Návrhy Ochrana proti farmení Battleraye

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Thrall_New_Hope, 17/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete aby se už Battleray nedal farmit?

  1. Ano, taky mě štve že si nemohu plnit úkoly

    19 hlasy(ů)
    48.7%
  2. Nevím, je mi to jedno

    12 hlasy(ů)
    30.8%
  3. Ne! Sám na něm farmím

    8 hlasy(ů)
    20.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Fajn, vidím že nemá smysl to už s tebou řešit .. je to tvůj názor. Máš na něj právo, vyvracet ti ho už nebudu.

    Jestli tě zajímá co myslím slabší lodí, můžeš se podívat na můj profil. Na požádání pošlu klidně ID, jako moderátor máš tuším právo si zobrazit můj profil i když ho mám povolený jen pro přátele.

    Jen mě zaráží, že se BP snaží zmenšit rozdíl mezi platiči a neplatiči, tak aby si zahráli i slabší hráči, ale na druhou stranu mi příjde že všichni tu bojkotují jakékoliv návrhy které by k tomu mohli pomoct.
     
  2. Korben

    Korben User

    Thrall_New_Hope Ja nie som BP. To či si niekto s BP zoberie niečo s tvojho návrhu, to je len na nich. Ja som tu napísal len svoj názor a nič viac.

    Zmenšenie rozdielu medzi platiacim hráčom a neplatiacim, neznamená že neplatiaci hráč sa dostane tak ľahko na úroveň platiaceho hráča.
    Treba si uvedomiť, že na chod hry sú potrebné peniaze a osobne si myslím že pre nepliatacich hráčov táto hra ponúka dosť veľké možnosti.
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Thrall_New_Hope nechcel som už reagovať ale donútil si ma k tomu :)

    Ja keď som začínal neboli žiadne skupiny (t.j. nikto ti nepomohol pri veľkých NPC kedže sa odmena nedelila), žiadne ľahké úlohy za kopu BS (je ale pravdou, že bolo viac U za ne), žiadny denný bonus, žiadny skylab, žiadne paládium - a hralo sa. Tak prosím reči o slabých hráčoch a že ich nepodporujeme si odpusti, "slabí" hráči majú teraz vymožeností až až, osobne so mnou na 1-6 lietal včera v skupine Phoenix, ano dobre počuješ a na konci dňa ďakoval ako dobre si nafarmil s mojou pomocou ;)
    Tu je vidieť, že slabých hráčov podporujem, tento návrh by som tiež podporil avšak tvoje reakcie a argumenty ma nútia k opaku.

    Btw. to, že si si vybral server, kde sa nevieš dohodnúť je tvoj problém, na globále či CZ serveroch je kopec slabších hráčov, kt. by radi dali dokopy partiu a šli sa o toho battla aspoň pokúsiť, stačí písnuť na chat a máš skupinu o 6 členoch z fleku.
     
  4. Jednak nemám problém se dohodnout, to za prvé. Angličtinu zvládám na dostatečné úrovni abych se domluvil, problém je v tom že Full elite co si farmí uridium se nebudou nikdy bavit s tebou.

    Za druhé pokus je fajn ale ty si furt asi neuvědomuješ že když je 24 hodin denně zabranej nonstop elitama tak se můžeš pokoušet jak chceš a bez úspěchu.

    A za třetí, tvoje řeči o tom kdy jsi začínal si vyprošuju, protože já jsem začínal prakticky v té samé době, akorát na jiném učtě. Takže mě prosím nepoučuj o tom jaké to na Darku předtím bylo ;)

    A za čtvrté já slabší hráče v téhle chvíli myslím hráče co mají full výbavu za Urko. Ne kreditové hráče, protože kreditový hráči se málokdy zmůžou na to se jen probojovat k Battlerayovi, tak nevím proč mi tu předhazuješ Phoenixe. Ježiš já vím jak to chodí s Kr hráčema, lítám s nima každý den a pomáhám jim, přestaň mě prosím tímto urážet.

