Odhlasovanie po chvilke

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *pursuer*, 12/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *pursuer*

    *pursuer* User

    Vsimol som si dnes,ze ked nie som par minut aktivny na ucte,tak ma automaticky odhlasi.Deje sa to aj ostatnym,ci len mne?Skusil som aj druhy ucet a tam tiez po chvili neaktivity som dal obnovit stranku a hodilo ma to na uvodnu stranku stranku DO a musel som sa znovu prihlasit.
     
  2. Me se to deje taky a nevim proc
     
  3. AgreDO

    AgreDO User

    Tento problém mám i já, po chvilce neaktivity jsem automaticky odhlášen :)
    Klan mi hlásí totéž, někteří už z obavy o bezpečnost acc měnili i heslo :)
    Server CZ2
    ID 166900716
    Mathon a Firefox a Chrome testováno
     
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    Zaujimave je,ze na GE1 mi to vobec nerobi...ale zrejme to bude globalny problem inych serverov,kedze to robi vela hracom.Mozno je spustena botuser kontrola,to by ma velmi potesilo,ale nepredbiehajme udalostiam :)
     
  5. loputa97

    loputa97 User

    Samozřejmě, že to takto má spoustu hráčů a bude to tak do doby, než se opraví chyby ... :) Někdy se odhlásím i za 30 sekund, někdy vůbec, záleží jen na tom, jak rychle se dělají opravy ...
     
  6. *pursuer*

    *pursuer* User

    loputa97 - jedna sa o odhlasenie z uctu a nie mapy.;)
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    *pursuer* ano taky mě to odhlašuje. Zhruba po 10 minutách mě to vždycky hodí na úvodní stránku. To tam nahoře asi něco chystají :)
     
  8. A ja som si myslel že mi neikto leze na učet :D tak som zmenil heslo a tak :D hmm tak to bude problem asi global .Dobre tak uz sa aspon nemusím bát .
     
  9. Jupiter33

    Jupiter33 User

    *pursuer*mě se to nestává, ale mám jiné problémy
     
  10. *pursuer*

    *pursuer* User

    Mne to uz nerobi,ale treba uznat,ze poriadne vela hracov museli vystrasit :) Musime pockat na nejake info,ze cim to mohlo byt sposobene.
     
  11. děje se to hodně hráčum ...to bude zas problém na další půlrok.....než se to opraví a mezitím přidají do hry další zbytečnsti :mad::mad::mad::mad::eek:

    a to nemá cenu ani prodlužovat prémka sleváky když tě to odloguje během minuty 30x

    to bude zas doba než se to opraví..:mad::(
     
  12. _Modify_

    _Modify_ User

    Mě to odhlašuje i z mapy vždy mi to napíše nové spojeni a pak mě to odhlásí i z hlavní stránky ;)
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    Odhlasuje vas stale? Vcera som si to raz vsimol, no dnes mi ucty uz nic nerobia a su prihlasene.
     
  14. Už to je pohode , aj vcera večer to uz bolo ok
     
  15. _Modify_

    _Modify_ User

    Zatím mě to dneska ještě neodhlásilo tak uvidím :)
    Ano furt mi to padá :/
     
    Naposledy upraveno: 13/7/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.