Odměna za pozvání do hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Red-Sparks, 1/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Red-Sparks

    Red-Sparks User

    Zdravím. Včera chvíli před půlnocí dosáhl mnou pozvaný hráč levelu 10, ale odměnu jsem nedostal. Stejnou IP adresu nemá stoprocentně.
    Když se registroval, hodilo ho to na jiný server, než na jaký jsem ho zval. Tohle už jsem tu řešil, ale podle odpovědí stačilo, když pozvaný server změní a to taky udělal. Takže nevím, kde je chyba.
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Tim ze zmenil server neznamena ze je pozvany. Protoze pozvanku pouzil na jiny server.
     
  3. Red-Sparks

    Red-Sparks User

    Ale ho to hodilo na server, kde ani nemám založenou hru a hodilo ho to tam automaticky
     
  4. Korben

    Korben User

    Nuž , bohužiaľ budeš musieť asi pozvať iného hráča a musí si dávať pozor na ktorom servery potvrdí prihlásenie. My pozvania neovplyvníme a ani nezmeníme.
     
  5. Red-Sparks

    Red-Sparks User

    Na kterým serveru potvrdí přihlášení? Ale vždyť při registraci si server nevybíráš, systém ho přidělí sám.
     
  6. Red-Sparks když daného hráče pozveš do hry, tak se automaticky registruje na ten server, kde hraješ ty. Pokud ne, tak tu tvojí pozvánku nepřijal, ale zaregistroval se jinak.
     
  7. Red-Sparks

    Red-Sparks User

    To není možný. Použil odkaz, který mu přišel ode mě na mail.
    Ještě jsme si v té době volali přes skype, on měl zapnuté sdílení obrazovky a já mu dával pokyny, jak se správně registrovat, takže vím, že udělal všechno správně.
     
    Naposledy upraveno: 1/11/14
  8. Korben

    Korben User

    Red-Sparks To síce môžeš tvrdiť ale nemení to nič na tom že ti ho nezarátalo a ani ti ho nezaráta. Tak že si musíš pozvať hráča znova.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.