    Pokud můžu poprosit jasné slovo o tom, jeslti můj návrh bude podán dál a nebo ne. Pokud ne, tak bych byl rád kdyby došlo k jeho uzamčení, už ho nehodlám dál sledovat a nechávat se dál urážet a koukat na sebe shora moderátorama kteří si očividně myslí že jsem nějaký 10 let kid, kterej hraje Dark po prvé a hraje sotva měsíc.
     
    Naposledy upraveno: 18/3/14
  5. Korben

    Korben User

    Thrall_New_Hope Nikto ťa tu neuráža, nečítaj medzi riadkami. To že niekto nezdieľa tvoj názor, neznamená že ťa uráža.;)

    Inak ani jeden návrh nieje predávaný ďalej. Ako som už písal, je len na BP či si návrh niekto prečíta a niečo použijú, alebo nie. Práve preto je na fóre vytvorená táto sekcia.
     
  6. Korben

    Čtu si všechno co kdo napíše, čtení mezi řádky není něco co bych dělal. ;)
    Z posledních řádků od Kubina mám jedině dojem že se mě snaží urazit. Nikoliv to, že se mnou nesdílí můj názor, pokud by se mnou čistě nesdílel názor lze to napsat o dost líp.

    Ohledně pomoci začítečníkum, nevím co se snaží dokázat tím že sem vypíše o tom jak pomáhá jednomu Feníkovi, pokud bych měl jmenovat hráče kterým jsem pomohl, asi bych se nedopsal, tolik k pomoci začátečníkum ode mě. Ale já tu chci řešit Battleraye, o tom tohle téma je .. ne o pomáhání začátečníkum, jak jsme se sem vůbec dobrali?

    Dále co mi vadí celou dobu je to co už jsem zmínil, já jsem téma založil pro všechny hráče kterým to vadí a pro všechny hráče, kteří si nemůžou plnit úkoly na Battleray. Nicméně od začátku tu na mě vytahujete, že je chyba ve mě a že to já neumím sestřelit asi battleraye a že si to neumím zařídit. Kdybych věděl že chyba je u mě a nebo jsem znal nějakou jinou cestu jak toho dosáhnout, nikdy bych tohle téma nezaložil. Nejsem člověk kterej nepřemejšlí než něco navrhne a nebo udělá.

    Tu narážku/radu na to že si mám sehnat partu silných a že bych měl nejdřív zlepšovat svoují loď budu ignorovat, protože na mojí lodi můžu zlepšovat už jen Studijní body a nebo LF4. Ohledně shánění hráčů máme v klanu pár lodí které jsou silnější než já a stejně ani v 8 vs 4 proti Elitám na Battlerayovi (My používáme zkratku UFEG / UFEA - podle Wikiny ;) ) nemáme nejmenší šanci obstat. A další elity, například z mojí firmy a nebo i cizí se se mnou vůbec bavit nebudou. Protože oni půjdou na Battla až ve chvíli kdy si tam půjdou farmit.

    Kdyby na Battlovi byli Elity a farmili si a my "slabší" hráči měli třeba jen hodinu nebo 2 hodiny v noci šanci si sundat Battla, nikdy bych tohle téma nezaložil, jiné to je, když vidím hráče jak v 19:00 přiletí k Battlovi, ráno vstanu v 7:30 mrknu na DO a jsou furt u Battla, v 17:00 příjdu domů a jsou tam furt, jedna a ta samá parta, pak se prostřídají a dalších 24 hodin tam farmí jiná parta a takhle furt dokola. Sem tam se naskytne příležitost třeba jednou za tejden že na tom Battlovi nikdo třeba 2-3 hodiny není, ale někdy ani to ne. ;)
     
