Ocenování uživatelů na foru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •ŞĦΘCK▪, 11/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Všiml jsem si, že si ocenují uživatelé konkrétně ti co zde píšou a ted jsou význámní
    Nevím proč si zakládají multiúčty, když pravděpodobně porušují pravidla fora.

    Nebo se mýlím.

    všiml si toho někdo ? mě to přijde celé divné.

    A tímto žádám, aby uživatelé co zde píšou byli ocenování jen dle svých příspěvků ne dle multiúčtu a známosti.
    Protože vytvořit účet a spamovat ocenování je porušení.
    A na žádném jiném foru jsem na toto narazil. Dokonce se ocenují i s rodiny zde.
    Mě to vadí: protože ocenění marikanahrad, prezident galaxie apod. nejsou účty atdddd.
    Abych byl významný tak neznamá, že si založím 10 multiúčtů a každý příspěvek bude mít destíky ocenení. Přitom váha příspěvku nula.

    Jmenovitě Zxxxx je 3 v pořadí významných. Ale přitom mu to ocenují multiúčty. Jedná se tady o porušování.
    Tudíž mi netvrd, že toto je nějaké poctivost.
    A další ...ocenání každé přípsěvků destítky multiúčtú na levelu ...
    Každý by měl psát ze svého účtu. Ne toto

    Děkuji
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Taky mi to vadí, ale nic s tím neuděláš.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

  4. ts.tharas.eu přijď, Kubáň je můj vzor, rád si pokecám :D
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Svátosti????
    • IMHO - "in my humble opinion" - podle mého skromného mínění
    • LOL - Laughing out loudly - hlasitě se směju
    • ROTFL - roll on the floor laughing - směju se, až se z toho válím na podlaze
    • TTFN - ta ta for now - ... zatím pa
    • CU, CYA - "see you" - nashle, ahoj, uvidíme se
    • RTFM - "read the ****ing manual" - přečti si ten zas…. manuál;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  6. Svátosti

    Svátosti User

    Proč mě ocenujete ve 4 jdete na kámošku to nemáš na víc přestaň chlastat a být všechen svůj čas za kompem třeba zjistíš že ten život stojí za víc ;)
     
  7. Tebe dneska někdo na treninku praštil do hlavy?
     
  8. Svátosti

    Svátosti User

    Lindo dáme rande ? Nebo budeš zbytek života za PC ? Pyro to na té fotce to je tvoje holka ?
     
    pyяø•uиsтøppαblє tohle ocenil(a).
  9. Juráás

    Juráás User

    Hrát si tu na chlapa a psát tu takový srandy, to je fakt konec, úplně to svědčí o tvém duševním zdraví, mariko xddddddddddddddddddddd
     
  10. Svátosti

    Svátosti User

    Marika je vedle mě a smejeme se tu celý gym
     
    pyяø•uиsтøppαblє tohle ocenil(a).
  11. Chci aby můj příspěvěk taky někdo ocenil:(... mrk mrk :rolleyes:
     
  12. Vy máte "gym" na trénování přispívání na forum, jako na trénování pokémonů? PÁNI, vezmete mě do party??
     
  13. Arya

    Arya User

    •ŞĦΘCK▪, systém oceňování je nastaven tak jak je a bohužel někteří hráči si z toho udělali disciplínu a oceňují si příspěvky několikanásobně. Tím je bohužel systém oceňování znehodnocen. Avšak počet ocenění ti nic nepřidá, nejedná se o žádnou pořádanou soutěž za ceny, takže k udělení banu není důvod.

    Téma se nám opětovně stáčí k narážkám a dohadování, z tohoto důvodu téma uzamknuto.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.