Odbanová ní učtu hrače ★Izanagi•Numerik★

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Numerik, 15/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Numerik

    Numerik User

    ID: 70509854
    Čas: před 2 dny
    Nick: ★Izanagi•Numerik★
    Server: česko 1
    Místnost: žádná je to ban na učet (možnost místnosti Globální
    Do kdy je BAN aktivni: sám nevím :(
    Autor banu: Pravděpodobně moderátor

    Přeji příjemnej den :)

    Rád bych poprosil o odbanování mého učtu z duvodu že to hraji 4 roky mám tu přátelé se spousty se znám osobně je to takové pouto zná te to .
    Dále do hry už sem za ty roky dal finance okolo 10 000,- což by mě dosti mrzelo kdyby se mi učet nevratil :(
    Dále ze SRDCE se omlouvám za to co jsem provedl neuvědomoval jsem si jaké mohly být nasledky a za svoji hloupost sem zaplatit a jak sem se choval tak se 19letej kluk nechová tedy dostěli a ted toho opravdu lituji že sem byl hloupej...:(
    tímto se chci omluvit i klanu S*S za ty naražky atd ale bylo to takové protihráčské požduchování abych si našel soupeře a vše sem bral s humorem nikdy sem nechtěl někoho ponížit či ubližit ..

    Proto prosím o odbanování mého učtu :)

    věřím že se rozhodnete zprávně a znovu přeji příjemný den :) S pozdravem váš numerik :)
     
  2. Korben

    Korben User

    Bany na účet na fóre neriešime, to si musíš napísať na podporu hry.
     
  3. Drift1

    Drift1 User

    Na foru se řeší pouze bany na chat a to delší než 2 dny tuším..s tímto ti pomuže jedině podpora ale věz že pokud to bylo kvuli nekalému programu nebo nějakému těžkému prohřešku tak máš smulu....kolik si vložil do svého učtu ani systém tvých přátel nikoho též nebude zajímat.
    Kontaktní formulář na support
    Skill-Name-psát to sem nemusí,myslím si že to je jeho věc co mu odpovědí.
     
  4. Korben

    Korben User

    SkiLL-NamE Post zmazaný, teba nemusí zaujímať ako hráč dopadne.

    RasTy OT post zmazaný.

    Autor odoslaný na podporu hry.

    Uzavreté, LOCK.
     
    Naposledy upraveno: 19/6/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.