  7. Takže četl jsem tu váš písemný souboj mezi moderátory a mým kamarádem a musím říct že ohánět se tu tím kdo hraje na jakém serveru a že je joho hloupost že hraje na skandinávii mi příjde přinejměnším směšná ... - tento problém se týká všech serverů skandinávii nevyjímaje ... - osobně se snažíme tento ůkol na 100 battlerayů s kamarádem udělat už asi měsíc ... - a moc dobře víme jak je to těžké právě proto že se v poslední době rozmáhá již zminované farmení interceptorů elitními hráči - oni jsou opravdu schopní farmit ty interceptory i několik hodin v kuse - jak už zde uvedl jeden hráč že si na nich vydělá i desítky tisíc uridium za den - no kdo by to nebral že - je to jednoduché - prostě jen přilítnete - zaberete si battleraye a nonstop na něm farmíte .-) ... a jelikož takovýchto hráčů bude zajisté přibývat protože se po orbitě roznese jak je to výhodné - tak už si tam ůkoly na battleraye určitě nikdo neudělá ... - ale to vám asi jaksi nedochází ... - jsme oba již dlouholetí hráči této hry a myslím si že i naše slova by pro vývojáře hry měly něco znamenat ... prostě mi tu hru hrajeme každý den a nedostaky ve hře vidíme před sebou denně takže si myslím že by na nás mělo vedení BP trošku dávat a zymýšlet se nad tím jestly tu opravdu něco není špatně a nepotřebovalo by to doladit .-) ... - to je odemne prozatím vše .-) ... - doufejme v lepší zítřky a v lepší požitek ze hry pro nás všechny aby si každý přišel na své .-) ...
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Thrall_New_Hope je pravda, že nečítaš medzi riadky, ty si doslova vymýšľaš, pretože som ťa nikde neurazil tak ja si vyprosím toto ;)

    Ak vieš ako to teda chodilo v minulosti pochop vetu, čo som písal na predošlej strane:
    Ja som sa tiež nehrnul na cubov keď som nemal na to presadiť sa pred klanmi a elitou, čo si ich privlastňovali - nepísal som na to hneď návrhy.

    Nechápem ako ťa môže uraziť keď napíšem, že som pomáhal Phoenixovi, ale v poriadku, každý sme nejaký :) - ale ty medzi riadky nevidíš nič, to je pravda...

    Musím to zopakovať lebo tento fakt v strede riadku si asi nepostrehol, ale ja som návrh podporil pretože viem, čo chcel autor povedať a že to myslí dobre, aj keď hold niektoré veci sú v hre len pre silných (neuraz sa preboha, že si slabý, dobre). Mňa donútili k reakcii len tvoje argumenty, lebo tie boli viac na názory iných ako na návrh alebo ako moc ti moderátori ubližujú :)


    New_Hope_For_Future® neber to ako útok na teba (ako tvoj kamarát) ale koľko serverov je pod tým tvojím tvdením, že na všetkých?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/3/14
  9. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Nu zajmavé:) Já potřeboval nedávno 5 batlíku...sice byly obsazené,tak jsem pošeptal,domluvil se,odstřelil ty batlíky a zase jsem šel...Je to jen o tom domluvit se a hlavně chtét se domluvit:))

    EDIT: Nehlasoval jsem,protože mi tam chybí volba NE...je tam jen volba Ne,taky na něm farmím a to není muj připad...
     
  10. Drift1

    Drift1 User

    Abych řekl pravdu tak sám jsem měl problém měsíc dát jen poslední 2 kousky ale zase jsem se naučil jednu věc....pokud battla někdo mydlí a nelíbí se mi,počkám si pěkně stranou až bude mít battl málo hp..hodím kamikadzi a jeto..někdy stačí i pár výstřelu na loď a je vyděláno.:D...nejlepší je ale brzo ráno přes týden....povětšinou tam nikdo není...záleží teda na serveru.....zkrátka místo špinavý,smradlavý cigarety si sednout a kouknout na to ať už před školou nebo před prací....někdy to jde i přes den..:D...co se týká návrhu jsem pro jediné-přejít do instalu,oprava a pokračování....stejně ale po zralé uváze jde jen o tu možnost vydělat si...
     
