Návrhy Ochrana na prvých mapách

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kubo323-SVK-, 23/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Je to podľa vás dobrý návrh?

  1. Áno

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  2. Nie

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Áno, ale ešte by sa to malo upraviť

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Treba už spraviť niečo proti tím "camperom", ktorí čakajú na slabšieho a potom sa po ňom rozbehnú aby ho zničili ja som level 13 a na mape 2-1 dostanem iba 1% z toho čo pozbieram alebo zničím a keď prídem na mapu 2-2 tak ani poriadne neodídem od brány a už je zamňou minimálne 1 Goliath. Je to dosť nefér proti nám čo sme slabší, lebo mám síce aj ja Goliatha ale keď každou ranou mi ubere po 50.000 BZ tak nestihnem sa ani otočiť aby som utiekol.

    Mohlo by to byť obmedzené podľa levelu napr. útočiť by sa mohlo iba na tých, čo sú maximálne o 1 level menší tj. Niekto je level 16, ale na tých mapách by mohol útočit na level 15 a viac.

    PS. Zapojte sa aj do ankety alebo napíšte aj vy svôj názor.
     
  2. Korben

    Korben User

    kubo323-SVK- Už to tu bolo milión krát spomenuté. Nieje možné žiadne obmedzenie na zostrel hráčov. Táto hra je o strieľaní a konečne si to uvedomte.
    Vždy sa musel aj ten najslabší článok zariadiť tak aby na mape prežil. Okrem toho sa urobilo už toľko ústupkov, že niektorým hráčom sa o tom ani nesnívalo.

    Takéto nereálne návrhy tu nemajú čo robiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
    »vojta« tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.