Obecná poznámka

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pucikocour, 29/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pucikocour

    Pucikocour User

    Jsem vzdělaný kocour a vím, že hlouposti se píšou do Obecných dotazů............ale napsal jsi: "Modleme se krev patří bohu : )..."
    Neblázni, po mě by museli kostel znovu vysvětit.
    Já jen chtěl, když se to tu tak včera hádalo, že v hospodě by normál došlo na facky, aby to nebylo tak vyhrocené, když jsou Vánoce.
    Lidi se mají radovat z maličkostí, což mě se dnes daří. A kdybych napsal co mě potkalo, budete mě mít za úplně šíleného kocoura, tak nic nebude. ;)
     
  2. To oni se hádaly jejich komentáře nechaly a moje ktere uvedly věci na pravou míru odstranily takže to ve finále vypadá úplně jinak a verze druhé strany je v utajení těch kdo mají moderatorský panel
     
    čertpopichovačmarika tohle ocenil(a).
  3. Tak celkově mě to zajímá jak se tady postupuje jako mood podle nějakých osnov nebo pravidel postupu? hodnekrat jsem zaznamenala že někdo za něco měl trest v určitém rozsahu a někdo jiný úplně za to stejné nic nebo ještě horší : )
     
    čertpopichovačmarika tohle ocenil(a).
  4. Přijde mi to jako neco protizákonného když někdo má svůj účet ve hře kde jsou pravidla kupuje jsi tam třeba nějaké disajny blbosti a pak někdo jiný koho ten účet vůbec není ten účet třeba odstraní a toho druhého který udělá to samé nechá protože třeba volají na team speak nebo prostě někoho podliza a vteří se tomu kdo mají ty pravomoce nemělo by to být jasně dané pro každého ? Stejně jak podle nějakých tabulek technické dokumentace podle kterých musíš postupovat například při stavbě nějaké budovy
     
    čertpopichovačmarika tohle ocenil(a).
  5. Pucikocour

    Pucikocour User

    I když ten tvůj nick je zajímavý, mám pocit, že i po tobě by ten kostel museli vysvětit, protože ty nejsi růženec, ale čert-popichovač.
    A tady jiné ukecané téma není, že se mi musíš navážet do mého?

    Tvé příspěvky nejsou na facku v hospodě, ale na trefení litinovou pánvičkou. Kdyby někdo potřeboval, mám dvě.:D
     
  6. ten kdo může udělovat tresty něco brát nebo přidávat je jenom člověk živá bytost na druhé straně proto je hodně pravděpodobné že může docházet k okrádání zneužívání pravomoci nadržování obzvlášť když se jedná o hru kde si dotyčný řekne tenhle účet zablokují a ten druhý s tím nic neudělá protože už jich tak mnou byli zablokováno tisíce dle mého vlastního uvážení : )
     
    čertpopichovačmarika tohle ocenil(a).
  7. Pucikocour první jsi založil tohle vlákno s tím že jsi upovídaný a chtěl jsi nějakou odezvu popravdě mám svůj ruženec a cítím něco jak nadpřirozené schopnosti jevy nebo nějakou pomoc z něčeho vyššího
    Mám v této hře už pár zázraků ne moji vinou já jsem nejspíš jenom nástroj
     
    čertpopichovačmarika tohle ocenil(a).
  8. Popravdě sama tomu nerozumím co a proč a jak dělám prostě to samo věřím modlím se a pak třeba někomu řeknu něco opravdu nepekneho protože mi začal někdy nadávat jako první a mam z něho pocit že to není dobrý člověk pak říká že já jsem zla ale přitom jenom vracím : )
     
    čertpopichovačmarika tohle ocenil(a).
  9. Pucikocour

    Pucikocour User

    Na tohle téma se nehodlám bavit

    To, že někdo tuhle uhozenou hru ještě hraje je sám o sobě zázrak, jinak zázrak může být v reále a ne v nějaké šílené hře. Je to jen hra
     
  10. Kdyby jsi se zeptal třeba 1000 lidí ze hry na názor zjistil by jsi že převážná věčina z těch 1000 nemá rádo ty z kterýma mám problém
     
    čertpopichovačmarika tohle ocenil(a).
  11. Pucikocour

    Pucikocour User

    Nic si z toho nedělej - kdysi jsem chtěl zbroják a na psychotestech mi řekli, že nehrozí, že mít brokovnici a 1 náboj, vystřílím celé Brno.
     
  12. Ne ty nejsi zlý člověk
     
    čertpopichovačmarika tohle ocenil(a).
  13. Pucikocour

    Pucikocour User

    bývaly doby, kdy bys to netvrdila, ale jsou věci, po kterých nikomu nic není a Admirál by ze mě radost neměl.
    A psala jsi o zázracích - jsme již daleko od tématu a tohle s DO nemá nic společného..........ale znám něco obdobného. Zázrak to není, jen třeba klika
     
  14. Admirál je možná impuzivni ale i kdyby byl policajt tak je to hra je to stejné co všichni ostatní a rozhodoval by o těch věcech o kterých tady mluví někdo jiný myslím že když čte tohle fórum není v práci proto si může dovolit napsat že zná kamaráda který neměl oko a 5x boural a nikdy mu na to nepřišly
     
  15. Pucikocour

    Pucikocour User

  16. Pucikocour

    Pucikocour User

    co máš proti mému čumáčku?

    Až se tu objeví někdo kompetentní, ať to uzavře. Mé původní téma je totál v háji:(
     
  17. Já tě varoval :D
     
  18. Arya

    Arya User

    Čekáme, co z toho vyleze. A ona zase Marika. Kam nemůže čert, tam nastrčí Mariku… :rolleyes:

    No vidím, že téma zase směřuje jinam, tak jej uzamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.