  11. DJ-METRIX

    Tak to jsi šťastný člověk :)

    Mě se ještě nikdy nepoštěstilo že by mi na šeptání odpověděli něčím jiným než dávkou bílejch :)
     
  12. Korben

    Korben User

    New_Hope_For_Future® Ja tu súboj nemám. Píšem tu len svoj názor. To že to niekto berie ako napádanie, ja nemôžem.
    Ďalej, konkrétne som písal :
    Nikde tam nevidím oháňanie tým že kto na akom servery hraje. Jedine čo tam vidím je, že ma to vôbec nezaujíma kto na akom servery hraje.

    Neuraz sa, nemyslím to zle, ale ste len smietka v mori. Názor Vám nikto neberie
    ale pri tom počte hráčov nemôžete požadovať nejaké privilégia len preto že to hráte už roky. Nie ste na DO jediný a už vôbec nie , ak na niekoho účte svieti čierny puntík.;)

    Thrall_New_Hope Kto tu začal spomínať slabých hráčov ?

    Citát priamo s tvojho návrhu.
    Ďalší post:
    No a ako som tak čítal tvoje posty, tak dosť negatívny postoj si tu od začiatku zaujal ty sám. My sme tu už len reagovali a napísali svoj názor.

    Nebudem sa vyjadrovať ku všetkému čo si napísal , jednoducho každý máme k tomu svoj názor a ten sme prezentovali. :)
     
  13. Kubino

    Znovu skvěle překroucené, gratuluji ;)
    Teď už se ale z toho že se mě snažíš urazit vykroutit nemůžeš, nebo je to jen snad projevování názoru tebe sama na mě? Vem si kdybych to co jsi napsal ty napsal já o tobě, okamžitě bych dostal warn. A že bych toho o některých moderátorech co jsem potkal mohl napsat opravdu hodně.
    Edit: Teď mi došlo že jsem nenapsal to nejdůležitější - Já jsem se neurazil proto, že jsem "slabý", ale proto že mě poučuješ o tom jak to na Darku bylo dřív.


    Korben

    Je velký rozdíl mezi slabým hráčem a začátečníkem, na to nesmíš zapomínat. Já jsem mluvil o slabých hráčích, ne začátečnících, pak už jsem se jen špatně vyjádřil v rakci na Kubina, za což se omlouvám. Moje chyba.

    Ohledně tvého tvrzení, myslím že si dostatečně uvědomujeme, že každý hráč ač hraje sebedýl je stále jen hráč.

    Jen pro tvojí informaci, já jsem reagoval na každý váš post stejným způsobem, jakým přišel váš post napsaný mě (tedy relativně agresivně vůči mě a mému nápadu, nikoliv jen jako čistý nesouhlas). Vím že se ti možná nebude líbit co teď napíšu, ale zkuste se taky někdvy vy, jako moderátoři fora vyjádřit tak, aby si to člověk nemohl vyložit více způsoby. :)

    Jak zmínil už jeden z tvých kolegů jïnde ".. Psaný text si může vyložit každý člověk jinak .."
     
    Naposledy upraveno: 18/3/14
  14. Kubino

    Kubino Guest

    To je vtip dúfam. To ťa vážne urazilo to, že neviem koľko hráš a napísal som postreh ako to bolo v minulosti? Trošku vzťahovačný mi prídeš. V tom prekrúcaní sme potom dvaja, ale dobre, kedže ťa tu podľa teba len urážam končím v tejto diskusii avšak ešte mi skopíruj čo som napísal za čo sa dáva warn :) .... len pre upresnenie, na novom fóre som dal warn asi toľko krát, že to viem spočítať na prstoch 2 rúk, toto si moc netrafil, ja nebodujem ak niekto niečo na mňa napíše, ja viem prijať kritiku, resp. to tu nerobí nikto, boduje sa porušenie pravidiel nie názor na moderátora.

