Obsidiánové truhly.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Anti«-»NORMAL«RTFM», 29/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Včera som zbieraj pár truhiel a zaskočili ma odmeny. Dostával som klasické odmeny ako zo zlenených truhiel.

    28.01.2017 - 20:37[​IMG]Použil si obsidiánový mikročip.
    [​IMG]
    28.01.2017 - 20:37[​IMG]Získal si jednu poukážku na skok.

    28.01.2017 - 20:28[​IMG]Použil si obsidiánový mikročip.
    [​IMG]
    28.01.2017 - 20:28[​IMG]Získaný predmet: Munícia - MCB-25 (254)
    [​IMG]
    28.01.2017 - 20:28[​IMG]Získal si Zosilňovač bodov skúseností (1 hod.).
    [​IMG]
    28.01.2017 - 20:28[​IMG]Získal si poukážky na skok. (2)

    28.01.2017 - 20:38[​IMG]Použil si obsidiánový mikročip.
    [​IMG]
    28.01.2017 - 20:38[​IMG]Získaný predmet: Munícia - MCB-25 (264)
    [​IMG]
    28.01.2017 - 20:38[​IMG]Získal si Zosilňovač zdrojov (1 hod.).
    [​IMG]
    28.01.2017 - 20:38[​IMG]Získal si poukážky na skok. (2)


    atď. Nejaké vyjadrenie k tomu?

    Server GE1
    ID 69041708
     
  2. to je fakt slabota...inak kde sa tie mikorčipi dajú získať? okrem paymentu?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    tych bedni treba o dost viac, skus si precitat aka je ravdepodobnost ze ti nieco dobre padne
    PS: daju sa vyrobit v montazi, krystaly na to padaju z galaktickych bran.

    Vsetko je vo faq, precitajte si to prosim
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Ďakujem za ochotu ale mali by ste si to Vy naštudovať. Ja to mám naśtudované.
     
  5. angelexit

    angelexit User

    ja pouzil 78 klicu a padalo mi presne to same, jen navic mi padl 3x goliath-x a 2x tartarus, zatim nejhorsi akce na bedny, nejvic me opravdu dojimaji kupony ke skoku a pak seprom :confused:
     
  6. Tak aby sme si povedali prečo padajú aj tie obyčajné veci ako v zelených kľúčoch... Je to tým, že keď napríklad máte už Blaze venom a opätovné ti pádne tak namiesto neho ti už druhý krát skočí obyčajná odmena ako zo zelených kľúčov. :)
     
    angelexit tohle ocenil(a).
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

  8. Nemuzete preci cekat ze vam bude padat hned vsechno nej to by jste pak uz ty bedny nikdo nepotreboval:p
     
    -baghira2- a °Rєpℓιcaтoя° tohle ocenili.
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Přesně, pak by už Ti bedny stratili svou hodnotu.
     
    °Rєpℓιcaтoя° tohle ocenil(a).
  10. ja som skúsil 2 bedne po dlhej dobe a 2krat uber 100 po 230 ks no na to aká je ta výroba myslím suroviny tak nič moco_O
     
  11. angelexit

    angelexit User

    Mě přijde, že to není o ''Pay to win'' ale o ''Just pay more'' z beden za 60€ jsem si hezky nasbíral seprom :) posledně to bylo o dost lepší, padaly předměty v podstatě vyvážené hodnotě. Třeba jsem teď neměl jen štěstí :)
     
    Naposledy upraveno: 30/1/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. WesT_

    WesT_ User

    To iste ako brana hades... Prvych par Double eventov to padalo ... A teraz robis 20x hades za den a padnu ti 4 LF4 (2x na double event..)
    Predtym som z 10 Hades spravil 10 LF4.. ;-)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Borat

    Borat User

    Tak podľa odpovede od vyvojara je to správne a nič tam chybné nieje ako už napísal kolega a preto tu už nieje čo riešiť.

    Zodpovedané.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.