Odesilani vzkazu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem angelexit, 11/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. angelexit

    angelexit User

    Ahojky, vim :-D jsem hroznej, mam opet ban za obchazeni systemu, ale zajimalo by me proc nemuzu napsat vzkaz. To uz me blokujete i tam? citace: (Zpráva nebyla odeslána: Na levelu 16 smíš uživatelům, kteří nenáleží k tvým kontaktům nebo k tvému klanu, odeslat maximálně 16 zpráv(y) v rozmezí 24 hodin.) Kde jste to vzali? Psal jsem jen jednomu uzivateli a to omluvu. :-/ a to uz predevcirem.


    Nick: .:☆_AnGeLeXiT_☆:.
    ID: 99296770
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    A si si istý, že adresát ma nastavené prijímanie správ od teba? Ak nespadáš do povolenej kategórie môže to vypisovať túto hlášku pričom píšeš len jednu správu.
     
  3. angelexit

    angelexit User

    Proc by mel dotycny zablokovany prijimani zprav ode me, kdyz jsme se videli poprve? :) nabidl mi skupku a ani jsem ho nemohl pozdravit :) uz mi tam jen chybi za 10 000 U muzes odeslat zpravu :-D // navic postrehy z dneska :-D byl jsi znicen ......... a bezplatna oprava na domovsky mape na 1-7? No cimdaltim lip :-D
     
    Naposledy upraveno: 11/2/14
  4. Korben

    Korben User

    angelexit Ak má hráč nastavené prijímanie správ len od priateľov a ty ho medzi priateľmi nemáš, tak mu email nepošleš.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval, takže uzamykám.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.