Odlhasenie z hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »♥Ţãţkσ►ŠmσŁko♥«, 20/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den,dnes okolo 19:13 ma odhlasilo z hry,neviem preco,kamarata som sa pital na tsku ze ci lietam ano lietal som,5 minut a potom sa odhlasilo,nechapem preco,nic mi nezmizlo,dal sa jeden Ice meteorit na mape 2-5 a odhlasil sa,a zatial to ide v pohode ,stale ho mam na imejl,tak sa chcem spitat,ci to nebola dajaka kontrola od BP.dakujem
     
  2. Logan

    Logan User

    Ak by to aj bola kontrola od BP tak nam to urcite nepovedia, skor by som povedal, ze Ti vypadlo internetove spojenie ;)
     
  3. tak nie lebo ma odhlasilo aj z hlavnej stranky a dvakrat :)
     
  4. Korben

    Korben User

    »♥Ţãţkσ►ŠmσŁko♥« Ty sa bojíš kontroly ako čert kríža. :D Nemyslím že by sa jednalo o kontrolu, skôr by si sa mal zamerať na zabezpečenie účtu.
     
  5. ja sa nebojim o kontrolu Bote---r. len ci nieco ine :)
    ---------------------
    lebo bote... uz niesom
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/12/13
  6. Korben

    Korben User

    Nepíš nám tu viac postov pod seba ale použi možnosť upraviť, pod svojím príspevkom. K ostatnému sa radšej nebudem vyjadrovať. Tak že si len zabezpeč účet.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.