    Ty píšeš kolegovi Korbenovi, že reaguješ tak ako píšeme my tebe, čo robíme aj my. Lenže v prípade mňa a teba, ja som napísal svoj názor a ty si reagoval nejak takto:
    ...alebo že tam lietam ako moderátor, čo je nezmysel.

    Totálne si si znehodnotil vlákno a to len svojou vzťahovačnosťou a nerešpektovaním autority. Prepáč, ale na fóre je autorita moderátor a musíš sa s tým naučiť žiť.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/3/14
  15. Ne, vtip to opravdu není, protože když nevím, s kým si píšu, tak na něj prostě takovýhle věci nevytahuju. A pokud na něj něco takovéh vytáhnout chci, tak se nejdřív zeptám jak dlouho hraje. Možná jsem trochu vstahovačnej, ale můžu ti zaručit že tenhle postoj jsem si vypěstoval jen k vám, MODum a jen na DarkOrbitu, protože za celou tu dobu co tu hraju jsem si stihl povšimn ou jedné zajímavé věci a to té, že MOD může chybovat jak chce (na chatu ve hře) ale hráč nesmí udělat chybu, nedej bože aby se přepsal u whispu a napsal anglicky něco do globálu. Mám zpoustu dalších důvodů brát cokoliv co napíše MOD proti sobě samotnému a beru to tak už automaticky, pokud MOD jen trochu něc naznačí, protože mi příjde že vy Modi na nás hráčích stále hledáte chyby ale sami u sebe je nevidíte. Kritizujete co napíšeme, ale sami u sebe nic nevidíte.
    Vadí vám, že se vyjadřujeme nejednoznačně, ale sami to také děláte. Nicméně tohle je OT a nepatří to sem. Mohl bych napsat celé téma co se mi na jednání MODů nelíbí (I když poslední dobou musím uznat že jste se oproti minulosti dost zlepšili).

    Dále jsou tu potom věčné narážky od MODů na hráče a zpochybňování jejich tvrzení. Chápu že MOD má dost práce, ale jsou věci které by si někteří mohli odpustit, když neví jak to je a co člověka přivedlo k tomu napsat daný článek, přece se stačí normálně a slušně zeptat ne? Nemusíte být hned kousavý a nepříjemní.


    Za co bych dostal pravděpodobně warn? Já myslím že minimálně za to že bych napsal že si vymýšlíš, případně, že bych cokoliv překroutil.

    Nebo mi snad vadí že lítáš s Feňou? Nemyslíš že mě je to jedno?
    Mě spíš zaráží že nerozlišuješ začátečníka a slabou loď.

    Abych nezapoměl, já vím jaký postoj si zaujal k návrhu :) .
     
  16. Korben

    Korben User

    No tak ja teraz budem vzťahovačný a jediné čo tu vidím je tvoje obviňovanie že ťa tu napádame a podobne. Osobne som reagoval na tvoj post ktorým si ty sám napádal moderátora a okrem toho aj hráčov.

    V poste #9 si napadol Zafoda.
    V poste #11 si zas zaútočil na Kubina že tam lieta ako moderátor , tak to má ľahké a hlavne že tu budeš písať :
    Nič si sa nepýtal, rovno si obvinil. ;)
    Ďalej post #17 ďalšie napadnutie hráča za jeho názor.

    No a potom to už pokračuje ďalej. Tak kto je tu vzťahovačný ?

    Tak že podľa tohoto to beriem ako tvoju zaujatosť voči moderátorom.
    Ty obviňuješ moderátorov s toho že by sme boli zaujatý voči hráčom ale ako si tu ukázal , tak ty si zaujatý voči moderátorom.
    Ak by som bol zaujatý , tak by si to na 100% pocítil, to ti garantujem.
    Je veľa hráčov voči ktorým by som mohol byť zaujatý, ale nie som , dokonca som si niektorých rebelov aj obľúbil.

    Tak že z moci krutého moderátora , tento návrh uzatváram a je len na BP či si s toho niečo zoberú alebo nie.

    Uzavreté, LOCK.
     
    Spartakus, Zafod a Kubino tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.