za každou úspěšnou navigaci co končila sestřelem a nechci se chlubit, ale měl jsem víc jak 970 jen kvalitních navigací) a tehdy mě to ještě bavilo.
     
    Naposledy upraveno: 30/11/19
  12. Drift1

    Drift1 User

    Kdyby si byl fízl nepíšeš sem bludy. Fízlové nejsou schopni ani pořádně zvednout zadek natož pak někoho najít.Navíc pokudznáš zákony tak to co si napsal splňuje z části i skutkovou podstatu trestnýho činu.Tak vyndej nohy z nočníku a netahej sem verbež která v tomhle státě nemá respekt a nekoná v ničem.
     
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    To zní jako výzva ne? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    -baghira222-, blazenMarYka a Pavlinka1 tohle ocenili.
  14. Pucikocour

    Pucikocour User

    Dobrý večer, krásné pilotky a piloti
    Jsem již starý, nemocný kocour a pomalu začínám lidi soudit podle skutků, ne řečí. Ačkoliv je to má soukromá věc, napíši to takhle - za poslední rok a půl jsem měl 3 infarkty a málem jsem umřel a to jen kvůli tomu, že jsem věřil řečem víc, jak skutkům.
    Pokud si přečtete vlákno, které jsem o kousek výš dal do postu dojdete k závěru, že BP zajímají jen peníze a my hráči jsme jim totál u ....., čímž chci říct, že možná mohou admini něco s booty udělat, ale spíš myslím, že ne. A jakékoliv spory zda ano či ne, jsou jen kecy. Na tom je také založená demokracie - všichni jsou chytří, všichni všemu rozumí, všichni do všeho kecají, ale v závěru NIC neudělají. Takže jsem toho názoru, že Vaše dohadování je zbytečné a u nás kocourů se říká: "budeš-li se vztekat, naskáčou ti fleky," proto se již také nevztekám když mi něco nejde, protože kocour co vypadá jako dalmatin je k smíchu. :)
    Takže se přátelé nehádejte, nebo budete flekatí a přeji Vám krásné vánoce a šťastný Nový rok.
     
  15. Pucikocour, nepij, nekuř, jez dietně, ať nám vydržíš...
     
  16. Když nebude pít, tak umře žízní. Pitný režim se musí dodržovat i při hraní DO. A ještě jsi zapomněl na přirozený pohyb venku na čerstvém vzduchu a cvičit a posilovat svaly i ducha.:rolleyes:
     
  17. pavlaplán119, jestli jdi jeho žena, máš pravdu. Jinak doktoři už mu řekli, co má dělat, aby žil déle... Dobrých lidí je tu již pomálu, každý stojí za všechno urko světa.
     
  18. Pucikocour

    Pucikocour User

    Milý příteli Admirále,
    já jsem zde jen chtěl napsat, že Vaše dohadování je zbytečné, protože nic nevyřeší. Je to podobné, jako když úřaduje Systém na Globál chatu. Zabanuje, ale ty lidi stejně slušnosti nenaučí a stejně z nich zůstanou hlupáci a hulváti.

    Kdysi jsem hrál jinou hru, která však pod BP nepatřila, která ale na rozdíl od téhle, měla CÍL. Stavbu Divu světa.
    Šlo taky o to, abys z ničeho byl generálem, ale tam to bylo o strategii a přátelství a pro ty co to neznají - zásobovat milionové armády u stavby aby hlady neumíraly a že začaly umírat po 5 minutách bylo velké kouzlo. DS se staví asi 5 dní a 5 dní jsem v podstatě nespal, aby moje zásobovací kolony dorazily vždy včas.............ale ta hra měla smysl a hrozně mě bavila;)

    Tahle smysl nemá .............jediný, který má je to, kdo do toho nacpe nejvíc peněz a nakonec bude mít jen titul Největší trubka DO.
    Kdyby tahle hra měla CÍL, byla by pro mnohé mnohem poutavější, ale takhle jen poletuju, střílím NPC, pak hráče co jsou NPC a počtem sestřelů si jen masíruji ego, ale mezi jinými hráči online her jsem jen trubka co nic nedokázala, protože jen kosila co uviděla. Ale dřív platilo, že jak někdo řekl : "byl jsem ve skupině co stavěla DS," byl jsi někdo.

    Provozovateli hry jistě šlo o peníze taky, ale na rozdíl od BP to nehrotil až na hranu. Tam když někdo měl podpůrné programy a podpora to zjistila, tak skončil hru. Tam chat nebyl, jen SS, ale jak někomu ujely nervy a byl sprostý, tak to tam postihovali opravdu radikálně a každý si to pro příště rozmyslel. Tady můžeš být sprostý, urážet druhé, vyhrožovat, mít boot a stejně se nic neděje, protože si myslím, že Admin a spol. s tím stejně nemohou nic dělat, tak je podle mne zcela zbytečné si na nich vylívat zlost.

    Booti se zde řeší, nebo spíš neřešili od doby, co to hraju a to je asi 10 let. Okecávalo se to kde čím, bylo to tabu a stejně to jelo. Teď se to sloučilo, do Globální Evropy patří i země, které bych tam nečekal a bootů je tolik, že kdyby Admin a spol. měl tu pravomoc je vyházet, tak zde ubyde polovina hráčů.
    Tak si na nich nevylívejte zlost, jsou to jen lidé jako my.

    Admirále, tady pár postů nade mnou sis honil triko těma policajtama, tak jistě víš, co je contusio Cordis, což je v podstatě kopanec pod srdce a pomalu umíráš a nemůžeš to ovlivnit. Rady jsem sice dostal, ale tohle ovlivnit nejde....................a na rozdíl od jiných jsem s tím smířený...............a nemám rád lidi, co svou hloupostí dokážou i tak stupidní hru jako je tato poslat do kopru a člověk to pak hraje ne z radosti, ale tak nějak z povinnosti.

    Hezký den přeje Pucikocour
     
  19. O čem psal/a Admiral_ vypadá to že ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► vyhrožuje bezdůvodně :D aspoň kdyby tam byl někej děj :) nevydim žádnej post
     
  20. Pucikocour

    Pucikocour User

    Chtěl jsem k tomu něco připsat, ale dneska bylo katastrof již dost a možná bych asi nebyl objektivní, ale tohle vypadá jako jedna z věcí na které jsem DOST alergický a že jsem alergický na kde co.
    Bytostně nesnáším, když někdo na kocoura řve, když mu vyhrožuje a když z něj dělá pitomce, ale domnívám se, ač to bylo myšleno jak chtělo, že to, co napsal ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►bylo trochu za hranou. Ovšem na druhé straně pilote *kalkulačka*, vycházej z toho, že pokud je někdo snad 26 let u PČR, tak to logicky na něm zanechává lehkou profesionální deformaci;) a vidí zločin kdekoliv. :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.