Chyby odhlaseni

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem X86b27, 5/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. X86b27

    X86b27 User

    uz sem psal i na zed ale zadna odpoved tak se ptam tady:
    X86b27
    nejsem moc aktivni hrac ale posledni dobou se mi kazde dve minuty cca porad odhlasuje DO muzete mi rici co to ma znamenat? jestli mi odpovite budu rad.......​
     
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

    X86b27,Jo,taky se mi to nějak seká a padá spojení,a hlavní stránka když na ní delší dobu nejsem mě dá automaticky znovu na příhlášení,zas nějaké nové chybi,snad to brzo opraví.
     
    X86b27 tohle ocenil(a).
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ak hrac nema otvorene okno a nic nerobi, cca po 2 minutach ho automaticky odhlasi. Je to tak nastaven uz dlhsie.
     
  4. ddavidd11

    ddavidd11 User

    |Oromë|,takže to když nejsem delší dobu na hlavní strance a po čase mě to odhlasí není chyba a ted to tak bude?,pokud jo to je pěkně naprd stále se přihlašovat o_O.a pokud myslíš přímo ve hře tak tam mi to poslední dobou padá pořád a nejsem jedinej.
     
  5. JAJAJ00

    JAJAJ00 User

    mužeto byt i prohližečem ja třeba použivam mozilu a neodhlasi mě to po 2 minutach ale na chrome,opera ano
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    ddavidd11 Hlavna stranku odhlasuje po dlhsej neaktivite, je to uplne normalne. Ak ti to vadi, tak si ju relogni raz za pol hodinu a hotovo, tych par sekund ta snad nezabije.

    JAJAJ00 Nevidim moc dovod preco by niekto chcel stat na mieste bez pohybu, akurat by mu to zbytocne bralo cas z boostrov.
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  7. =U.D.O=

    =U.D.O= User

    to odlašování a padání spojení neni asi jen že nejsi aktivní.mě to spadne a odhlásí když skočim portem na druhou mapu.ne vždy,tak 1x z 5 portnutí.ale pokaždé to spadne když dam skok cpu z mapy na mapu.takže je asi chyba i jinde.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. To odhlašování na hlavní stránce je opravdu otravné. Dříve se mi to vůbec nestávalo. Posledních 14 však úplně pořád. Když jsem např. v bráně a chci koupit palivo pro PETa tak ho nikdy nemůžu koupit hned. Hlavní stránka zbělá a já se musím přihlašovat. Je to zbytečně zdlouhavé a otravné.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.