Obrana boterů?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *djawys*, 28/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *djawys*

    *djawys* User

    Zdravím a omlouvám se že to tu píšu ale neměl jsem jak napsat a najít kde to můžu pověsit.
    1:bych rád aby mi byl odstraněn ban který jsem dostal před malou chvílí administrátorem chatu na jméno *PE*D*R*O* protože jsem
    jen upozornil na hráče "lupylup" který lítá v masku a zbírá boyíky"botuje" a za tohle mi byl dán ban?
    To jako se teď tady na DO chrání boteři?
    2: berte tohle jako stížnost na administrátora fora (pokud je to jeho práce .)Děkuji a prosím za odstranění banu .
     
  2. Selendix

    Selendix User

    On to asi vzal jako obviňování hráče bez důkazů.
     
  3. *djawys*

    *djawys* User

    aha tak na šepot není on line a na utoky neodpovídá ani na jednom chatu? Jaký dukaz chce? Měl mu skusit rovnou pošeptat a vyděl by že není on line ale ve hře je .Nehraju to dva dny abych nevěděl jak poznám bota a hned na to 6 hodin ban?Nevím kdo to hlídá ale mněly by se zamyslet že jsou hráči kteří to chcou hrát fer a botery prostě nesnesou .A za odhalení bota ban misto dík? Super vyhlídky
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Antré

    Antré Guest

  5. Chat má nastavené své pravidla, chat moderátoři se jen snaží udržet tyto hráče v mezích a za porušení pravidel je trestat.
    Pročti si toto téma:
    Pravidla chatu

    Není online na chatu => moderátor může vidět, jestli daný hráč na chatu je, ale nevidí, jestli je ve hře - chat je externí služba. Na útoky neodpovídá - jak to může CM vědět, když se dívá na chat? - do hry nevidí. Moderátor nemůže šeptat.

    Pokud chceš nahlásit nějakého bota, tak natoč video, které zašleš na podporu. Na chatu je obviňovat nemá smysl.
     
  6. *djawys*

    *djawys* User

    Buďte ujištěni že video udělám .A nejen takové kde je *** ale hlavně takové kde je vydět že když nahlasím že někde někdo botuje tak za tuhle informaci dostanu ban.Kdysi tu bylo pravydlo nepsané kdo platí muže všechno a je to pořad stejný! A rád bych věděl jmeno moderatora ktery mi ten ban dal.Nehodlám si stěžovat jen na botery ale i na tohle chování .Děkuji
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Chat moderátor s tím nic neudělá. Ten má na starosti chat. V pravidlech chatu je napsané, že nesmíš obviňovat ostatní hráče, aby se zamezilo neustálému osočování, neboť chat moderátor to nemá jak prověřit. Moderátor neudělal nic špatně, max. tak to, že ti dal jen 6-hodinový ban.

    Furt bys jen někoho nahlašoval, na něco si stěžoval, ale ani si nepřečteš pravidla, kam napsat o unban, atd. Prostě informace, které ti tu ostatní předávají. Furt si jedeš svou.
     
  8. Borat

    Borat User

    Písanie na chate o botkach alebo osočovanie = BAN.
    Sepot na chate o botkach alebo osočovanie = BAN.

    Ako ti už hráč spomenul stačí natočiť video a zaslať ho na podporu hry.

    Ďalej tu už nieje čo riešiť.

    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.