odměna z klikaných gg

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*Ťapíík*-, 20/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobrý den zajímalo by mě pokud klikám brány a dostanu 230 x4 a pak dostanu 40 x4 proč mám v lodi 264 x4 nejak my ty počty asi nejdou nebo to prostě nevychází!!!! Může my to tady někdo vysvětlit proč se s tím nic nedělá chyba neni opravená??a samozřejmě kdo my vrátí to co my chybí ???
     
  2. Korben

    Korben User

  3. měl jsem 0 x4 klikal jsem dostal 230 +40 to je 270 mám aegisku apis zeus nejmín je tam 10 lfek tak kdybych použil nechybí mi 6 munice ale chybí mi 10 munice??? tak asi tak to vým
    ----------------------------
    jinak na tuto chybu upozornuju nejmím po 10 a stále žádná změna žádná oprava chyby
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/4/14
  4. Korben

    Korben User

    -*Ťapíík*- Nepíš viac príspevkov pod seba ale použi možnosť upraviť svoj príspevok.
    Neviem kde a kedy si túto "chybu" hlásil a ani neviem že by nejaká chyba tam bola a taktiež nevidím s tvojej strany nejaký dôkaz o údajnej chybe. Tak isto tu nevidím ani tvoje ID a tak nemáme ani ako tvoje tvrdenie preveriť.
     
  5. id 63441811
    Odkazy zmazané.
    tady to máš snad je to vše co potřebuješ
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/4/14
  6. Korben

    Korben User

  7. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.