Odměna z Kappy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem oops.eu, 29/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. oops.eu

    oops.eu User

    Zdravím, je normální že se mi do deníku nezapíše odměna z brány, ale jinak se mi myslím započítala, aspoň v deníku v herním okně to bylo napsané, ale v bilanci není nic, ani urko že jsem získal...

    ID 71776868
    CZ2
     
  2. Korben

    Korben User

    Pozrieme sa na to.
     
    Little_Tali a oops.eu tohle ocenili.
  3. oops.eu

    oops.eu User

    Díky. Nevím jestli mohu dělat další brány, aby mi to dalo odměnu :D
     
  4. Korben

    Korben User

    Tak že sme to otestovali a vypadá to že problém je zatiaľ na CZ2. Urídium sa pripisuje ale nezapíše sa záznam do denníka. Tak že odmenu si dostal , jedine že sa ti to nezapísalo do denníka.
    Poznač si uridium , zostrel NPC a znova si pozri urídium a denník.
     
    Little_Tali tohle ocenil(a).
  5. oops.eu

    oops.eu User

    Aha, díky moc za analízu, takže odměna z brány souhlasí, nedostal jsem nic. prvně mě to zarazilo, ale potom mi došlo že lze také získat nic. :)
     
  6. Korben

    Korben User

    Uridium si určite dostal, teraz sme všetko otestovali. Urídium sa pripíše, len v denníku ti to nenapíše.
     
    Little_Tali tohle ocenil(a).
  7. oops.eu

    oops.eu User

    Mám namysli herkules, lf-4 nebo booster, nebo nic...


    Je normální že jsem zase nic nedostal? ani booster, nic, většinou padne ten booster, je všechno vpořádku?

    Galaktická brána Kappa dokončena.
    Obdržel jsi 30000 laserové munice typu UCB-100.
    Obdržel jsi logdisky v počtu: 10.
    Získal(a) jsi zelené klíče ke kořisti (5).
    Získána část galaktické brány Kronos.
    Obdržel jsi 9.900.000 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 357500 bodů za čest.
    Obdržel(a) jsi 15.000 jedn. uridia.


    toto v herním okně v deníku nic, jsou tam(v bilanci) jenom výdaje a odměna na zničení stanice, žádné příjmy...
     
    Naposledy upraveno: 29/8/15
  8. Korben

    Korben User

    oops.eu ako som písal, čo sa malo, to sa ti pripísalo, len ti to nenapísalo do záznamu. Ak si nedostal booster LF4 alebo herkula, tak si ho jednoducho neobdržal.
     
    Little_Tali tohle ocenil(a).
  9. sufuzky

    sufuzky User

    100% šanca že niečo získaš tam nieje. Maš 25% že dostaneš design hercul, 25% šanca na lf4, 25% na boster, 25% nič. Ťakže to že ti vedšinou padne boster tak máš štastie ;). Proste nie vždi ti niečo musí padnuť...
     
  10. No ja už som 5x dostal 25% nič.. A pred tým asi 4x boster.. mám 30 kapp a 6 herkuly :D
     
  11. Borat

    Borat User

    Fuha pekne stará téma. Nabudúce nevykopavať také dosť staré témy prosím.

    Neaktuálna téma.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.