Obvinování z nečisté hry mimo DarkOrbit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «τmp®»PΞ†ΣRÖS«τmp®», 9/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, mám otázku, pokud si utahuju z některých věcí které se týkají nečisté hry v podobě vtipných obrázků na sociální síti se zkratou FB-(nevím jestli se tu dá uvest celý název) Pokud by si daný hráč, skupina hráčů ztěžovala nemuže se to brát jako "Obvinění z nečisté hry" a potrestat mě ve hře? Ja osobně si myslím že ne, ale jistota je jistota :) Člověk nikny neví.


    Díky za pozornost a reakci od hráčů/týmu, Staufi :)
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ak sa chápeme správne, na vašej FB stránke si uťahujete z hráčov/veci ohľadom nečistnej hry a pod. a ty sa pýtaš, že ak by sa hráči sťažovali tak či s tým niečo môžeme urobiť?

    Moja odpopoveď je Nie. Je to mimo Darkorbitu kde nemáme žiadné práva.

    Tuna to už je skôr o tom ak si uťahujete nedajbože z hráčov na ktorých či už dôkaz máte alebo nie, tak to neni správne a nemali by ste to robiť. Treba sa správať dospelo a s rozumom. Každý to môže zobrať inak.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  3. Jessie : Ja to obykle nedělám, ale jedno slovo: TUREK :D

    Já sem s touhle odpovědí počítal, ale pro jistotu sem se zeptal, nic za to nedám :) Děkuji
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Nie, nedokážeme ťa potrestať v hre preto čo napíšeš na svojej sociálnej sieti.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. Jojo, dík :)

    já tu odpověd' z prvního příspěvku pochopil, ale nevadí alespon to je po "lopatě" :) Klidně mužeš Locknout jestli chceš.
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Peknú hru a veľa čistých bojov prajem :)

    LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.