Odcházím. Až moc p2w...

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem MadzOfficial, 30/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Proč odcházím? No je to jednoduché...
    Z darkorbitu, tak dobré hry se stala pay to win sračka!
    Jak to sakra můžete dopustit? Hru jste updaty úplně zruinovali!
    Z každého eventu se snažíte vytěžit maximum, jako kdyby vám to nebylo dost...
    Pořád v obchodí vidím speicální nabídky... Za real money, ale za urko ne co? Co kdyby jste to dali ze herní peníze, ale vy né, proč bychom to dělali, když můžeme vydělat na těch blbích co nám sezobnou neexistující item? Proč ne, že?
    Jako každá hra, jako každá úspěšná hra, jste se i vy dostali do ***. Hra není to co bývala, hráči mizí a noví nepřibívají. Radši ten DO zavřete a nevydělávejte na tupcích.
    Tým se vůbec nesnaží, komunita je naprosto sračková, a když řeknu, že DO hraje 1500 lidí, tak je to ještě moc...
    Byla chyba do této hry investovat. Stejně tahle p2w nic brzy skončí, protože tu nebude tolik hráčů a nevyplatí se vám to. Co se týče bugů a tak, co to máte na dev team? To jste 10ti členná skupina, přičemž každý z členů má na starosti 2 hry? Updaty lezou ven jak z chlupaté deky. Vylepšení UBA jsem se nedočkal ani po celé době, co existuje. Jenom to stále více a více serete, ale to je vaše věc :p
    Neposloucháte co ostatní říkají. když je někdo nespokojený a dá to najevo (jako já)naštvaným způsobem, tak dostane ban :D Jo a ten váš platební systém je taky pěkný shit :D zaplatil jsem si na týden 2x box, nikdo mi ovšem neřekl, že se mi to bude strhávat každý týden :p. navíc to ani nejde zrušit, takže jsem musel odebrat kartu ze hry. Super ne? :p
    Jen tak dál, staří hráči také odcházejí (nebaví je to už) a ti noví odejdou za pár dní nebo hodin, protože prostě R.I.P hráčská komunita co je dává Down :D
    Jako třeba mě dnes. skoro jsem měl down BVK, dělal jsem to sám s 3.8k dmg na x1,a le přišel týpek z firmy, dodělal mě a sebral mi ho... super ne? Udělali jste z toho sračku, ale já vám tu sračku nechám dál :D
    Dejte mi ban, dělejte si co chcete. Je mi to jedno. Prosadil jsem svůj názor :p
    Tento příspěvek nemažte, ať ostatní vidí, co si myslím (pokud už nejste tak zoufalí, že to opravdu smažete :p Tady je demokracie a já si tu prosazuji názor, bohužel vás nemohu shromáždit na náměstí a říct to všem najednou. Každý si to bude muset přečíst sám a já chci aby si to přečetli...). V této době mám již ban aa odcházím :p tak se tu mějte :p
    (jak vím, že mám ban? Bez toho by se to samozřejmě neobešlo :p)
    Srry ale na mě až moc p2w :p
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/8/16
  2. Borat

    Borat User

    Nemá to nič spoločné s touto sekciou.

    Duplicitná téma.
    Lock.
     
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Keď som videl do akej sekcie si napísal tému som si povedal, že tak ti to teda prehodím do správnej, veď máš šancu sa prejaviť. Ale keď vidím akým štýlom si to napísal tak máš smolu...

    Ďakujeme za tvoj názor pre hru a je nám ľúto, že odchádzač a prajem veľa šťastia s inou hrou :) každý má možnosť si predsa vybrať ako bude tráviť voľný čas.


    demokrácia to ano, ale slušná musí predsa byť.
     
    Minerva tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

    A ja ťa za tvoj slovník posielam do kanalizácie medzi odpad.
     
    Minerva tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.